Balovana• 01 февраля 2014

Ровно. Терміново потрібна кров для Супрун Бондарець Юлії та Супрун Ігоря

Шановні Друзі, 30 січня приблизно о 10:00 ранку відбувся трагічний випадок з Супрун (Бондарець) Юлією Василівною та Супруном Ігорем Миколайовичем, під час якого Юлія отримала 60 відсотків опіків тіла, Ігор 30 відсотків опіків тіла. На даний момент Сім*я перебуває в обласній лікарні в Реанімації. Стан Юлі порівняно з кретичним. Терміново потрібна кров. Крім того, Юлі потрібно перенести 8-м операці ціною понад 100.000 грн, і кожний день лікування понад 5000 грн. В родини є син 4 роки. Він не постраждав.
Янка88• 11 февраля 2014
Гарні новини про стан Ігоря, а Юлічці - триматись
автор Balovana • 11 февраля 2014
Доброго ранку!
Roksolana_p• 12 февраля 2014
Доброї ночі! Вдалого нового дня усім-усім!
автор Balovana • 12 февраля 2014
Доброго ранку!
автор Balovana • 12 февраля 2014
Дорогі Друзі! Прошу відгукнутися тих людей які можуть здати кров для Супрун Юлії!На даний момент невистачає донорів на здачу крові! Контактні телефони 097 - 91 - 88 - 404 та 098 - 62 - 92 - 291
Бондарець Іван (Брат Юлі)
habba• 12 февраля 2014
Добрый день!
Спасибо за хорошие новости!
habba• 12 февраля 2014
Надеюсь, что и дальше всё будет налаживаться))
Infinity_Love• 12 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Бондарець Іван (Брат Юлі)
Янка88• 12 февраля 2014
Какие новости?
Снова переливание нужно?
автор Balovana • 12 февраля 2014
Ответ дляЯнка88
Какие новости?
Снова переливание нужно?
Так, потрыбно.
Знаю, що психологычний стан поаний у Юлі...
Roksolana_p• 13 февраля 2014
Доброї ночі! Побажаю усім вдалого нового дня і позитивного настрою Юлі та Ігору!
habba• 13 февраля 2014
Доброе утро!
habba• 13 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Так, потрыбно.
Оно и неудивительно, с такими ожогами(((

Бедная девочка
habba• 13 февраля 2014
А какую ей психологическую поддержку можно оказать?
автор Balovana • 13 февраля 2014
Ответ дляhabba
Ой, трудно сказать.
К ней не пускают, чтобы поменьше микробов...
Игоря кажется, домой уже отпустили.
Надо за нее молиться...
habba• 13 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Ой, трудно сказать.
Игоря кажется, домой уже отпустили.
Надо за нее молиться...
Бідна дівчина((((
Дуже їй співчуваю, і молюся за неї і дитинку.
Дяка Богові, що хоч чоловіка вже виписали.
Тепер, дійсно, лише молитися і вірити залишається...
Roksolana_p• 14 февраля 2014
Доброї ночі! Вірю, що з Божою допомогою Юлічка одужає і все у її сім`ї буде добре
caprice7452• 14 февраля 2014
Господи помоги им!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!и Юлечке особенно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
автор Balovana • 14 февраля 2014
Доброго ранку, дівчата!!!
автор Balovana • 14 февраля 2014
Бондарець Іван (Брат Юлі)
habba• 14 февраля 2014
Ответ дляBalovana
Бондарець Іван (Брат Юлі)
Добрий день!
Є новини сьогодні?
Як там Юля?
Roksolana_p• 15 февраля 2014
Доброї ночі! Усім гарних вихідних! Чекаємо на позитивні новини від Юлічки
Bondarets_Ivan• 15 февраля 2014
Доброго ранку! Начнемо з приємних новин. Чоловіка Супрун Юлії вчора виписали з лікарні, стан Ігоря задовільний. На даний момент Юлі уже зробили 3-ри перевязки тіла. Для неї саме страшне це наркози, по скільки дуже погано від них відходить! Нарешті Юлю перевернули на животик щоб важко доступні рани підсихали! З нею працює реабілітолог, постійно займаються фізичними вправами. Юльцю чекає ще 3-ри перевязки тіла! В плані лікування можу сказати що, все поки стабільно, штучна шкіра приживається. На данний момент до неї нікого не спукають окрім батьків та чоловіка. Юля передає Всім вітання і велику подяку за тещо віримо, молимося та помагаємо!
автор Balovana • 15 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Доброго ранку!
Молимося!!!
Infinity_Love• 15 февраля 2014
Дякую, що пишите про стан Юлії. Здоров,я!!!
habba• 16 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Спасибо за новости!
Roksolana_p• 17 февраля 2014
Доброї ночі! Усім вдалого нового тижня, а Юлі - швидкого одужання
Pafos• 17 февраля 2014
Доброi ночi
Pafos• 17 февраля 2014
Яка группа кровi потрiбна
автор Balovana • 17 февраля 2014
Доброго ранку!