Balovana• 01 февраля 2014

Ровно. Терміново потрібна кров для Супрун Бондарець Юлії та Супрун Ігоря

Шановні Друзі, 30 січня приблизно о 10:00 ранку відбувся трагічний випадок з Супрун (Бондарець) Юлією Василівною та Супруном Ігорем Миколайовичем, під час якого Юлія отримала 60 відсотків опіків тіла, Ігор 30 відсотків опіків тіла. На даний момент Сім*я перебуває в обласній лікарні в Реанімації. Стан Юлі порівняно з кретичним. Терміново потрібна кров. Крім того, Юлі потрібно перенести 8-м операці ціною понад 100.000 грн, і кожний день лікування понад 5000 грн. В родини є син 4 роки. Він не постраждав.
автор Balovana • 17 февраля 2014
Ответ дляPafos
Яка группа кровi потрiбна
Кров будь-якої групи.
Дякуємо
автор Balovana • 17 февраля 2014
Новин поки ще не було, тільки за 15-те.
Янка88• 17 февраля 2014
Всім доброго дня!

декілька днів не заходила, бачу що новини лише за 15 лютого.
Чекаю новин та вірю, що Юля одужає щонайшвидше.
Roksolana_p• 18 февраля 2014
Ответ дляЯнка88
Всім доброго дня!

Доброї ночі!

Просимо у Бога, щоб Юля пошвидше одужала
Canary-bird• 18 февраля 2014
ВНИМАНИЕ!!! Собираю Благотворительное СП для выкупа вещей в Англии. В порядке исключения готова выкупать также и взрослую одежду. По детской одежде-всё само собой как всегда выкупаю, подсказываю, делюсь опытом,консультирую. Оплачиваете свои покупки и дорожные расходы! ПЛЮС бонус в копилку. Лично мне вы не платите ничего. Мои услуги бесплатны для вас! Жду вас в личку,тк не успеваю все просматривать тут. Со своей стороны порядочность гарантирую. Сделки веду прозрачно. %% СП не имеет- просто переведите сумму денег,которую сможете на карту маме.
Roksolana_p• 19 февраля 2014
Доброї ночі! Юлічка, тримайтесь
Roksolana_p• 20 февраля 2014
Доброї ночі. Темку вгору. Можливо відгукнуться люди, які зможуть допомогти Юлічці.
автор Balovana • 20 февраля 2014
Доброго ранку!
автор Balovana • 20 февраля 2014
Нехай він буде добрим!
Roksolana_p• 21 февраля 2014
Усім добрих новин у новому дні!
Radost_I• 21 февраля 2014
Пусть день будет добрым и все будут здоровы.
Radost_I• 21 февраля 2014
Юленьке особенно желаем все здоровья
habba• 21 февраля 2014
Добрый день всем!
habba• 21 февраля 2014
Есть свежие новости? Как там Юля?
Roksolana_p• 22 февраля 2014
Доброї ночі! Надіюсь, що Юля з Божою допомогою іде на поправку
Bondarets_Ivan• 22 февраля 2014
Доброго ранку! Вибачте будь ласка за таку паузу в новинах про стан Сетрички Юлі! Пройшов ще один тиждень лікування Юлі! Тиждень був більш менш стабільний, Юлі зробили 3-ри первязки тіла під наркозом. Від наркозів вона відходила досить не погано! На даний момент у Юлі уже заживає животик та права рука без оперативних втручань! На даний момент вона тримається як справжній боєць! психологічний стан нарешті покращився, уже самостійно за допомогою правої руки перевертаєтться на животик, менше плаче. У Понеділок їй зроблять ще одну перевязку а на вівторок лікарі планують операцію на пересадку уже її власної шкіри на нижні кінцівки (ноги). Віримо, надіємось, молимось що все пройде успішно. Від Юлі Вам всім ВЕЛИКИЙ ПРИВІТ!!!
Infinity_Love• 22 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Швидкого одужання! Все буде добре!
habba• 22 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Дякую за гарні новини! Все буде добре)))
Roksolana_p• 23 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Просимо Бога, щоб Юля швидко одужала
автор Balovana • 23 февраля 2014
Ответ дляBondarets_Ivan
Дякуємо за новини!
Юлі теж привіт.
Нехай скоріш видужає!
Roksolana_p• 24 февраля 2014
Доброї ночі! Нехай новий тиждень потішить приємними новинами
Bondarets_Ivan• 25 февраля 2014
Доброго Вечора! В чора (Понеділок) Юлі робили перевязку тіла, після якої їй стало дуже погано. Дуже важко відходила від наркозу, температура тіла була майже 40 градусів, погіршився моральний стан. День видався для нас всіх дуже не легкий! Але по при все Юлі сьогодні зробили 4 - ту операцію, в якій наложували уже її рідню шкіру на вибіркові ділянки нижніх кінцівок (ніг). Від наркозу вона відійшла досить не погано, знаю що поїла, та трішечки поспала. Зі слів мами Юля вела себе досить спокійно. Температура тіла максимально за день була 37.5 градусів. На даний момент Юля перебуває в тяжкому - стабільному стані. Зі слів врачів Юлю очікує ще до 10 операцій. і дуже багато перевязок тіла. Дякуємо Всім за те що, лишаєтеся до нашої ситуації не байдужими!
Roksolana_p• 26 февраля 2014
Доброї ночі. Боже, благаю, подаруй Юлі зцілення
Roksolana_p• 01 марта 2014
Доброї ночі! Ось і весна прийшла Нехай вона буде щасливою для Юлічки, її сім`ї і усіх-усіх!
Bondarets_Ivan• 01 марта 2014
Доброго вечора всім! Декілька новин про стан та здоровя Юлі! Вчора (Пятницю)у Юлі відбулася ще одна операція по пересадці шкіри (рідної) на вибіркові ділянки рук! Після операційний стан Юлі був досит не поганий але, на сьогоднішній день стан Сестри значно погіршився, підвищення теператури тіла, та не зрозумілі для мене лехорадки. Я дуже надіюсь що до кінця сьогоднішнього дня її стан стане знову стабільним! Хочу подякувати всім небайдужим за допомогу, молитви та віру!
Иван Бондарец
Roksolana_p• 02 марта 2014
Доброї ночі! Юлічко, одужуйте
автор Balovana • 05 марта 2014
Добрый вечер!
автор Balovana • 05 марта 2014
Юля, мы верим, Вы умничка!!!!!
автор Balovana • 05 марта 2014
Господи, Дай Сил!!!
ирина77• 05 марта 2014
Юля тримайся!