Наизнанку• 19 декабря 2022
Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
СернаМоисеевна• 19 декабря 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Це так мило, що хлопчик хоче в подарунок папужку. Купите йому?
він хоч якусь тваринку хоче. На котів алергія, пса я не витримаю))) на папужку погодилась, клітку і всі аксесуари приніс Миколай, а от друга піде вибирати особисто, на свої заощадження))
СернаМоисеевна• 19 декабря 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мне 42, если бы мне дарили одежду с 5 до 15 лет , я была бы счастлива. Но это потому что не было ничего и модная одежда стала появляться только после моих 11-12лет. Сейчас все есть и все доступно. Детям нет необходимости носить жуткие вещи и мечтать о красивых. Ну разве что о брендах каких-то, я не знаю тенденций нынешних детей . Но праздник должен приносить радость
Мені 40. Найбільше запам´яталося як Миколай приніс ковзани бу. Яка ж я була щаслива
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
Николай уже был. Сладости,красивые носочки теплые и румяна . Все к упаковке праздничной. Девочка 12 лет
А де подарунки?
ФрекенБок• 19 декабря 2022
Мы не дарим кроме сладостей на Св Николая ничего. Это праздник чуда и волшебства, дети верят искренне. Это не про деньги и не про шмотки никому не нужные. Это про эмоции
Кондуктор трамвая• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
шкода вашу дитину, чесно. Джинси, костюм на Миколая....Ви самі не розумієте?
Добротная• 19 декабря 2022
Ответ дляША все! я пришла
В этом году я плохая мама.
И ребенок как -то резко повзрослел и перестал верить в чудеса. Так и говорит ’Что ты мне подаришь на Новый год ?’ 8 лет.
А зачем детям верить в чудеса? Что бы потом обманываться по жизни и верить уже в другие чудеса ( например заработай 1000 долларов в день без вложений )
ЭтаваНиМожетБыть• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Вам чоловік на свята теж дарує сковорідки?
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А сковорідка потрібна тільки жінці?
Сорока-ворона• 19 декабря 2022
Якщо у дитини купа усього і нічим вже не здивуєш, що іграшки ховаються у підвалі, як непотріб, то навіщо так с малечка розпещувати дитину? Це ваш косяк.
АБВГДэшница• 19 декабря 2022
це все не подарунки а тещо батьки і так зобовєязані купувати
тролите?
Сорока-ворона• 19 декабря 2022
Ответ дляДобротная
Бо це діти. Дорослими вони ще встигнуть побути, а ось дитинство разом із чудесами так швидко плине….Я виросла без чудес, без свят і подарунків під ялинкою, на день народження мені дарували одяг, а мені так хотілося іграшок, прикрас, чудес. Під ялинкою на Новий рік не було зовсім нічого. Це сумно, розумієте. В мене за всі дитячі роки був один єдиний подарунок, маленький іграшковий будиночок з мишкою, який я запам‘ятала на все життя.
АБВГДэшница• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
тобто щамість того щоб забезпечувати дитинку необхвдним ви це даруєте на свята? краще б вже кіндер подарували
АБВГДэшница• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
А що таке подарунки? Наприклад
10 р
те що дитина дійсно хоче
іграшка
годинник
новий телефон
якісь модні речі взулоя які промто так не купують
йікаві кнтги набори для творчості
а так ви виростите людину яка не має бажань
іграшка
годинник
новий телефон
йікаві кнтги набори для творчості
Сорока-ворона• 19 декабря 2022
Я з малечка знала, що Діда Мороза не існує, чудес теж не існує, що светр чи шкарпетки - це «кращий» подарунок, бо в мене були прагматичні батьки. Я сумую, що в мене не було цього… Не лишайте дітей дитинства і чудес, не даруйте їм спортивні штани на Миколая.
Герцогиня• 19 декабря 2022
А джинсы, костюм и пижаму обычно не покупаете??
Для абсолютного большинства детей одежда не подарок, до лет 12-13 точно нет.
Да и канцелярия и так нужна бы была.
Так что для меня у вас абсолютно прагматичный подарок.
Да и канцелярия и так нужна бы была.
ЯблокоРаздора• 19 декабря 2022
Ответ дляСорока-ворона
Абсолютно з вами згодна !
ВсеЧетко• 19 декабря 2022
Ответ дляСлепок стопы
в мене все питала, чи точно Св.Миколай існує і сьогодні все-таки написала листа

Мадам Подлинник• 19 декабря 2022
Дитина автора вже прокинулась і напевне задоволена подарунками.Хтось і цього немає,нажаль.У нас цьогоріч теж Миколай більш практичний,але правда,одяг на подарунок не приніс.Дай Бог,щоб усі дітки сьогодні відчули,що чудеса бувають і Миколай їх любить,хоть трішки будуть на позитиві,а може й щасливіші.
КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Это как если муж жене на ДР пылесос дарит. Или кухонный комбайн под елочку)
Коли була молодою то на такі пдодарунки теж фукала, а тепер попустило...
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекенБок
А солодощі це чудо і магія?)
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
тролите?
А що батько і мати не зобов´язані купувати? То це подарунок?
Логіка
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Сейчас с 10 лет у детей уже другие увлечения. Да и многие люди считают обязанностью покупать игрушки детям просто так, а не на праздники.
Сейчас в 10 лет разные увеличения. И игрушки- это не только куклы и машинки.
И если ребенок хочет игрушку на праздник, то она ему очень даже нужная.
И ясное дело, что игрушки покупают не только на праздник.
Аль_де_Барановна• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
А солодощі це чудо і магія?)
Це емоції, щастя, задоволення.
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Це емоції, щастя, задоволення.
Ви на свята дітям иільки цукерки купуєте?
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
В 12 років наприклад
Если ребенок в 12 лет хочет игрушку, то она ему нужная, не смотря на мнение мамы.
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Не хоче іграшок в 12 років. З 11 точно ні.
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
Мені подобається як в Америці подарунки тіпа піжама носки чашка, суть в тому щоб зробити просто приємно. А у нас ми привикли що треба щось дороге да побільше. Я така сама, даруємо дорогі подарунки. Але по факту я б хотіла як там носки чашка і все.
А вы уверены, что сделаете ребенку приятное чашкой? Тем более не все там так дарят. Многие дарят довольно дорогие подарки.
Суть в том, что дарить надо то, что ждут и хотят. И дело вне в цене.