Наизнанку• 19 декабря 2022
Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Примарочка• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ручки гумки олівці фломастери
Але ж вже семестр закінчується
Вся такая в белом• 19 декабря 2022
А я после весёлой ночки никак под подушку подложить не могу((
Из комнаты не выходит,уроки онлайн
Дежурю))
Из комнаты не выходит,уроки онлайн
Дежурю))
МЕСТО_Встречи• 19 декабря 2022
Реально це з одного боку не виглядає як подарунок
З іншого - якщо дитина хотіла саме це, то можна і на подарунок.
Подарунок - це те, чого дуже хочеться. В когось - це ігоашка, в когось солодощі, в когось канцелярія чи речі.
Моїй 13, ніби все є, не знаю що дарувати на НР… вона знайшла в магазині модний топ і просить його. Топ зовсім не практичний, я б його точно не купила. Але в якості подарунку може і куплю.
Ще хоче волейбольну форму)) ( волейболом не займається) лише на фізрі грає
От ніби і речі, але вони в категорії «якасьфігня» 🤣
Откушу что там торчит• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
Не хоче іграшок в 12 років. З 11 точно ні.
Ну так дарите, что хочет, если вы это можете себе позволить.
Всегда прошу писать мне список и уже с него выбираю сама.
Мой еще увлекается Лего. Он им уже не играет, но хочет для коллекции.
Organic• 19 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Форма то зараз модно .
Примарочка• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ой я таке дарувала
Але лежить без діла… в підвал знесла
В неї всього купа
Смисл купувати знову ті браслети, вона їх не носить
Але лежить без діла… в підвал знесла
В неї всього купа
Добре, що олівці з стирачками в школу треба, а то й не було б чого подарувати
ВсеЧетко• 19 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Форма то зараз модно .
А яка форма модна - не маєте прикладів? Моя ходить на волейбол і нічого мені не казала, займається в легінсах. Може здивувала б її на новий рік
Мальчижка• 19 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Это как если муж жене на ДР пылесос дарит. Или кухонный комбайн под елочку)
Я вже певно старію, бо на день народження хочу кавову машину)
Примарочка• 19 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Ну не пачку прального порошку ж)))
Мальчижка• 19 декабря 2022
Ответ дляПримарочка
Ну не пачку прального порошку ж)))
Вже краще без подарунка, ніж з порошком)
БлинчикБезСметанки• 19 декабря 2022
Дорослі тьоті чекають в подарунок парфум чи ювелірку(принаймі так тут пишуть), а не сковорідку чи рушники чи фуболку і т.д. А хотять, щоб дитина раділа канцелярці чи піжамі.
Народ, вчіться тішити своїх дітей! Вони дуже швидко дорослішають! Старайтеся зробити в їхньому дитинстві хоча б маленьке диво! Це згадки на все життя.
Примарочка• 19 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Ще можна антижир для плити. Або антикальк для ванної. Щоб поберегти ваші ручки)))
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Так вы и ничего не подарили,
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ручки гумки олівці фломастери
Это тоже покупается просто так, это необходимость, а не подарок, бедный ребёнок ..
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляВапщета
А если мама не может купить конкретную одежду, которую ребенок хочет - это нонсенс? Такого не бывает в жизни?
И почему все думают что нет одежды у ребенка?
может купили модную.
А как можно купить не модную
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Всі лише хейтять автора, і майже ніхто не написав про те, що дарують своїм дітям. Одна написала, правда, що хотіла брелок і альбом з наліпками.
Косметика...
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Які ж це подарунки, це необхідність...
А що не необхідність?
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляЛагшмивара
Нет, я своему плейстейшн подарила после окончания 9 класса. Он ДПА хорошо сдал))
А моя сама себе купила дорогую, но уже после 16 лет,
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нащо знецінювати подаркнки інших людей?
Мені ювелірка не подарунок, парфуми теж. Це необхідність!
Стебель_березы• 19 декабря 2022
я тоже каждый год переживаю, что много подарков... но сын в этом году скромно попросил Лего, две книжки и настольную игру. Я раздала указания бабушкам, а сама купила свитер со снеговиком и термомозаику, которую он просил недавно. Со свитером смешно вышло: сын распаковал, увидел ценник и говорит ’О, он даже в магазин сходил!’. Вообще раз уж в магазине был, то мог заодно и хлеба купить, а то света нет, а на 18 этаж высоко тащить пакеты....
Блондинка в Шоколаде• 19 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
А что из этого подарки?
Я думала подарунок може бути будь -який. Що поклав, те й подарунок. Ні?
А що по Вашому можна вважати подарунком? Солодощів постійно повно, іграшки немає куди складати. І через декілька днів вже не цікаві. Я вже без поняття, що дарувати???
Моя дитина в 5 років попросила в Миколая стакани. Я аж зависла. Кажу які стакани? Та ж вдома повно. А їй там якісь сподобались. І ними будемо користуватись всі. То це чим тоді вважати?
Замыленная• 19 декабря 2022
Накупили одежды и канцтоваров? Приурочили в празднику . А подарки то где?
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляДружная семейка
Це не подарунки
Це все подарунки. Будь яка річ подарунок.
Блондинка в Шоколаде• 19 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Книг на 1000 грн. Мольберт Ікеа, набір олівців , фарб Crayola з амазон, набір бісеру, lol, шапка жабка і Мандарини.
Ого! А потім прийде та дитина в садочок і розказує, яка вона хороша, що Миколай стільки всього приніс. А, може, не у всіх є можливість стільки поставити. Та й де там стільки під подушку влізе? А дітки ж хваляться там один перед одним. А потім другі думають, що вони гірші, не заслужили.
Я дитині пояснюю, шо Миколай кладе по трохи, дітей багато, треба щоб всім вистачило подарунків. А все що треба ми і так купимо .
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Так, ви праві абсолютно.
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
В 12 років наприклад
Моей 15 - хорошая настолка всегда к месту