Наизнанку• 19 декабря 2022
Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло
Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ого! А потім прийде та дитина в садочок і розказує, яка вона хороша, що Миколай стільки всього приніс. А, може, не у всіх є можливість стільки поставити. Та й де там стільки під подушку влізе? А дітки ж хваляться там один перед одним. А потім другі думають, що вони гірші, не заслужили.
Я дитині пояснюю, шо Миколай кладе по трохи, дітей багато, треба щоб всім вистачило подарунків. А все що треба ми і так купимо .
Світ взагалі не справедливий. Всі не можуть однакові подарунки покласти щоб іншим не було прикро
Дайте подуться• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Моей 15 - хорошая настолка всегда к месту
Настолка це що? Гра?))
Бо я не в темі поки
Дружная семейка• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
Це все подарунки. Будь яка річ подарунок.
видно ви теж такі ’подарунки’ даруєте
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
А що батько і мати не зобов´язані купувати? То це подарунок?
Логіка
Ну конечно украшения, кучу игрушек, косметику, лишние наушники и проч.и все такое это не относится к потребительской корзине.
Мне родители не покупали косметику или духи просто так, я откладывала как-то на это и или ждала на подарок
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Форма то зараз модно .
Да вот моя себе заказала со стипендии футболку из формы спортивной какого-то героя из её любимой книги
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подумать
А как можно купить не модную
Но одно дело просто повседневный костюм, а другое дело например какой-то свитшот или худи с прикольным принтом, с любимым героем, мерч и всё такое.. такое я понимаю , это как раз из желаний ребенка или когда мама старается именно подгадать под увлечения ребенка
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
А це подарунок?)))
Конечно, чего бы и нет. Косметика - это не входит в то что должны родители покупать каждый день, как туалетную бумагу или ручки
Ресничный червь• 19 декабря 2022
Ответ дляВапщета
Война - многих уволили или пол зп
Я думаю, если бы у родителей не было жене денег, то такого списка одежды бы не было в подарках. Тут скорее ситуация, когда накупили нужных вещей и решили приурочить их к празднику
Залатавая• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Та ну
Солодощі в нас кожен день забитий шкаф
Цим дитину не здивуєш
Солодощі в нас кожен день забитий шкаф
Цим дитину не здивуєш
А піжамою та джинсами здивуєш? к на меле краще якісь солодощі незвичні. Зараз дуже багато цікаваго виробники вигадують.
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я думала подарунок може бути будь -який. Що поклав, те й подарунок. Ні?
А що по Вашому можна вважати подарунком? Солодощів постійно повно, іграшки немає куди складати. І через декілька днів вже не цікаві. Я вже без поняття, що дарувати???
Моя дитина в 5 років попросила в Миколая стакани. Я аж зависла. Кажу які стакани? Та ж вдома повно. А їй там якісь сподобались. І ними будемо користуватись всі. То це чим тоді вважати?
То, что ребенок желает, мечтает, хочет. Хоть стаканы
Но автор так и не отвечала, ее подарки это пожелания ребенка или ее задумка без привязки к хотелки дочки
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
Настолка це що? Гра?))
Бо я не в темі поки
Да настольные игры сейчас они классные разные
Электричка• 19 декабря 2022
эксперты собрались по подаркам. может там определенный спор костюм и пижама. У моего 150 шапок, а на подарок хочет 151. конфеты и книжки как раз в свободном доступе, когда хочет покупаем
Блондинка в Шоколаде• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
А не завжди є можливість зробити те, про що мріє. Бо зараз часто це не речі.
Мавка• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Ми теж практичні люди. Якщо потрібен міксер, то йдемо і купляємо. Дивимося на функції, бренд, ціну. І він служить бездоганно за ’не всі гроші світу’ не один десяток років - оце практично.
Якщо треба купити одяг, то теж дивимося на склад, на фасон, на тенденції, на ціну, шукаємо де дешевше - оце практично. І з ’практичністю’ це не 20 футболка і не 10 джинси, одяг служить довго, зручний і приносить задоволення - оце практично.
А подарунок - це про ’побалувати’, сюрприз та мрія!
Як би мені чоловік подарував міксер, або я йому холодильник - яке може бути задоволення від такого дарунку?
Точный сантиметр• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Тоесть вещи просто так ребёнку вы не покупаете? Только на праздники? На НГ ребёнок куртку получит? И какому из подарков обрадовался ребёнок?
Мавка• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Мій так і робить
Подарував мені посудомийну машину
А ми практичні. Пішли і купили. Чи у вас не спільний бюджет, і таким чином він вам з барського плеча виділяє кругленьку суму грошей?
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Ещё раз, а повседневную смысл покупать не модную, не под увлечения ...
Дайте подумать• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Я купила туш для ресниц, но у меня детки от 17 и старше ...
Мавка• 19 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Дивлячись який одяг. Я своїй на нг хоочу бантики ручної роботи і 2 заколки клік- клак все вийде в 400 грн. Потім спідниця мойарал 1200 грн, сумка гесс 1300 грн, чокер з перлин 800 грн. А якщо ще кроси, то взагалі. Може дитина на стилі. Чого на автора накинулися?
Якщо дитина на стилі, то це точно не про практичність. У вашому випадку інша ситуація. Це як футболісту подарувати круті фірмові бутси - це реально інше.
Мавка• 19 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Не ну я не знаю , может ему плётку кладут какую...
З наручниками
хотіла ще дописати, вирішила зупинитися
Снегурочко• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
А що таке подарунки? Наприклад
10 р
Мій хагі вагі з будинку іграшок замовив, 550 грн за фігню на мій погляд. Ніколи б його не купила в житті, а Миколаю прийшлося
Мавка• 19 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Я уверена, ребенок будет рад новым крутым джинсам больше, чем мандаринке или очередному набору для творчества
Не вижу где автор заднюю включает. Нормальные подарки.
Авторка сказала, що вона практична. Практичні люди не купляють крутезні дорогі джинси. Одяг теж купляється практичний
Я Вас не боюсь• 19 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
А что же тогда на праздники дарить? Если игрушки не интересуют, а все остальное и так покупается.
Ось на Миколая книжку замовила, я ще спрей для легкого розчісувпння взяла і будиночок від Кіндео. На НР ще не знаю, що замовить.
Мой_ужин• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
Про будь що можна так сказати.
Ребенок получит видеокарту. Ее просто так ему б не купили. А джинсы, спортивки и канцтовары -да.
ДлинноНожка• 19 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Это как если муж жене на ДР пылесос дарит. Или кухонный комбайн под елочку)
А що? Я люблю такі подарунки. Того розу замість кірке краще б робота пилососа подарував
Мой_ужин• 19 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
А що не необхідність?
Видеокарта. Она не является необходимостью, только для игрух. Новый велик получит через неделю на др, тоже, только для удовольствия
Пешеходик• 19 декабря 2022
У нас в семье вообще не принято что-то класть под подушку на этот праздник.
Я когда вспоминаю про праздник накануне, то покупаю подарок, а так - нет.
Вот и сегодня поняла, что я забыла про Николая
Но сыну уже 13, так что норм)))
Трагедия была в первом классе, когда он выяснил, что в этот день был праздник и всем что-то дарили, а ему нет.
А он ещё весь такой правильный, отличник и без подарка. Пошли днём и купили
Но сыну уже 13, так что норм)))
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2022
Ответ дляЗалетная Я тут
Моя б дитина плакала після такого ’Миколая’ (((
А що Вашій дитині приніс Миколай?
Аноним с кешбеком• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Мій так і робить
Подарував мені посудомийну машину
А мені робот-пилосос і я дуже щаслива, за півтора року жодного разу не займалась прибиранням підлоги. Хіба поганий подарунок? А сину подарували яблучний ноут, він йому для навчання потрібен. То за логікою деяких порадниць це теж не подарунок, а необхідна річ)