Пышечка• 19 декабря 2022

Не хочет жениться

В гражданском «браке» 8 лет, есть общая дочь. Я вторая жена, с первой был расписан детей не было, когда заходила тема про загс говорил что формальности, нет лишних денег на торжество… как то смирилась, отношения в принципе были как у мужа и жены, быт вели вместе, бюджет, все устраивало. Сейчас война он в ЗСУ, я завела тему о росписи, сказал через месяц, потом когда война закончиться…стало очень обидно, не так за себя как за дочь. Всякое может случиться на войне. Не подумайте, я не меркантильная. Просто хотя бы за дочь подумал. Ему получается плевать на нас? Хочу уйти. В общем не знаю что делать, дайте совет пожалуйста
Любви вам!• 21 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Простите, а можно вопрос? Мне очень интересно всегда было: а зачем вообще тогда выходить замуж за него? Вы не можете его простить, Вам обидно, он долго не соглашался на брак (наверное, на это были причины). Но Вы же не ушли... Сорри, если вопрос слишком личный.
Зовсім не ті смайлики поставила, мали бути усміхнені, бо то мало би виглядати весело )

olgabaluta• 21 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Поняла )
olgabaluta• 21 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Колишній чоловік дуже нав´язливо намагався мене повернути, і після складного розлучення в новий хомут я не поспішала.

Тож, на початку стосунків двічі заходила розмова за одруження, але я не хотіла і казала, що ще раз заміж ніколи не піду

А через 3 роки я зрозуміла, що уже піду, і можна прямо зараз ))

Всяке було. Були трохи притирки та сварки, було, що він носив у кишені місяцями заручне кільце, і ніяк не міг вибрати час. Врешті, він мені робив пропозицію тричі. Я мала 3 заручні кільця, одне, нажаль, загубила.

Не пішла від нього, тому що і жили, і кохала, і кохаю сильно. Але проволочки не розуміла і не розумію. (Або боляче прийняти те, що він не певний у мені був, що близьке до істини). А може я його образила тим, що тоді перші рази відмовила? То й він уже не поспішав. На перші дві пропозиції я відповідала ’подумаю’ Ви мене на думку наштовхнули, дякую.

З минулими чоловіками я одружувалась приблизно через 1,5 роки стосунків. Дивлячись на людські стосунки навкруги, в цьому питанні важливо не пропустити момент. В середньому, 1-2 роки стосунків, тоді чоловік робить пропозицію. Якщо це протягнути до 5 років і більше, то далі йому буде ’і так все окей’.
Спасибо большое за ответ, думаю, Вы все сделали правильно, отказали, потому что, были не готовы.
Любви вам!• 21 декабря 2022
Ответ дляПышечка
У меня эта обида сейчас проснулась( аж душит
Дуже вам співчуваю, автор!
В мого чоловіка побратим на днях одружився, його не відпустили навіть на власне одруження. Так в них взагалі розпис був якийсь онлайн.

Але, я деякі чоловіки, яким треба дуже багато часу на подумати. Я не знаю, як вас підтримати, сама живу в цій образі. Треба переварити і відпустити.
Любви вам!• 21 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Дякую дуже за підтримку. Але коли вже стосункам було 3+ років, пішли побутові сварки і таке інше, то й чоловік засумнівався. Ну я йому нерви зробила вже, й він мені ) Зараз ще раз питання йому напишу, чому не одружувався )))
olgabaluta• 21 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Дуже вам співчуваю, автор!

Мой муж иногда тоже обижается (я отказывалась от оф брака несколько лет). Но так бывает, чувствуешь собственную незрелость. Это совсем не значит, что ты не любишь своего партнёра, просто не готов.
Любви вам!• 21 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Ну ось я із-за цього постійно сумніваюсь в його коханні.
Любви вам!• 21 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Відповів зараз: ’Чекав моменту’. Може, треба це прийняти, відпустити образу і жити далі.