Хомо_сапиенс• 19 декабря 2022
А ви щось під подушкою сьогодні знайшли?
Что-то не спится• 19 декабря 2022
До дітей Миколай приходив 6-го, я нічого не знайшла бо не має кому покласти
Паспортный стол• 19 декабря 2022
Не, детей нет, мужу забыла напомнить, шо тут у нас вообще-то такая дата, когда можно что-то положить хорошему человеку под подушку))
Пластилин_Колец• 19 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Широку каблучку на великий палець, давно хотіла, а тут акція
Покажіть,будь ласка)
Подставка для припева• 19 декабря 2022
Ответ дляЛюбви вам!
А там должно что-то быть? ) может пойти посмотреть?
Обов´язково подивіться))
Козяка-маляка• 19 декабря 2022
У нас Миколай подарунки приносить у чобітки. Мені приніс ковпаки на колеса
Берегу и стерегу• 19 декабря 2022
Нічого, бо зламалася машина і не змогла добратися за подарунком. Зранку у доні сльози. Заспокоїлася тим, що і різки немає, тому ще просто не дійшов до неї. Війна ж(
Відвела в школу і забрала подарунок. Прийде і знайде
Неутомимые шахматы• 19 декабря 2022
Ничего. Моя мама меня и в детстве не баловала. Дети нашли, но они недовольны, особенно сын-закидал меня сообщениями в телеграмме. Сделала выводы.
Само_достаточная• 19 декабря 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
А чого незадоволені?
Я теж не знала що сину дарувати, тому просто поклала солодощі, нову пляшку для води і грошенят трохи. Він здивувався, гадав взагалі нічого не буде)
Неутомимые шахматы• 19 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А чого незадоволені?
Подарки не сильно понравились.
Я плакала сначала, а потом успокоилась(почти).