Быстровочка• 19 декабря 2022

Канада. Поговоріть зі мною, будь ласка.

Сьогодні нарешті отримала дитячі підтвердження.
Майже 7 місяців!
І ось прийшов ступор. Я не пробачу собі, якщо не спробую. Але ж сама, двоє дітей, виснажена до неможливого...
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Полуничка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Не пробачу, що не спробувала. Всеодно нема куди повертатись, тільки кудись вперед
краще спробувати
P.S. я в Канаді вже 5 років
Полуничка• 20 декабря 2022
Ответ дляНе против
Дети хоть знают английский?
navischo dityam angliskuj? vonu za dekilka misyaciv jogo vuvchat idealno!
Полуничка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Острів Ванкувер, не мегаполіс, або Едмонтон
Ostriv Vankyvar - dyzhe dorogo, jaksho y vas nema zapasy - ne vuzhuvete.

Edmonton - poduvitysa pogody, bez mashunu vam ne obijtysia, jaksho nemajete groshej shob vidrazy kyoutu mashuny - krasche zumoju ne jixatu!
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Почнемо з того, що у мене більше немає дому.
Далі - я всеодно уже не дома. Просто пересиджую. Бо не знаю хто я тепер і що мені робити.
Я розумію, що зараз просто витрачаю свій час. Намагаюсь все ж хоч якось взяти життя в свої руки.
Чому саме Канада - я вже десь тут писала, за моїм особистим висновком будь-де в Європі я до кінця життя буду ’понаїхавшою’. Діти мої, по великому рахунку, теж. В Канаді я матиму можливість бути однією з, а діти - точно.
Далі - що я робитиму в Європі через рік-два-п´ять? Знову так само починати спочатку дома? В мене вже нема на це сили. А в Канаді в мене є шанс отримати ПР.
Я не стверджую, що ці думки вірні. Хочу зрозуміти в чому я помиляюсь.
Во всем Вы ошибаетесь. Сами подумайте как можно одной обеспечить 3х в дорогой стране, где нет никаких выплат. Да даже в Польше хоть на детей платят. Я думала про Канаду так как у нас нет детей и если б я там родила, то мой ребёнок получил бы гражданство. Вот он может и стал бы своим.
А Ваши дети получат ?
Горизонтальный самовар• 20 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Вы и вправду верите, что спустя 8 месяцев ещё остались свободными такие блатные места работы, если они вообще существовали?
Я не знаю как в Канаде, но видела в европейских группах, что иногда набирают. Да и она не блатная. Там по 2-3 часа в день, но автору на первое время хватит, пока она подтянет язык. Я так поняла 5000 у нее есть + дадут 4800 помощь.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Уявляю. Саме тому я зараз тут. А не стрибаю вище стелі, що отримала візи. Я на берегу хочу чітко розуміти, що зможу уникнути такої ситуації. Для цього мені треба різні живі історії, бо одна голова - добре, але краще більше. Хочу знати різні приклади.
Если б это было так, то Вы б даже не думали про Канаду. Сами себе противоречите. Ну какая Канада с 5 тысячами и детьми, одной.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Боже, як же я вас розумію. І співчуваю. Я знаю, що набагато важче тим жінкам, у яких лишились чоловіки дома. Ніби і хочеться спробувати, але ж тебе постійно тягне магнітом. А тим більше ще й дитина дома. Мені в цьому плані набагато простіше, мене ніхто нігде не чекає, я сама по собі. Хоча, брешу, діти спілкуються з батьком, він є в їхньому житті, їм буде дуже складно не бачити його.
Скільки ви пробули в Штатах? Працювали? Як воно жити разом з іншими людьми? Як діти все це сприйняли?
Вы серьезно ? Муж из Украины зарплату может перечислять на Вас и детей. Таким женщинам как раз намного проще. А Вы одна с нулевой финансовой поддержкой. Автор, Вы в тумане ?
Йцфыяч• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Про такі історії ніде не пишуть. Нажаль. Нас всіх чомусь кормили якимись рожевими поні одразу за будь-яким з наших кордонів. А зараз так виявилось, що ми поїхали і роздивились на власні очі. І я тепер не знаю жодної країни на всьому глобусі, куди б мені було просто медом намазано. Я навіть з канадською візою отут сиджу і кручу носом, це ж нонсенс!
Розкажіть про батька, будь ласка. Він один там? Без дружини? Чому ви не там? Ніколи не хотілось? Ким він працював? Я не з простої цікавості, я на себе завжди приміряю. Навіть не уявляла ситуацію, що через 20 років я на зйомі...
Батько з моєю мамою розлучились коли мені було 4, і ми жили з бабусею в Конотопі, а він в Харкові, роками не бачились, тож ми изначально не дуже близькі були.
Він там був вдруге одружений, тоді покинув і ту родину, поїхав до Канади в 2002.
Там жив з однією жінкою, просто, тепер вже інша, одружився з нею, дітей нема в неї своїх, тільки його син від другого шлюбу туди приїхав до нього.
Там працював по спеціальності механіком. Ну він інженер авіаційних двигунів ХАІ, але працював на цукровому заводі в Онтаріо. Поки працював ще нормально було, зараз дуже скаржиться що все дорого і пенсіі не вистачає.
Живе в іпотечному невеличкому будиночку, такий типу Таунхаус, під Торонто, в пригороді, Aurora.

Мені після виїзду робив три рази запрошення на гостьові візи, та мені всі три рази відмовляли, бо в мене не було ніяких статків, квартир, машин, роботи, тобто погана financial history, (ми дуже бідно жили з мамою і бабусями);
я нікуди не їздила, тобто чистий паспорт, нульова тревел хісторі, ще й неодружена, з чоловіком жили 5 років в ГШ. ..

Брат який приїхав до нього - музикант за спеціальністю закінчив харківську консерваторію, перше працював вчителем музики там а зараз працює - встановлює люстри. Якось з музикою не пішло.

Як почалась війна багато хто вже мене питав чому не поїхала до тата, а все по чужих людях, ну от якось так🤷‍♀️

Єдине що гарно от хоч англійську вчила, всі ті роки що хотіла поїхати в гості, то маю твердий B2, репетитором підпрацьовувала ну і за кордоном більш менш впевнено себе почуваю. Але без чоловіка важко за кордоном, хоч з мовою хоч без. Тому рахую дні до весни. Навіть як віна не закінчиться все одно поїдемо, ми з Сум, сусіди.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Посміялась) невже ви думаєте, що навіть до війни в Україні можна було якось інакше вигребти? Звичайно, в мене жива мотивація щодень їсти просить) подвійна) і на море, і розважалку..
И в Канаде Вы потянете море и развлекалку
Бармалеина• 20 декабря 2022
Я приїхала, ось 5 день тут. Ну таке, до знайомого в сільську місцевість. Привіт депресія в мене, 5 день сиджу плачу. Ці довгі вечори темні, холод, багно без тротуарів і таке типове село з фермерами на канадський лад.
Була в Іспанії, вирішила кращого життя шукати. Приїхала і зрозуміла що краще б всередині Європи щось змінила. Бо після думок про те де я і скільки сил і грошей потратила на те щоб добратись сюди плачу ще сильніше. Сподіваюсь що вдасться адаптуватись і налагодити життя одній.
Але поки не спробуєш не дізнаєшся, у кожного свій досвід.
Кто крайний?• 20 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Очередной миф советчицы, который нечего общего не имеет с реальностью.
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Яка провінція?
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Так, розвивали хіба в Україні популярні. В Канаді робота, робота.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Автор видимо считает иначе )
Бармалеина• 20 декабря 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Яка провінція?
Нью Браунсвік
Наче і знала куди їхала, і все одно думати то одне, а в житті побачити це інше.
Кто крайний?• 20 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Нью Браунсвік
Ещё рядом есть провинция остров принц Эдварда, была там проездом, тоже жёсткая жесть.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 декабря 2022
Ответ дляДружная семейка
В темах про Канаду часто бачу дівчину, вона на аватраці сидить в машині пристібнута (дивно звучить, але ви зрозуміли)). Вона наче спеціалістка в своїй справі, знає добре англійську + з чоловіком, але навіть вона не знає точно чи зможе адаптуватися. Цікаво, чи відпишеться в цій темі. Тому мені Канада подобається і відштовхує одночасно. Те, що там немає жодних гарантій про те, як людина влаштується.

Але у мене 2 колеги з работи працевлаштувалися в Канаді дуже добре. Вони сейли, і так само знайшли роботу сейлами в канадських компаніях. Тому я ще думаю. Бо чоловік мій однозначно не знайде роботу головою, бо рівня мови не вистачить((
Мова. Ми вже тут майже місяць і тупцюємо на місті. На роботу головою не вистачає рівня мови, підеш різноробочим не зможеш піти на мовні курси щоб таки отримати кваліфіковану, не підеш на роботу не можеш зняти квартиру. Що виняйти квартиру треба заплатити як мінімум півроку наперед і ще треба дууже добре пошукати. А це стартує від 2000 за однокімнатну в Торонто.
Купипупсичек• 20 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Вы с мужем а автор без - это КАРДИНАЛЬНО РАЗНЫЕ ситуации. Вот это верьте и прочие бла бла бла хорошо писать с полной семьей но не когда едет одна Мама с детьми, и потом пашет на разрыв.
Ну и что? Да, пахать изначально нужно будет на разрыв. Это страшно? Для того, чтоб что-то изменить и зацепится - нужно пахать. Ради своего будущего, ради будущего своих детей.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Дівчата, вибачаюсь, зараз обставини. Пізніше обов´язково відпишусь всім.
Я прекрасно розумію, що не рай, не мед і не бінго. З цим ясно.
Не ясно по крокам що робити, саме це мені потрібно. Як я зараз можу підстелити собі соломи трохи. Спробувати знайти житло заочно, відправити резюме, прозондувати школи. Що ще зробити, щоб не гризти лікті? Перекласти всі документи? Ще що? Хто вже там - що ви пропустили, про що не здогадались, чого не зробили?
Так довго чекала, що вже й руки була опустила, думала, що до весни не встигну. В травні ще писала по групам, були люди, що готові прийняти на перший час, але ж все впиралось у візи.
В травні ще була підтримка, зараз тут набагато важче.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 декабря 2022
Ответ дляБез комплексов
знакомые уехали в Ванкувер, дом сняли за 2500S, работу нашел за 3000S. жена пока работать не может, т.к. младшему ребенку около года. трое детей, старшая дочь вынуждена подрабатывать после школы. Но у них родственники состоятельные в Америке есть- помагают. А одной с детьми выезжать, даже не знаю...
Ще дуже дешево зняв будинок. З осіні ціни дуже підскочили
Стасько• 20 декабря 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Автор прсиотрите ютуб.это ужас.
Я так рада что туда или в америку не уехали ,а в Польшу. Спасибо Вселенной,что направила верно!
А что в Польше хорошего?
Поддакиваю иногДА• 20 декабря 2022
Автор, мы приехали в Эдмонтон 3 месяца назад.
Вот пришла 3 часа назад с работы. Чуть не околела за 8 минут на улице. Реально очень холодно. И это я в длинбщем пуховике.
Двое детей 7-й и 9-й класс. В школе огласили прайс 1200 за год. Я чуть не упала. Вообще не знала, что за школу нужно будет платить.
Молодой мужчина работу найдет легко. С женщинами чем старше и чем хуже инглиш тем сложнее. В салонах маникюр - это китайцы (быстро и дёшево). Дома маникюр - незаконно и тут реально за этим следят. В налоговую очень быстро прилетит письмецо. А как результат этого - отказ в перманент резидент.
Ошеламиссимо• 20 декабря 2022
Одна з двома дітьми в Канаду??? ні, це дурість
Ошеламиссимо• 20 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
Едмонтон - 38 зараз і на всю неділю, якщо добре холод переносите
Це писець
Ошеламиссимо• 20 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
Автор, к вам не относится. Но впечатлило объявление в группе помощи беженцам в Канаде. Думаю, у вас не настолько все печально, поэтому прорветесь.
Ну це треш якийсь.. хоча б англійською написали. Відверто не розумію на зо сподіваються такі люди???
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А за що саме платити в школі? Ми в Онтаріо, то хіба щоденник, екскурсії.
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
То дуже - дуже нереально дешево
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А тим часом минає час, коли треьа думати про документи, здати мову і таке інше.
Поддакиваю иногДА• 20 декабря 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
У вас ребенок в каком классе?
У нас оплата за предметы: обществознание, фотография, кулинария, хэлсилайф и ещё что-то. Получается, что предметы не общеобразовательные и по моему пониманию должны были бы быть по желанию, но это так не работает. Математика, инглиш и прочие дисциплины безплатно, а вот такие веселые развлекухи за большие деньги, но отказаться нельзя.
Думала, что это нам со школой не повезло. Но оказалось, что по крайней мере в нашем городе и в ближайших у всех так.
Зоя Жорівна• 20 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У вас ребенок в каком классе?
1 клас, оплачувала кілька раз щось типу екскурсії, фокусник, по 30-40$, католицька школа