Быстровочка• 19 декабря 2022
Канада. Поговоріть зі мною, будь ласка.
Сьогодні нарешті отримала дитячі підтвердження.
Майже 7 місяців!
І ось прийшов ступор. Я не пробачу собі, якщо не спробую. Але ж сама, двоє дітей, виснажена до неможливого...
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Майже 7 місяців!
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Вы жили в Канаде не туристом, что утверждаете подобное? Медицина нормальная, мне их подход даже ближе чем наш, оренда тоже очень разная,можно найти вполне приемлемую стоимость, еда-одежда стоит не дорого вообще по местным меркам, фастфуды доступные, а качество не сравнить с нашими. А про будущее для детей я даже писать не буду, в Украине его просто нет сейчас, а там- Канадский паспорт и весь мир открыт!
Жилье в большом городе для работы это не про дёшево. Это касается любой страны. Цены на медицину и прочее узнавала. Одежда … смешно. Это капля в море по сравнению с другими тратами.
Блинчик Мой• 20 декабря 2022
мастера маникюра с голоду нигде не умирают. подруга в Америке. уехала с дочкой и 2000 долларов. конечно работает только на комнату и еду... но в общем многие беженцы по миру и того не имеют, так что можно пробовать
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Дякую! Мені зараз найважливіше знати для чого я все це робитиму. Тоді ти просто йдеш крок за кроком і сили з´являються самі собою, бо бачиш, що йдеш вперед.
Стосовно медицини - я теж не повернута яжмать, в мене горло часто морозивом лікується, діти щасливі і в болячках відпадає потреба. Я абсолютно спокійно ставлюсь до європейських записів через пару місяців.
Ще знаєте яка думка трохи гріє душу - старшому через півтора роки 14, він вже теж зможе підробляти. А далі мені з двома мужиками буде взагалі раз плюнути. Я вірно думаю?
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Это всё домыслы неподтвержденные ничем, хотя, если вы привыкли сидеть с картой мужа, конечно сложно представить что возможно прокормить семью одной. В Канаду миллионы людей приехали с ничем и отлично живут, кто хочет-ищет возможности и всегда их находит!
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Ну какие домыслы ? У всех есть интернет и зайти посмотреть цены на все не составит труда. Многие выехали, но и возвращаются или планируют возвращаться. Возможно те, кто выехал до войны больше держатся за страну так как переезд им дался гораздо сложнее.
Ответ дляБыстровочка
Вірно. Канада - країна багатьох можливостей, якщо ви готові багато працювати. Проблеми тут вирішуються. І це чудова нагода для ваших дітей. Ви не на той форум написали - вам відписують працедавці, які не хочуть втрачати дешеву робочу силу і заздрісні/злостиві нероби.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ще, доречі, питання. А як виживають ті, хто їде чоловік, дружина і мала дитина. Або двоє. Чоловік паше, а дружина сидить вдома з дітьм, бо садок - то занадто. В таких сім´ях таки ж сама ситуація, один працюючий на як мінімум трьох. І таких сімей набагато більше. Чому вони можуть, а в мене не вийде?
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Автор, ну почитайте другие темы. Люди отписываются не под анонимом. И про цены, и про аренду. И так и пишут девушки, что если б не их подработка, то была бы опа.
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Ви дуже вірно думаєте, мій старший син 15 років працювати в Мак пішов раніше за мене) вже повністю сам покриває свої витрати, навіть продукти купляє, це було тільки його бажання, щоб інтегруватись та відчувати себе корисним.
З професією вашею не пропадете точно, сфера краси дуже дорога тут, треба буде отримати місцевий сертифікат, але і заробляти зможете нормально.
Все буде добре, обов´язково, ви зрозумійте, що негатив вам пишуть ті, хто сидять рівно на попах при житлі, роботі та чоловіках і навіть не мають уявлення через що вам довелося пройти.
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Еще раз спрошу, вы жили в Канаде?
Холодная каша• 20 декабря 2022
я теж оформляюсь на Канаду. Дітей 2- 11і 9 р., чоловіка не випустять, а він хотів би перший виїхати. Віза на 10 років, а паспорт лише на 3, тому протягом цих 3 роки необхідно конче прокатати, бо потім не відкриють (я так думаю). Тому мені випадає їхати першій і невдовзі тягнути до себе дітей і чекати, коли муж зможе підтягнутись. Як я це ригну сама - не знаю, бо я і тут сіра миша, зп мінімальна, а не так, як в порадниць по 100 тищ. Фізичної праці не боюсь, англ мінімально-середній рівень, які там рівні в, с- я навіть не в курсі. тік ток 40-50% розумію. Освіта технічна та економічна, в економіці досвіду немає.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляNuisance
Дякую! Звичайно готова! Я й до цього приходила додому лише ночувати, в мене хлопці абсолютно самостійні. Вони не питали, мама, а ти завтра вихідна? Вони питали, мама, а коли ти завтра прийдеш. Тобто, вони навіть не уявляють, що мама може не працювати. Але щовечора, коли я приходила, ми йшли гуляти по місту і їсти морозиво, це був щоденний ритуал, кайф просто. І я жодного разу не була в соціалці, бо витрачати години свого життя на простоювання в чергах за виплатами... та я на роботі, яку просто обожнюю, зароблю за цей час набагато більше) Ну і на цінники в магазинах я теж майже не дивилась. Тож мені не страшно. Страшно лише, а якщо раптом це буде даремно.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Еще раз спрошу, вы жили в Канаде?
А у меня что глаз нет ? Я же вижу что пишут люди. Выехать двоим взрослым Окей. Но автор одна. Я свой совет дала - сесть и все посчитать и пробовать искать работу заранее. А не блаблабла, которое может очень потом разочаровать.
Заместитель автора• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
’милионы людей приехали с ничем’ в Канаду? Это в прошлом веке, во время массовой эмиграции?
На семью из 3х чел. до КУАЕТ нужно было 20к.дол на счету и рабочая виза(закрытый пермит).
А если за КУАЕТ, то приехало не больше 120тыс.(сколько вернулось - статистики нет).
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Я розумію, я це не сприймаю. Я вмію читати між рядків і знаходити саме те, що шукаю. Я знайшла тут дуже багато корисного!
А на людей не ображаюсь, всі люди різні - це моя головна фраза, вона пояснює абсолютно будь-яку життєву ситуацію. В мене свій шлях)
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
А за что обижаться ? Вы же просили поговорить, вот с Вами и говорят. Или надо писать только то, что Вы хотите слышать ?)
Здрасьтенька• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Розкажіть, будь ласка, про Німеччину. Вона мене чомусь так відштовхує. Не знаю чому, ніколи не була. Вона мені здається концлагерем якимось, де всі під лінієчку і не дай Боже засміятись.
Подруга там
Чесно щось в цьому є
Їздить на курси з 5 ранку чорт зна куди
Крок туди крок назад все під лінійку
Але ми з ІФ і потреби кудись тікати нема
Таке шось....
Я вам бажаю удачі і все у вас получиться!!ви дуже смілива!!
В чоловіка брат з Чернігова теж будинку немає(((
Чесно щось в цьому є
Їздить на курси з 5 ранку чорт зна куди
Крок туди крок назад все під лінійку
Таке шось....
Заместитель автора• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Правильно, мужик пашет, а женщина тыл. В Вашем случае Вы 2в1.
Мужики, в основном, если пашут, то на сторойках, на тяжёлых работах по 12-14часов(на 2х работах), с одним выходным.
Это если не о контракте, не офисная работа, не перевод по работе.
Сама не знаю• 20 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
Какие глупости! Колледжи и университеты платные, но практически все студенты работают и оплачивают свое образование.
А в ЕС бесплатные и работают для оплаты своей жизни, а не учебы
Сама не знаю• 20 декабря 2022
Ответ дляКусачая Я
В кредит - значительно меньше. И то, в основном те специальности в университетах, которые сложно совмешать с работой.
А чем канадское образование лучше немецкого, австрийского, венгерского, французского, польского, чтоб еще и кредиты на него брать??
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
На заборе тоже пишут...
Я уехала сама с тремя детьми, спустя пол года ни в чем не нуждаемся, живем в большом городе, но я и в Украине жила с ними так, даже не думая что всё зависит не только от меня, поэтому ничего непривычного в том чтоб устраивать жизнь для всех для меня нет и здесь.
Сама не знаю• 20 декабря 2022
Ответ дляСанька-4b93
И они размножаются)
Я сподіваюся ’укрійська мова’ то випадково)
Сама не знаю• 20 декабря 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А Ви за 2 тижні знали, що почнеться війна?
Мені за місяць всі казали. Друзі змінили плани на подорож та забрали доньку яку планували залишити і з бабусею спочатку. Всі знали, мало зто вірив
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
От конкретно вам я могла відповісти прямим текстом) на ваші тумани, рожеві окуляри і т.д. Але мені це не цікаво, я прийшла за інформацією і не піду, поки повністю не закрию свою потребу) мене мало хвилює, чому ви дозволяли собі відповідати в такій манері, які у вас особисті підстави і що ви таким чином намагались компенсувати)
І навіть з ваших повідомлень я отримала корисну для себе інформацію, то ж дякую!
Я не прошу грошей на літак, бо мені капець як приснилась та Канада. Я не прошу навішати мені лапші про зелену траву. Я хочу зрозуміти для чого мені ця можливість, що я можу отримати в кінці. Це знаєте, як ’вітаю, ви пройшли весь шлях, можете забрати свій приз’. От що це за приз? Що буде, коли я пройду? А як пройти - я сама придумаю.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Ну такое ) Вам не хватает конкретики. Начните изучать информацию, а не просто рассуждать. По работе, по аренде. На каких условиях Вам сдадут квартиру и надо ли будет платить наперёд. Вот тогда все и увидите и без советчиц.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Подруга там
Чесно щось в цьому є
Їздить на курси з 5 ранку чорт зна куди
Крок туди крок назад все під лінійку
Таке шось....
Чесно щось в цьому є
Їздить на курси з 5 ранку чорт зна куди
Крок туди крок назад все під лінійку
Таке шось....
Знаєте, якби в мене було куди вертатись, то я б, скоріш за все, взагалі нікуди не поїхала. Бо все пекло ми висиділи в Чернігові, а після того вже нічого не страшно. Хрін би мене хто вигнав з хати. Ну, або знову ж таки, максимум Німеччина, просто пересидіти, знаючи, що цьому буде кінець. Але ж в мене кінця тепер немає. Тепер мене треба вставати і просто йти. Все життя кудись йти.
БезникаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Ванкувер дорого. Нужно много денег на старт.
Язык, водительские права, возраст детей?
Едмонтон... Он огромен. Без прав там никуда. ОТ отвратный(автобус раз в 30мин, опаздывает, может не приехать и т.д. и это в -30). На нашу диаспору не надейтесь.
ОСТРІВ Ванкувер, а не Ванкувер
БезникаЯ• 20 декабря 2022
Автор, подумайте, чи багато тут людей жили на тому острові чи були в Едмонтоні? Не дуже.
Їдьте. Двоє дітей, ви їм можете забезпечити прекрасну екологію, навчальне середовище, майбутнє.
Острів - майже рай.
Едмонтон - зима сурова, але треба зручно жити або машину мати, проблема уходить.
На фото - Едмонтон пару місяців тому та пам‘ятник першим українським поселенцям, що стоїть, на хвилиночку, біля парламенту Едмонтона.
Острів - майже рай.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляБезникаЯ
ОСТРІВ Ванкувер, а не Ванкувер
Так, острів. Середнього розміру містечко, достатнє для пошуку роботи, але не космічно недосяжне, як світовий мегаполіс.
І ніби ось воно, ідеальне рішення - клімат, не всі гроші світу, пристойна діаспора, не закритий в чотирьох стінах, живи і насолоджуйся. Але ж зворотній бік - складніше з ПР і слово острів лякає. Це ж взагалі через всю Канаду, на той куток світу. Але от чогось лежить душа
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляБезникаЯ
Острів - майже рай.
Аафігєєть! Вибачте, будь ласка, за сленг! Пам´ятник! Дуже тепло від фоток, тягне і все..