Быстровочка• 19 декабря 2022
Канада. Поговоріть зі мною, будь ласка.
Сьогодні нарешті отримала дитячі підтвердження.
Майже 7 місяців!
І ось прийшов ступор. Я не пробачу собі, якщо не спробую. Але ж сама, двоє дітей, виснажена до неможливого...
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Майже 7 місяців!
Поговоріть зі мною, будь ласка.
Кто крайний?• 20 декабря 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ще дуже дешево зняв будинок. З осіні ціни дуже підскочили
Вы верите в эти сказки? За 2500 разве что студию на окраине Ванкувера можно снять.
Поддакиваю иногДА• 20 декабря 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
1 клас, оплачувала кілька раз щось типу екскурсії, фокусник, по 30-40$, католицька школа
Я тут совсем новичек. Хз от чего зависит. Может потому что до четвертого класса. Может потому что католицкая школа.
Мои дети собираются всей школой ехать на лыжах/сноубордах кататься и тоже прайс 50. Вот где логика?
Магиня• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Ну я без чоловіка давно, тож питань задаю собі вже набагато менше)
З вокзалу повинен бути запасний варіант, як мінімум аірбнб, хостел. Для цього треба роумінг або вайфай. На випадок здоров´я в мене майже немає непередбачуваних ситуацій, все з собою, для будь чого. Але просто тягаю, якщо не нагнітати, то воно майже не треба. Для роботи потрібне резюме. На місці - Гугл карта з закладами поруч, на кожен відправляєш резюме. Ну або йти по вулицям і заходити. Знову ж таки - гугл-переклад. Якщо не панікувати, то дуже багато питань вирішується з телефоном в руках.
Я он вже п´ять місяців абсолютно сама, жодного українця поруч в радіусі кілометрів 60. Нічого, жива, діти не схудли, в школу пішли.
Автор,едьте и не думайте.С вашим характером все у вас получится.Мальчишки ваши потом вам спасибо скажут)Если вы в Украине норм устроены были,то и в Канаде получится.Дети взрослые,язык понимаете более менее,терять нечего,о чем тут еще думать.Тем более страна заочно вам нравится,я так поняла.Конечно,одна зарплата маловато на 3,но там же что то на детей будут выплачивать,потом возврат налоговый будет,т.к. инком маленький,протяните.А там привыкните лет за 5, встаните на ноги,может замуж выйдете)
Полуничка• 20 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Очередной миф советчицы, который нечего общего не имеет с реальностью.
Да что вы говорите? У вас есть опыт ? Мои деты выучили язык за пару месяцев, и я говорю со своего опыта, а на мифы рассказываю.
ЖенаАйтишнеГа• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Дівчата, вибачаюсь, зараз обставини. Пізніше обов´язково відпишусь всім.
Я прекрасно розумію, що не рай, не мед і не бінго. З цим ясно.
Не ясно по крокам що робити, саме це мені потрібно. Як я зараз можу підстелити собі соломи трохи. Спробувати знайти житло заочно, відправити резюме, прозондувати школи. Що ще зробити, щоб не гризти лікті? Перекласти всі документи? Ще що? Хто вже там - що ви пропустили, про що не здогадались, чого не зробили?
Так довго чекала, що вже й руки була опустила, думала, що до весни не встигну. В травні ще писала по групам, були люди, що готові прийняти на перший час, але ж все впиралось у візи.
А где вы сейчас?
Какая страна?
И почему решили Канада?
Я подала документы, но поняла, что сама с непростым ребенком там не смогу нормально работать.
Да и непонятно кем.
Потому мы в Германии
Какая страна?
И почему решили Канада?
Да и непонятно кем.
Потому мы в Германии
ЖенаАйтишнеГа• 20 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
А как Вы в сентябре собираетесь в Канаду ехать CUAET, на данный момент, до 31 марта действует?
Это визу можно получить. А действие программы как повезет
ЖенаАйтишнеГа• 20 декабря 2022
Ответ дляТвердая валюта
а если муж есть в чём фишка? он работает, а жена дома с ребенком? я чего спрашиваю, не мгу понять где подвох...Мои родичи наоборот меня зазывают ( 7 лет ребенку), говорят работу найдёшь ’ простую’ конечно(уборка, сиделка, фасовщик на заводе), но тут лучше(сами выехали 14 лет назад в 4мя детьми, но они был при деньгах). ну я если честно не пойму зачем мне тратить на первое время 50 тыс дол, чтоб потом найти работу на 2000-3000 котрых будет хватать впритык....Я чего то не понимаю, объясните
Морально легче, подстрахует если что.
А сама - это сама. Если что - некому подстраховать (или чужие люди, но это непрогнозируемо)
ГугелП@лАмался• 20 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Десь так і є. В мене тут панічні атаки почалися, я взагалі не хочу вже нікуди виходити за квартири, бо в мене відчуття що крізь за мною нишпорять німецькі бабусі щоб зробити якесь зауваження або просто кричати почати
О, вітаю вас! Я теж без рожевих окулярів щодо доброти милих німців!
ГугелП@лАмался• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Зараз я в Італії. Я вже писала тут тему. За свої. Просто просиджую. Не моє, неймовірно гарно, але перспективи не бачу. Сюди тільки у відпустку для мене. Або на пенсію. Що робити тут дітям - взагалі не знаю. Не хочу більше тринькати гроші і час, треба визначатись.
О, то ви ще не були в Німеччині!
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
краще спробувати
P.S. я в Канаді вже 5 років
Можете трошки розказати, де ви, яким складом, що було надскладно в перший час, як зараз, чи є діти, чи не жалкуєте, що саме там? Що я можу по пунктах зробити ще тут за місяць-два, щоб трохи полегшити собі життя?
ГугелП@лАмался• 20 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Я приїхала, ось 5 день тут. Ну таке, до знайомого в сільську місцевість. Привіт депресія в мене, 5 день сиджу плачу. Ці довгі вечори темні, холод, багно без тротуарів і таке типове село з фермерами на канадський лад.
Була в Іспанії, вирішила кращого життя шукати. Приїхала і зрозуміла що краще б всередині Європи щось змінила. Бо після думок про те де я і скільки сил і грошей потратила на те щоб добратись сюди плачу ще сильніше. Сподіваюсь що вдасться адаптуватись і налагодити життя одній.
Але поки не спробуєш не дізнаєшся, у кожного свій досвід.
Нічого, все минеться. В кожного сій досвід.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Ostriv Vankyvar - dyzhe dorogo, jaksho y vas nema zapasy - ne vuzhuvete.
Edmonton - poduvitysa pogody, bez mashunu vam ne obijtysia, jaksho nemajete groshej shob vidrazy kyoutu mashuny - krasche zumoju ne jixatu!
Я все ж планую кінець лютого-початок березня, хочу ще трохи підготуватись. Думаю ще згасати в Україну перевірити всі зуби. Вчора зробила тут панорамний рентген, щоб вже точно)
Коли в мене є чітка ціль, то мені море по коліна. Але зараз, нажаль, цілі немає. Просто вирішила все робити по інерції, а далі як складеться.
ГугелП@лАмался• 20 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
Ну и что? Да, пахать изначально нужно будет на разрыв. Это страшно? Для того, чтоб что-то изменить и зацепится - нужно пахать. Ради своего будущего, ради будущего своих детей.
Какое светлое будущее? Как оно выглядит? Когда настанет?
Имхо, лучше жить проще и быть счастливым. Чем пахать, ради более дорогих похорон
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Во всем Вы ошибаетесь. Сами подумайте как можно одной обеспечить 3х в дорогой стране, где нет никаких выплат. Да даже в Польше хоть на детей платят. Я думала про Канаду так как у нас нет детей и если б я там родила, то мой ребёнок получил бы гражданство. Вот он может и стал бы своим.
А Ваши дети получат ?
Не всіх цікавлять виплати. Бо ж знаєте, виплати - це про щоб не вмерти, щоб було тупо чим в туалет сходити. А мене в житті не тільки він цікавить. Мене більше цікавить саме життя.
Друге - назвіть, будь ласка, дешеву країну, де можна просто курити бамбук і ні про що не думати, маючи двох живих дітей. Ви думаєте, це було можливо в Україні до війни? Але ж якось за всі ці 12 років я не зробила жодної теми з запитанням про лужайки для заек.
Моє питання зараз саме про устрій Канади зсередини. На пальцях - чи справді там трава зеленіша на перспективу, коли втрачати більше нема чого. А рішення я прийму сама. І шлях теж сама пройду.
І, так, діти отримають громадянство.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы серьезно ? Муж из Украины зарплату может перечислять на Вас и детей. Таким женщинам как раз намного проще. А Вы одна с нулевой финансовой поддержкой. Автор, Вы в тумане ?
Життя - то така штука, що за настільки категоричні судження може добряче впевнити в протилежному)
Ви справді вважаєте, що добре жити можна лише маючи пін від карти чоловіка?
Хто ж з нас в тумані?))
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Батько з моєю мамою розлучились коли мені було 4, і ми жили з бабусею в Конотопі, а він в Харкові, роками не бачились, тож ми изначально не дуже близькі були.
Він там був вдруге одружений, тоді покинув і ту родину, поїхав до Канади в 2002.
Там жив з однією жінкою, просто, тепер вже інша, одружився з нею, дітей нема в неї своїх, тільки його син від другого шлюбу туди приїхав до нього.
Там працював по спеціальності механіком. Ну він інженер авіаційних двигунів ХАІ, але працював на цукровому заводі в Онтаріо. Поки працював ще нормально було, зараз дуже скаржиться що все дорого і пенсіі не вистачає.
Живе в іпотечному невеличкому будиночку, такий типу Таунхаус, під Торонто, в пригороді, Aurora.
Мені після виїзду робив три рази запрошення на гостьові візи, та мені всі три рази відмовляли, бо в мене не було ніяких статків, квартир, машин, роботи, тобто погана financial history, (ми дуже бідно жили з мамою і бабусями);
я нікуди не їздила, тобто чистий паспорт, нульова тревел хісторі, ще й неодружена, з чоловіком жили 5 років в ГШ. ..
Брат який приїхав до нього - музикант за спеціальністю закінчив харківську консерваторію, перше працював вчителем музики там а зараз працює - встановлює люстри. Якось з музикою не пішло.
Як почалась війна багато хто вже мене питав чому не поїхала до тата, а все по чужих людях, ну от якось так🤷♀️
Єдине що гарно от хоч англійську вчила, всі ті роки що хотіла поїхати в гості, то маю твердий B2, репетитором підпрацьовувала ну і за кордоном більш менш впевнено себе почуваю. Але без чоловіка важко за кордоном, хоч з мовою хоч без. Тому рахую дні до весни. Навіть як віна не закінчиться все одно поїдемо, ми з Сум, сусіди.
Складна історія, дякую вам.
Розумію, що в мене теж є шанс отримати приблизно такий же результат. Але є і інший бік. В мене більше мотивації, ніж у вашого батька. І немає дороги назад. А ті, хто йдуть, то майже всі доходять...
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Хто ж з нас в тумані?))
Мы сейчас про Канаду же ? А там этот пин ой как нужен. Вам уже все написали.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Так, без паніки, це звичайна реакція організму на вихід із зони комфорту! Це нормально! Плачте, але не довго. Якщо ви здасться - легше не стане. То ж тут без варіантів)
Ви сама чи з дітьми? Чоловік є? Що у вас по професіям? Документи зробили?
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляКто крайний?
Можете розказати про свою реальність?
Бо в моїй мої діти за неповних чотири місяці школи вже зовсім не як риби німі. Вони навіть мене вчать) мови, якої в житті не чули.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
І, так, діти отримають громадянство.
Я вижу, что у Вас розовые очки. Сядьте и на калькуляторе все посчитайте сколько реально Вы сможете получать чистыми и сколько надо будет тратить. Вот это реальность, а не разговоры про мотивацию.
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Автор, мы приехали в Эдмонтон 3 месяца назад.
Вот пришла 3 часа назад с работы. Чуть не околела за 8 минут на улице. Реально очень холодно. И это я в длинбщем пуховике.
Двое детей 7-й и 9-й класс. В школе огласили прайс 1200 за год. Я чуть не упала. Вообще не знала, что за школу нужно будет платить.
Молодой мужчина работу найдет легко. С женщинами чем старше и чем хуже инглиш тем сложнее. В салонах маникюр - это китайцы (быстро и дёшево). Дома маникюр - незаконно и тут реально за этим следят. В налоговую очень быстро прилетит письмецо. А как результат этого - отказ в перманент резидент.
А де влаштувались на роботу? Як змогли зняти житло? Яке і скільки коштує? З машиною вирішили?
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Завжди цікавила ось така манера спілкування)
Але, ок, всі люди різні.
Ось це вже конкретніший меседж - сядьте і прорахуйте. Це чітко і по темі. Все решта - про тумани, чоловікові гроші, рожеві окуляри - це вода і бажання видатись в більш шоколадному стані, ніж людина, яка питає поради.
Але, ок, всі люди різні.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Але, ок, всі люди різні.
Так Вам многие написали, что работать там должны двое. Чтоб вытянуть семью с детьми. Я знаю только такой пример, что женщина уехала туда из Польши, мужа оставила. Но она одна, без детей. Там у неё сильная поддержка от диаспоры. Плюс он ее поддерживает деньгами так как сложно все. И это без детей.
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Реальность жизни в развитых странах это то о чем вы даже представления не имеете. Даже на минимальную зп можно спокойно содержать семью из 3-ех человек, это вам не наша минималка которой хватает на один поход в супермаркет.
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Вы ж в курсе канадских цен ? Сколько будет стоить аренда и остальные траты ? И что зарплата не всегда такая как многие себе намечтали. В Европе одних налогов надо 40% отдать. А зарплаты не всегда так чтоб супер. В Украине однозначно лучше если б не война. Взять даже медицину, стоматологию. Какие цены у нас и какие там.
Купипупсичек• 20 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Жить проще и быть счастливым в Украине? Это вообще возможно? Под обстрелами, без света, потом после войны в разрухе и т.д?
Быстровочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Ось саме конкретика мене і цікавить. Я не питаю думки, рішення я прийму сама, виходячи з того, зможу я все ’провернути’ самостійно чи ні.
Мені треба факти, над якими я буду думати. Наприклад - точно треба машина, а я вже думатиму, наскільки це для мене реально, бо вона ламається, а це значить випасти на якийсь час з життя і підміни немає. Треба, щоб був план Б на такі випадки, наскільки він реальний і т.д.
Або я захворіла, що в такому випадку робити. Чи зможу я, приміром, сподіватись на якийсь фудбанк, щоб точно знати, що коли форс-мажор, то діти не лишаться без хліба.
Або підказка стосовно роботи, що мені треба забути про манікюр, а доцільніше витратити сили на ветеринарію, наприклад.
От якось так. І тоді я думатиму, чи варте воно того.
Твердая валюта• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Ага, або в Нью-Йорку)
Доречі, за Торонто теж бачила, там якась баришня ще й конкретний район вказувала, перелік вулиць
Эх. Вот одна из причин почему я не еду( , наглости нет, а в жопе мира жить не хочу . Всю жизнь прожила в мегаполисе
Меряю от единицы• 20 декабря 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы жили в Канаде не туристом, что утверждаете подобное? Медицина нормальная, мне их подход даже ближе чем наш, оренда тоже очень разная,можно найти вполне приемлемую стоимость, еда-одежда стоит не дорого вообще по местным меркам, фастфуды доступные, а качество не сравнить с нашими. А про будущее для детей я даже писать не буду, в Украине его просто нет сейчас, а там- Канадский паспорт и весь мир открыт!
Заела_пластинка• 20 декабря 2022
Ответ дляБыстровочка
Попробуйте для начала найти работу без переезда. Визы на руках, сможете быстро выехать. И вот от этого отталкиваться. В зависимости от зарплаты Вы и будете видеть сможете ли вытянуть или нет. Найти хорошую работу с хорошей оплатой не так уж и легко. Знаю о чем говорю так как было отправлено под 1000 резюме в разные страны.