Копуша• 19 декабря 2022

Коллега стерва, смогли бы работать?

Работает давно, работу знает , приходят новенькие , вроде как надо помочь, помогает с криком, замечаниями , придирками, а иногда просто морозится...в теории новый человек должен быть готов через месяц, а он не тянет..

К ней руководство претензий не имеет, поскольку ей за это не платят за помощь ...а просят типа помочь или точнее морозятся, пусть сами договариваются.
Результат:
вже голосів: 55
25 (45.45%) Пофиг, работала бы
20 (36.36%) Буду разбираться сама в работе
10 (18.18%) Нет смогу
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Раз ви рахуєте, що вона не права, доплатіть їй за допомогу.
Не її обов´язок вас навчати.

Главный котик• 19 декабря 2022
Она не стерва, у нее синдром ’начальника шлагбаума’: единственный доступный способ компенсации на фоне новичков. Смогла бы: опыт - вопрос времени, если мне работа очень нужна и деньги, то включить броню мне не проблема.
Попипиповна• 19 декабря 2022
Ми таку вижили на попередній роботі. Бо до цього був просто ад. Там повністю неадекватна людина була. Хоча роботу виконувала норм.
Экспертиза• 19 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Мабуть в неї тих ’шлагбаунів’ дофіга, просто не встигає всіх навчати
Главный котик• 19 декабря 2022
Ответ дляЭкспертиза
От того,что ей приставили нового человека в обучение, явно виноват не новенький, который только что пришел: он не виноват, что на ней фирма экономит.
Кисельная барышня• 19 декабря 2022
Я бы не стала работать там, где руководству плевать на рабочие процессы и людей
автор Копуша • 19 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Не її обов´язок вас навчати.
То есть предлагаете новенькому самому заплатить за обучение?

Ну вариант не плохой, только если руководство было бы курсе

а если руководству он не понравится они его выпрут , а он в минус отработал

автор Копуша • 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Вас много было а она одна? Как же удалось выжить?
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляКисельная барышня
Кстати да. То, что ей позволяют так себя вести, общаться на повышенных тонах многое говорит об атмосфере в этой фирме и о руководстве.
Если она не хочет вас учить и орет, то либо разбирайтесь сами. Либо если без помощи не разобраться, то я бы подошла к руководителю с вопросом кто именно должен меня учить. Если она, то пусть руководство до нее это донесет.
автор Копуша • 19 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
По идее да, но страдает он
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляКопуша

Автор, вы что. Если вы несете деньги на работу, а не с работы, то нафиг ту работу.
Вы заплатите ща обучение, далтше что? Компьютер себе купите? Стол? На коммуналку скинетесь?
Выше очень верно написали о том, что неправильно организованы рабочие процессы.
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Ответ дляКопуша

Так.

А керівництво тут до чого? Це так сказати, оплатити послугу колезі. Це у ваших інтересах, а не її.
Інша справа, якщо ви геть не бум-бум і хочете, щоб вам постійно підказували.

Те, що ви не подобаєтесь керівництву, це вже інше питання.
Таке теж може бути. Проаналізуйте добре ситуацію і приймуть рішення.
Я такая - жду трамвая• 19 декабря 2022
Працюю майстером у салоні краси, вчилася виключно за свій рахунок, семінари, курси, майстер-класи оплачую виключно сама. Хазяйка наймає вже другу молоду дівчінку без досвіду і каже мені ’’Ну ти підтягни її, підкажи, допоможи’’. З якого дива? Теж відморозилась. Мені за це не платять, та й не хочу я нікого навчати, хочу свою роботу робити. Дівчінки спочатку пробували до мене чіплятися з питаннями , я відповідала що зайнята . Сидять і думають напевно що я стерво. А насправді, хазяйка салону хітрожопа.
Накладная• 19 декабря 2022
Я учу на работе, но я бухгалтер, просто объясняю специфику.
Муж айтишник. Никто никого не учит бесплатно.
ТихоЯ• 19 декабря 2022
У меня в компании прямо в должностной инструкции написано про обязанность обучать своему участку. Как минимум, чтобы был кто-то, немного знакомый с моей работой, если мне кирпич на голову упадет.

Начальник - плохой менеджер, простая строчка в инструкции и он только в выиграше. Фирма заинтересована, чтобы новый сотрудник начал работать полноценно, чем быстрее, тем лучше.
И с этой пани, страдает, в первую очередь, компания
Попипиповна• 19 декабря 2022
Ответ дляКопуша
Нас 2 було)) було Ван ту Ван з власником, ейчаром і ми сказали що не можливо працювати. Тим більше із-за її характеру не можливо було якісно виконувати ті роботи, які були взаємопов´язані. А тут ще й допомогло, що вона нахамила керівнику. Сказали їй що ми змінюємо напрям діяльності і її досвід не підходить. Хоча звучало то не ок (
Попипиповна• 19 декабря 2022
А от від такого керівника я, як і ще багато хто, пішли. Бо там дозволялося від керівництва їй так себе вести
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Так.

Керівництво до того, щоб налагодити процес навчання новачків. А для цього треба або оплачувати це завдання комусь з досвічених працівників або звільнити його час для цього. Щоб він не робив це поспіхом.
На моїй фірмі я довгий час займалася навчанням новачків, жодного крику чи підвищення голосу. І уявити собі не можу щоб я за це з них гроші брала або орала, якщо не дадуть.
Але коли я займалася новачками це означало, що інші задачі виконувала в меншому обсязі. Бо мій робочий час не резиновий теж.
Анонимарик• 19 декабря 2022
Проблема не в коллеге, а в руководстве, именно руководитель должен организовать процесс обучения новичков, а не она. Она может, но ей это зачем? Это европейский подход, когда все организовано, а наш подход или прояви инициативу, потом это станет твоими обязанностями, чаше неоплачиваемыми, или хай сами разбираются. По вопросу смогла бы работать, подошла бы к руководителю и задала интересующие меня вопросы, в том числе о том кто должен меня ознакомить с работой. От его ответов, отталкивалась.

Попипиповна• 19 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Так.

Завдання керівництва окрім того слідкувати за кліматом в колективі. Бо за таких умов 1) онбордінг новачків не продуктивний, 2) знижується ефективність роботи в цілому
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
І вы про керівництво. 🤦‍♀️
З опису теми проблема автора очевидна.
Я написала свій варіант. Для чого мені ваші ’умозаключєнія’ про керівництво?
Анонимарик• 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Смотря какая деятельность, я приветсвую жесткую конкуренцию. Если меня человек устраивает, как профессионал, но характер не очень, буду работать. Но лепить, не моё. У меня два таких спеца работают, с ними тяжело, но после их жёсткого наствничества, люди могут идти дальше.
Мюллерная• 19 декабря 2022
Я так навчала одну. А вона довбень-довбнем. Геть ніц не розуміє, хоча вже по 10 кругу пішли одне і те ж. І навіть через місяць все ще тупа як пень. Бісять такі дурочки, от серйозно...лише нерви собі ото робити їх навчати. І навіть не доплачують же...Так мало того, потім ще накосяче, а звертає на мене, наче це я їй щось там не так пояснила. А признати те що вона дура набита - то ні в якому разі. Ще і не звільняють таких же...тьфу. я би звільняла, за місяць не навчилась - пішла нафіг з вакансії, постійно за неї ніхто працювати не буде, а зарплатня їй іде.
Анонимарик• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
А чого ви керiвнику про це не сказали? Я завжди маю тримiсячний план, кожного мiсяця зрiз, пiсля першого, не тягнеш, на фiг, ще з кимось няньчитись.
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Сказала, він сказав їй допомагати поки не розбереться. Я працювала за неї і за себе, засипалась вже...а вона чверть роботи ледве тягла. І що ? Врешті зрозуміла що робота робиться, тому всіх все влаштовує - керівнику аби робилось, не важливо хто, а їй не напряжно і зп йде. От коли я за місяць скинула цей тягар з плеч, ще і всі незадоволені...а як же, робоча конячка відмовилась робити...посварились аж. Врешті він почав їй все з рук зпускати, а мене сварити, і її косяки змушувати виправляти. Ось так...короче, жесткою сваркою все кінчилось.
Анонимарик• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Таке можливе, на мiй погляд, тiльки в держструктурi, або якщо дiвчинка чиясь. От реально не уявляю, щоб я за когось тягнула, пiдставити плече, не питання, але робити роботу замiсть людини, таке.
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
А як вона тоді пройшла випробувальний термін?
Я по кожному новачку давала завжди зворотній зв´язок вже своєму керівництву. Тупих та ледачих намагалися відсіювати.
Якщо людина з самого початку зусиль не докладає, то і далі нк буде
СиренаФеоктистовна• 19 декабря 2022
Ненавижу, когда навязывают - учи бесплатно. Самой хочется после такого орать. Ты и свою работу должен сделать, и научить, и косяки исправить.
Анонимарик• 19 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
Тю, ясень пень. Дiвчинка побачила, що можна платтячко вигулять, та на iнше грошi отримати, не напрягаючись, а робота робиться. Зашибiсь.
Попипиповна• 19 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Я вам більше скажу, я коли працювала найманим працівником в відділі продажу я любила конкуренцію. Але при цьому ми нормально комунікувати з ’ опонентом’. І навіть консультувалися один у одного.
А радіти з того, що в колективі не здорова атмосфера адекватний власник, керівник не буде.