Копуша• 19 декабря 2022
Коллега стерва, смогли бы работать?
Работает давно, работу знает , приходят новенькие , вроде как надо помочь, помогает с криком, замечаниями , придирками, а иногда просто морозится...в теории новый человек должен быть готов через месяц, а он не тянет..
К ней руководство претензий не имеет, поскольку ей за это не платят за помощь ...а просят типа помочь или точнее морозятся, пусть сами договариваются.
Результат:
вже голосів:
25 (45.45%)
Пофиг, работала бы
20 (36.36%)
Буду разбираться сама в работе
10 (18.18%)
Нет смогу
Попипиповна• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Я так навчала одну. А вона довбень-довбнем. Геть ніц не розуміє, хоча вже по 10 кругу пішли одне і те ж. І навіть через місяць все ще тупа як пень. Бісять такі дурочки, от серйозно...лише нерви собі ото робити їх навчати. І навіть не доплачують же...Так мало того, потім ще накосяче, а звертає на мене, наче це я їй щось там не так пояснила. А признати те що вона дура набита - то ні в якому разі. Ще і не звільняють таких же...тьфу. я би звільняла, за місяць не навчилась - пішла нафіг з вакансії, постійно за неї ніхто працювати не буде, а зарплатня їй іде.
Ну так якщо вона довбень довбнем- заключення керівнику і адьйос. Навіщо її тримати?
Україна понад усе!• 19 декабря 2022
Злые Вы какие
Я если нужно и помогу , и подскажу
Мы же люди
Друг другу нужно помагать
А как иначе
Тем более время такое
Сегодня ты помог , а завтра тебе
А не быть жабой и кричать ,неее , я же сама за учебу платила , мое время
Фууу
Я если нужно и помогу , и подскажу
Мы же люди
Друг другу нужно помагать
А как иначе
Тем более время такое
Сегодня ты помог , а завтра тебе
Фууу
Попипиповна• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Сказала, він сказав їй допомагати поки не розбереться. Я працювала за неї і за себе, засипалась вже...а вона чверть роботи ледве тягла. І що ? Врешті зрозуміла що робота робиться, тому всіх все влаштовує - керівнику аби робилось, не важливо хто, а їй не напряжно і зп йде. От коли я за місяць скинула цей тягар з плеч, ще і всі незадоволені...а як же, робоча конячка відмовилась робити...посварились аж. Врешті він почав їй все з рук зпускати, а мене сварити, і її косяки змушувати виправляти. Ось так...короче, жесткою сваркою все кінчилось.
(((
Мабуть чиясь добра знайома. Співчуваю (
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Тю, ясень пень. Дiвчинка побачила, що можна платтячко вигулять, та на iнше грошi отримати, не напрягаючись, а робота робиться. Зашибiсь.
Тут питання не до тієї дівчини зовсім, вона якраз дуже добре влаштувалася, а до керівництва? Навіщо брати некомпетентного працівника, платити йому, накалювати атмосферу в колективі, ризикувати, що піде більш досвічена працівниця?
Єдині пряснення, а бо та дівчинка чиясь родичка або пассія, або керівництву на власний бізнес пофіг. Бо зазвичай риба гниє з голови
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Ненавижу, когда навязывают - учи бесплатно. Самой хочется после такого орать. Ты и свою работу должен сделать, и научить, и косяки исправить.
Ну, в таких случаях я бы подошла к руководителю с вопросом какие именно с меня задачи снимут чтобы я взяла на себя обучение новичка. Иначе качественного результата гарантировать не могу
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Таке можливе, на мiй погляд, тiльки в держструктурi, або якщо дiвчинка чиясь. От реально не уявляю, щоб я за когось тягнула, пiдставити плече, не питання, але робити роботу замiсть людини, таке.
та в тому і проблема, що вона там ніхто і звать її ніяк. я навіть не розумію як так сталось. не було у неї там зв’язків взагалі. хіба може ото через те що вона вже другу вищу освіту здобувала, тільки через те. а у мене жодної вищої нема. але тим не менш все таки робила вона тяп-ляп, а я відгрібала...
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
А як вона тоді пройшла випробувальний термін?
Я по кожному новачку давала завжди зворотній зв´язок вже своєму керівництву. Тупих та ледачих намагалися відсіювати.
Якщо людина з самого початку зусиль не докладає, то і далі нк буде
бо керівник у нас такий, самодур короче. зрозумів що можна на інших звалювати от і бігом...тупа вона, а крайня я, бо ’погано вчила’.
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
він ’поговорив’ з нею, і отримав обіцянку що вона виправиться. йому того достатньо, мати обіцянки. а те що на ділі нічого не змінюється, то нічо..головне що пообіцяли..і визнали свою неправоту. і так по кругу..
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
він чмирити став якраз більш досвідчену працівницю, заради тої. мабуть гарний мінет зробила, стерва. а я ж ні..ніяк. от і отримали кожен своє...
Вечный двигатель• 19 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Там явна проблема з керівництвом. Так не повинно бути. Тобто ви кажете, що дівчина тупа, ледача і встановлений термін з роботою не розібралося, в воно таке: супер! Беремо її на роботу! А ти будеш за неї працювати!
Сюр якийсь (
Бажаю вам знайти роботу, де вас по справжньому будуть цінувати!
Бо без хорошої кваліфікованої команди діла не буде. І відсутність у вас освіти то не проблема, аби ви кмітлива була.
Сюр якийсь (
Мюллерная• 19 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
Сюр якийсь (
угу...сюр.
дякую
Копуша
• 19 декабря 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Працюю майстером у салоні краси, вчилася виключно за свій рахунок, семінари, курси, майстер-класи оплачую виключно сама. Хазяйка наймає вже другу молоду дівчінку без досвіду і каже мені ’’Ну ти підтягни її, підкажи, допоможи’’. З якого дива? Теж відморозилась. Мені за це не платять, та й не хочу я нікого навчати, хочу свою роботу робити. Дівчінки спочатку пробували до мене чіплятися з питаннями , я відповідала що зайнята . Сидять і думають напевно що я стерво. А насправді, хазяйка салону хітрожопа.
Одно дело работа которая предполагает курсы а другое дело когда работа индивидуальная именно на работе, которой не учат на курсах
Копуша
• 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Нас 2 було)) було Ван ту Ван з власником, ейчаром і ми сказали що не можливо працювати. Тим більше із-за її характеру не можливо було якісно виконувати ті роботи, які були взаємопов´язані. А тут ще й допомогло, що вона нахамила керівнику. Сказали їй що ми змінюємо напрям діяльності і її досвід не підходить. Хоча звучало то не ок (
2 против 1 лучшем 1 на 1 - новенький или полуновенький и старенький опытный
Анонимарик• 19 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Я вам більше скажу, я коли працювала найманим працівником в відділі продажу я любила конкуренцію. Але при цьому ми нормально комунікувати з ’ опонентом’. І навіть консультувалися один у одного.
А радіти з того, що в колективі не здорова атмосфера адекватний власник, керівник не буде.
Для меня нездоровая атмосфера, это сплетни и нытье, если что-то не нравится, оговариваем, но, если процесс настроен. А тут процесса нет и автор вроде права, и сторудница.