Угги в горошек• 19 декабря 2022
Хто з нас неправий
Чоловік каже що зі мною не все в порядку, а я офігела з його наглості. Сьогодні вибісився за те що я на ходу їла, побліднів і дуже різко каже не їж на ходу. (Я несла пачку з під чіпсів у смітник, побачила що дитина пару чіпсин не доїла, поки дошла до смітника я з´їла їх). В нього лице оскаженіло, каже це не гарно їсти так. Я кажу його це наглість. Кажу я теж буду по таким дрібницям робити тобі зауваження, не їж яблука на ходу, не клади одяг на стільці. Він почав казати ти і так робиш мені зауваження. Питаю які. Відповідає : не хропіти. Я кажу так храп це те що заважає моєму сну. До слова я худа (47 кг) постійно голодна, він важить 80 і менше від мене їсть і сервірує стол. Я стараюсь коли він не баче підійти до холодильника , щось взяти щоб він не бачив, швидко з´їсти. Бо він хоче кожного разу щоб з серветками, приборами, а в мене немає часу на це. Це ж не нормально так, хто з нас не правий?
На перекуре• 19 декабря 2022
А поїсти чіпси, треба стіл серверувати?)
Тю, які дурниці, хіба із-за такого сваряться?
Незламна Україна• 19 декабря 2022
На мою думку, він у вас якась істеричка) Але очевидно, що у нього на цьому якийсь пунктик. А пунктик - це така штука, яку ви або приймаєте, або ні
Угги в горошек
• 19 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Ну я повинна була присісти за стіл і там доїсти ті чіпси. А потім встати і викинути
На перекуре• 19 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Ви за аристократа заміж вийшли?
Він завжди таким був?
Королева Сарказма• 19 декабря 2022
Я в похожей ситуации, только я Ваш муж. Однажды в жизни наступила на себя потому что человек хороший и секс хороший и семью хотелось, а разница между нами сгладится.
Ничего не сгладилось
.
Держусь из последних сил, этот рот в крошках, котлеты в супе, жевание на ходу, бегом запихивается у холодильника.
Я иногда на него смотрю и думаю, что меня сейчас стошнит(
Ничего не сгладилось
. Держусь из последних сил, этот рот в крошках, котлеты в супе, жевание на ходу, бегом запихивается у холодильника.
Угги в горошек
• 19 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Ви за аристократа заміж вийшли?
Він завжди таким був?
Так, він таким був завжди. В нього дійсно такі звички. Але зараз мабуть ще якесь загострення із за нервів
На перекуре• 19 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Хай заспокійливі приймає!
Так реагувати на фігню🤕
Мастер Пис• 19 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Так если он такой всегда был то забейте. Но вот то что на вас прям злость срывает это не есть хорошо
На перекуре• 19 декабря 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ничего не сгладилось
.
Ничего не сгладилось
Если так реагируете, то не сильно людите. Такие мелочи описываете
Королева Сарказма• 19 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Для меня это совсем не мелочь.
На перекуре• 19 декабря 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Для меня это совсем не мелочь.
Та в каждом есть такие привычки, разница в том, что в любимом человеке этого не замечают, а в чужих бесят!
Я кусочничать люблю, стащить что-то с холодильника, оказывается это может кого-то раздражать!
Королева Сарказма• 19 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Это никак не связано с любовью или правотой.
Просто человек должен строить отношения с парой под стать себе.
inneska-85• 19 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Согласна. Уже боятся что-то взять с холодильника и сьесть. Обалдеть, мужинек.
На перекуре• 19 декабря 2022
Ответ дляinneska-85
Каких только идиотов нету(