Гладиолус• 20 декабря 2022
GALYCHANKA вишиванки
Дівчата, дуже сподобалася вишиванка виробник GALYCHANKA, але дуже дорого 2500грн.
Не знаєте бувають у них знижки? І ще таке питання, склад давнини 30% льон. Чи «збігаються» при делікатному/ручному прані такі сорочки?
Секс-Бомба• 20 декабря 2022
Я минулого року купувала. Якість відмінна. Але мені пощастило, знайома дівчина-посередник збирала замовлення, тому що знижка була тільки на гуртове замовлення.
Щодо збігається чи ні, не зорієнтую, ще не прала. Але мені здається, що склад бавовна-льон не має збігатися.
Гладиолус
• 20 декабря 2022
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую! І яку знижку ви отримали? Більше немає бажання у вашої знайомої зібрати 😂
Секс-Бомба• 20 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Знижка була десь 30%. На жаль, то була разова «акція».