Из Хацапетовки• 20 декабря 2022
Сувенір для військових з дерева руками школярів, підкажіть ідеї :)))
Мають робити учні середніх класів, хочеться щось потрібне і звичайно з любов´ю, але на думку спадає тільки підставка для телефону, може хтось підкине ідеї, що можуть зробити дітки для наших солдат. Всім МИРУ!
Бабушка Бетман• 20 декабря 2022
вішалка для одягу, дошка для нарізання, поличка, підставки під посуд
Трусы с капюшоном• 20 декабря 2022
Ви думаєте, військові будуть за собою сувеніри по позиціях носити?
Из Хацапетовки
• 20 декабря 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
Можливо і ні, але діти хочуть своїми руками щось зробити, окопні свічки ж роблять, хочеться щоб щось потрібне
Из Хацапетовки
• 20 декабря 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Дякую!
Отмотала своё• 20 декабря 2022
можете зробити маленькі брелоки з подякою, чи ще якимсь написом/малюнком
Из Хацапетовки
• 21 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Дякую всім за поради!