АнтиТанкист• 20 декабря 2022

Шрам 1см полоска

Можливо тут є косметологи чи лікарі
Що можна зробити зі свіжим шрамом на лобі 1 см полоска залишилася від удару об двері😂 кляті орки і відсутність світла...
Пройшло 3 тижні, замазувала стратодермом, відкритоі рани не було, але полоска рожева як шрам і вмятина не зникає
Думаю чи підключити пілінги, прх є дома чи йти на лазерну шліфовку
В кого є який досвід?
ПанВиктория• 20 декабря 2022
Не знаю що робити вам. Але бажаю щоб шрам ваш зник, а клятих орків щоб розірвало😊😁
julia-678c• 20 декабря 2022
Тю вы б ещё через три дня написали. Шрам так быстро не заживает. Коже нужно время чтобы прийти в норм вид. Со временем рубец посветлеет и сгладится.
Все будет, но потом• 20 декабря 2022
Scarguard
Мастер Пис• 20 декабря 2022
,, Дермофибразе мазь купите, и мажите. Все пройдет.