Благоуханочка• 20 декабря 2022

Друга дитина, ідеальний вік першої...

Дівчата, думаємо про другу дитину. Ну як думаємо, точно хочемо, але мені зараз і з одним важко. Дитина з моторчиком. Зараз йому вже 1.3. Ось думаємо, коли за другою йти. Може ось вже, або може почекати трохи? Як краще? Як на вашу думку, яка різниця краще ? Якщо йти вже, то різниця буде десь 2.2 роки між дітьми виходіть.

P.S я розумію ситуацію в країні, але треба продовжувати жити. Ми не ставимо життя на паузу, і я впевненна, що ми з усім впораємось. Будь ласка залиште ці поради при собі, я хочу почути поради тільки стосовно віку дітей, дякую.
Результат:
вже голосів: 63
43 (68.25%) 3-4 роки
12 (19.05%) 2.2-2.5 років
8 (12.7%) 2.5-3 роки
Добро с Кулаками• 20 декабря 2022
Народила другу дитину, коли старшій було 3.5.
Ідеально)

AnnaOst• 20 декабря 2022
У моєї сусідки 2,8 і то капец! Думаю років 6 нормально
РыжаяЛиса• 20 декабря 2022
Между моими 5 лет разницы. Шикарная разницы, как по мне. Старшая, по большому счету, уже самостоятельная.
Ванна Тазиковна• 20 декабря 2022
У мене з братом 9.5 років різниці
Було добре з ним,коли мама на роботі
Було все ок
Щвраз дочці 7 років
Думаю 2гу так і народжувати але війна внесла корективи
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Переймаюсь, чи не буде якихось ревнощей з такою різницею. Бо,для дитини, напевно тяжко. Все було тільки для неі, а потім ще 1 дитина з´являється і батьки приділяють старшій менше уваги.
Ситечко для мыслей• 20 декабря 2022
Я б робила різницю мінімальну. У старших дітей 5 років і вони не брати, не друзі. Тільки мирно співіснуть. З молодшою ще більш велика і я розумію, що вони будуть чужі люди. Моя думка така велика різниця між дітьми вигідна мамам, так як легше, а мінімальна дітям. Через те що майже одні друзі, одін вік, спільні інтереси, тощо.
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Я хотіла мінімальну, але екстренне кесарево зробило свої корективи. Взагалі думала про погодок))

автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Капець сусідці тяжко?
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Ідеально)
Як вони? Дружать? Чи не було ревнощей з боку старшої дитини?
Jul-Ap• 20 декабря 2022
Все так индивидуально.
Наверное, 4-5, не зря это самая классическая и распространенная разница.
Старший уже на минимальном самообслуживании.
Но я бы хотела лет 10-12, плохо, что мне тогда будет под сорокет и это для меня поздновато
Ситечко для мыслей• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Я теж хотіла так, але розуміла що не потягла б фізично це.
Jul-Ap• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
У близкой подруги 11 месяцев
Твоя подруга• 20 декабря 2022
У моих детей разница 9 лет, не знаю идеально или нет , мне отлично, правда дети уже взрослые.
РыжаяЛиса• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
А это уже ваша работа, как родителей, не обделять старшего ребенка вниманием. Мы делим с мужем обязанности. Он сидит с младшей, я гуляю или играю со старшей. Или наоборот. Муж ходил со старшей типо на свидание
Ревность будет при любом раскладе
Байрактара• 20 декабря 2022
У кожної різниці свої плюси і мінуси. У моїх 2 роки, не планувала, так вийшло. Було важко, але порівняти нема з чим, може при різниці 5-6 теж складно. Діти особливою любов´ю одне до одного не горіли, ревнощів теж страшних не було, але були компанією одне одному в наймолодшому віці. Зараз обидвоє за кордоном, ми в Україні. Як не як рідні душі і підтримка.
Леди Г• 20 декабря 2022
В моїх дітей різниця 2 роки і 8 місяців. Якби повернути час назад, то різниця у півтора чи максимум 2 роки - сама краща як на мене.
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляЛеди Г
Дякую, а чому так?
РыжаяЛиса• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
У знакомых разница между детьми почти 2 года. Так вот старшая, после рождения младшей, хотела её обменять на чужого ребенка у какой-то тети на прогулке.
Вы от ревности никуда не денитесь
Леди Г• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую, а чому так?
У дітей є спільні інтереси, вони граються разом, товаришують, є про що поговорити. Зараз їм майже 6 і 9 років. Але я б і не народила після 35 , для мене це запізно.

автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Вы от ревности никуда не денитесь
ахахах, боже, вони в 2 роки вже такі розумні?)
Йцфыяч• 20 декабря 2022
6,5 для мене ідеально було
Марія В• 20 декабря 2022
Куди йти?
РыжаяЛиса• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Они и в два знают, что внимание все им. А тут какой-то левый ребенок пришел и внимание на себя перетягивает
Сусановна• 20 декабря 2022
4,3 - мне оказалось идеально. Старшая уже самостоятельная и полностью адекватная (ну это мне с ребенком повезло, серьезная и ответственная), но ещё есть пара лет до школы и не надо рано вставать и бегать к первоклашке с коляской.
Соня-сонятко• 20 декабря 2022
У моей сестры погодки,это дурдом,из срачек,рыгачек и вечных драк,она живет как в дурдоме,замученная. Для меня разница хорошая от 5 лет
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Ну от в нас вже зараз не вся увага дитині,бо я з чоловіком працюю. Я працюю вдома, але в іншій кімнаті. Тож в день на 2 години він залишається з бабушкою. І знає, що мама зайнята. Може не так прям боляче буде йому.
Леплю из пластилина• 20 декабря 2022
Никогда )
1 хватит и с головой - всё, что больше, то уже издевательство над психикой и здоровьем женщины.
Ни война, ни прочие факторы тут ни причём. Просто не надо 😏
автор Благоуханочка • 20 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
А скільки їм зараз?
Соня-сонятко• 20 декабря 2022
2 и 3
Радостина• 20 декабря 2022
Ви організм свій відновіть спочатку. Лікарі радять десь 3-5 років, бо потім дефіцитами будете страждати