Благоуханочка• 20 декабря 2022
Друга дитина, ідеальний вік першої...
Дівчата, думаємо про другу дитину. Ну як думаємо, точно хочемо, але мені зараз і з одним важко. Дитина з моторчиком. Зараз йому вже 1.3. Ось думаємо, коли за другою йти. Може ось вже, або може почекати трохи? Як краще? Як на вашу думку, яка різниця краще ? Якщо йти вже, то різниця буде десь 2.2 роки між дітьми виходіть.
P.S я розумію ситуацію в країні, але треба продовжувати жити. Ми не ставимо життя на паузу, і я впевненна, що ми з усім впораємось. Будь ласка залиште ці поради при собі, я хочу почути поради тільки стосовно віку дітей, дякую.
Результат:
вже голосів:
43 (68.25%)
3-4 роки
12 (19.05%)
2.2-2.5 років
8 (12.7%)
2.5-3 роки
Котенок аки рысь• 20 декабря 2022
Ответ дляJul-Ap
Все так индивидуально.
Наверное, 4-5, не зря это самая классическая и распространенная разница.
Старший уже на минимальном самообслуживании.
Но я бы хотела лет 10-12, плохо, что мне тогда будет под сорокет и это для меня поздновато
У меня с сестрой такая разница. Мы чужие, но это все же вина родителей, которые меня по отношению к сестре воспринимают третьим родителем, а меня игры в одни ворота не устраивают.
Ответ дляБлагоуханочка
Ну от в нас вже зараз не вся увага дитині,бо я з чоловіком працюю. Я працюю вдома, але в іншій кімнаті. Тож в день на 2 години він залишається з бабушкою. І знає, що мама зайнята. Може не так прям боляче буде йому.
А как бабушка с двумя будет справляться?
Благоуханочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляРадостина
Ви організм свій відновіть спочатку. Лікарі радять десь 3-5 років, бо потім дефіцитами будете страждати
Я нічого такого не відчуваю, почуття в мене дуже добре, я вагітність всю бігала. Просто дуже велика дитина в мене була, тому сама не змогла народити, але тьфу тьфу волося не лізло, нігті в чудовому стані як і зуби. Відчуваю себе на всі 100%
Благоуханочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Ну може нарешті погодиться на помічницю, яку я пропоную з тої самої миті, як вийшла на роботу.
Моя робота повністю сплачує послуги няні. Але наша бабушка вирішила,що їй ці гроші важливіші )
Борщичок• 20 декабря 2022
Різниця 5.5 років, для мене певно ідеально було б 6-7 років. Про меншу різницю і думати не хочу як було б, бо і зараз важко. Ревнощі постійні, максимально з чоловіком працюємо над відносинами між дітьми і окремо зі старшим сином
Моль Молливна• 20 декабря 2022
Немає мого варіанту - 1,11. Тобто до 2 років. Я не жалкую, бо дружні і різниця невелика. старшу в 2 рівно віддала в садік, сама працювала, в декрет обідва рази не виходила
Благоуханочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
Немає, тому що я вже не встигаю до вашого варіанту,ахаха )) Але дякую за відповідь, це також до варіанту - менше краще
Моль Молливна• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Так, я це і мала на увазі - чим менше різниця, тим краще. Зараз їм 7 і 9, зручно))))
Благоуханочка
• 20 декабря 2022
Ответ дляМоль Молливна
А як ви працювали? Вам допомагали з дітьми?
Ответ дляБлагоуханочка
Капець сусідці тяжко?
Так. Старший хоче гуляти з велосипедом, вона не може контролювати одночасно його на велосипеді і візочок з меншим, каже без велосипеду. У малого істерика. Це майже кожен день таке. Плюс у них а квартирі постійно кричить хтось з дітей, або й обидва) Влітку в басейні вона одного тримає на руках, другого за шкірку щоб не втопився.
Хоча може якщо є допомога то нормально, у сусідки чоловік днями на роботі.
У моєї сестри різниця 1,9, була постійна допомога і вона вішалася
Моль Молливна• 20 декабря 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Чоловік допомагав, поки я була на роботі.
Ms. Любмая жена• 20 декабря 2022
До 3-х років дитині дуже потрібна мама, цілком і повністю. і на ручки взяти, і час приділити весь. переваги дітей-погодок в тому, що гратимуться разом (якщо пощастить). В решті- насолодіться материнством з одним, дайте відновитись своєму організму, перечекайте кризу 3-х років і спокійно вагітнійте собі.
Купи слона• 20 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Я б робила різницю мінімальну. У старших дітей 5 років і вони не брати, не друзі. Тільки мирно співіснуть. З молодшою ще більш велика і я розумію, що вони будуть чужі люди. Моя думка така велика різниця між дітьми вигідна мамам, так як легше, а мінімальна дітям. Через те що майже одні друзі, одін вік, спільні інтереси, тощо.
У племінниць між кожною різниця по 10 років. Старша зараз забрала в Польші середню, 25 та 15, дуже гарні стосунки.
Ms. Любмая жена• 20 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Найкраща різниця це у двійнят
Особливо для мам)) в моєї подруги обидва ока сіпаються від них😂
Неуловимый Джо• 20 декабря 2022
Моего варианта нет. 18 лет. Один птенчик вылетела из гнезда, другой в гнездышке появился.
Люблю_джаз• 20 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Я сама з двійні це прекрасно і у брата двійня. Трохи важко, але це найкраще що може подарувати природа.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
В менез братом різниця 1.3 роки. Теж чужі люди. І так було з дитинства. Ми зовсім різні, протележні.
Гралися завжди в різних компаніях,навіть до бабусі окремо їздили. Хоча батьки нас завжди намагалися помирити, купляли все порівну,любили порівну. Але ми не друзі , ну і не вороги. Просто чужі.
Думаю вік тут ні до чого.
В моїх дітей різниця 8 років. Різностатеві. Зараз сину 13, донці 5- ідеально.
Думаю вік тут ні до чого.
Мядуза аля моргонер• 20 декабря 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Я вам сколько было, когда второй появился?
У моего отца с сестрой 15 лет. Отношения хорошие и дружные очень.
Неуловимый Джо• 20 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
38. Дети очень дружные. Сейчас 30 и 12.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
У моих детей разница 9 лет, не знаю идеально или нет
, мне отлично, правда дети уже взрослые.
Так, це ідеальний варіант.
Старша дитина вже самостійна і не залежить так від батьків. Ревновщів меньше. В кожного свої інтереси.
Що цікаво для одного, то не цікаво іншому. Не має сварок.
Мядуза аля моргонер• 20 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Думаю вік тут ні до чого.
Согласна. Причина не только в возрасте. У меня с братом 2,5 года. Отношения ровное, но не близкие и так всегда было. А вот с нашей двоюродной сестрой у него всегда близкие были и разница в возрасте тоже 2,5 года.
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Думаю вік тут ні до чого.
Тоже думаю дело не в возрасте
У подруги 5 детей с разницей в три года между каждым лучше всего взаимодействуют самый старший и самые младшие , тем умного разница минимальная дерутся все время
Неуловимый Джо• 20 декабря 2022
Ответ дляМиззери
У меня 13 лет и мне было хорошая такая разница
Во первых внимание старшему такое не надо во вторых я могла лечь спать с дочкой днём и отдыхать , много плюсов
Маленькую разницу не рассматривала , все равно драться будут в основном
Согласна. У детей нет никакой конкуренции. Старшая сказала: - Мама, я взрослая, тебе пора переключаться на младшего.
Деловитая• 20 декабря 2022
У меня между детьми 2 года разница. Хотела погодок но получилось идеально
Между мной и братом 3 года разница - мама говорит что это для нее идеальная разница
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
От і я про це. Від самих людей залежить, характерів.
Не можна народжувати другу дитину, як брата чи сестру. Діти можуть не стати друзями. І якщо в малому віці вони ще якось контактують, то в дорослому просто чужі люди.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Тоже думаю дело не в возрасте
Згодна.