Благоуханочка• 20 декабря 2022

Друга дитина, ідеальний вік першої...

Дівчата, думаємо про другу дитину. Ну як думаємо, точно хочемо, але мені зараз і з одним важко. Дитина з моторчиком. Зараз йому вже 1.3. Ось думаємо, коли за другою йти. Може ось вже, або може почекати трохи? Як краще? Як на вашу думку, яка різниця краще ? Якщо йти вже, то різниця буде десь 2.2 роки між дітьми виходіть.

P.S я розумію ситуацію в країні, але треба продовжувати жити. Ми не ставимо життя на паузу, і я впевненна, що ми з усім впораємось. Будь ласка залиште ці поради при собі, я хочу почути поради тільки стосовно віку дітей, дякую.
Результат:
вже голосів: 63
43 (68.25%) 3-4 роки
12 (19.05%) 2.2-2.5 років
8 (12.7%) 2.5-3 роки
Ms. Iphone• 20 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
15 років різниці. Ідеально, як на мене
У мене два брата. З одним різниця 2,5 роки, з молодшим - 15,5. Може для батьків 15 років це і ідеально, але скажу чесно, ну не близькі у нас відносини. Він більше на одній хвилі з моєю старшою донькою)

Нервогенератор• 20 декабря 2022
Ответ дляMs. Iphone
близькі стосунки від віку не залежать і це не те про що автор теми запитувала
Ms. Iphone• 20 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Від віку якраз багато і залежить. Народився брат, я йому більше за няньку була. Потім навчання в іншому місті, бачились ми не часто. Ну які спільні інтереси можуть у нас бути? Йому майже 22, а мені 37 років...А от з середнім братом гарні відносини. У нас дитинство разом проходило.
Нервогенератор• 20 декабря 2022
Ответ дляMs. Iphone
Для чого ви мені сповідаєтеся. Ваша особиста трагедія мене не цікавить. Тригернув вас мій допис. Ок. Буває. Вчіться абстрагуватися і спрямовувати все це лиття тим, кому дійсно потрібно. Мені ні.
Ms. Iphone• 20 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
У мене нема особистої трагедії) Я написала лише, чому не близькі відносини з братом.
автор Благоуханочка • 21 декабря 2022
Ответ дляMs. Iphone
Дякую , мені була важлива ваша відповідь )