Я в дамках• 20 декабря 2022
Всі же придумали меню на Новий рік!?
Якось так важко в цьому році щось придумати, учитуючи ситуацію зі світлом, холодильником і фінансами. Думаю, треба щось більш-менш бюджетне і таке, що не пропаде, якщо часів 6 без світла простоїть. Які ідеї?
Попипиповна• 20 декабря 2022
цезарь, печеночный тортик, утка с яблоками, бутеры с икрой, оливье, шуба, нарезка
неДоЖиру• 20 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
Згодна. Знаю людей цієї породи, вони і до війни такі були, а зараз просто знайшли вагомий привід
Ага ,такі люди були і до війни ...Згадайте минулорічні теми ’ аля нічого не буду готувати ціни космос , все не так ,всі не такі ’ В мене знайома така ,грошей нема ,ціни космос, роботи нема , но на зарпла 10 тис.не піду ,краще дома буду сидіти ніж за такі гроші працювати ’)
irapolya123• 20 декабря 2022
Ответ дляСкомуниздила
Ничего не придумала,а как придумать если даже конфет не за что купить ребенку. Отмечать не будем,какой смысл
Бросьте в личку свою карту, хочу перечислить на конфеты
НЛОша• 21 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
А тим часом життя проходить повз, на радість рашистам(
Не, мы готовы! Испеку тортик, медовый, как всегда. Рулетики из куриного филе, сыром. Салат из креветок, пекинской капусты и кукурузы, лук, конечно. Картошка в горшочках, в духовке, с грибами (если грибы будут в продаже). И две бутылки шампанского!
Балаболка• 21 декабря 2022
Ответ дляОднозначная
Вы утрируете, у вас просто видимо никто из близких в окопе не сидит. Да и не имеет ничео общего не желание пировать и отмечать с тем, что жизнь проходит мимо, да еще и типа на зло кому-то. Моя жизнь с активной позицией и помощью тем, кто в этом нуждаются. А ваша жизнь видимо в шмотках да жратве, ваш выбор, никто не спорит.
А ось я з вами не погоджуся. Мій чоловік з початку війни воює, з липня по кінець вересня по лікарнях був після поранення, а зараз знову в окопі. Наша традиція на Миколая ми ставимо ялинку, так от він на передодні дзвонив і дав завдання встановити ялинку як завжди за традицією і щоб новий рік як завжди з накритим столом, що він чекатиме фото. Він сказав мені таку фразу: Я В ОКОПІ, ЩОБ МОЇ ДІВЧАТКА БУЛИ ЩАСЛИВІ. Я ХОЧУ ЩОБ НАША ДИТИНА ОТРИМАЛА ВСЕ ЯК ЗАВЖДИ, ВОНА МАЄ БУТИ ЩАСЛИВОЮ! В мене сльози градом, але ялинка встановлена, меню написане. Ввечері напередодні нового року віднесу хлопцям що поблизу на блокпості смаколиків, а СВОГО ГЕРОЯ ЧЕКАЮ, ВІРЮ І ЗНАЮ ЩО ВЖЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДУ ГОТУВАТИ ДЛЯ НЬОГО ЙОГО УЛЮБЛЕНІ СТРАВИ, ВСЕ ЩО СКАЖЕ, ХОЧ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ БЕЗ ПЕРЕСТАНКУ. Дівчата, не скиглять, бо наші чоловіки сидять в тих мокрих, холодних окопах для нашого благополуччя. Не підводьте їх
Балаболка• 21 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Їду в гості
Але дуже хочется Олів’є, качку і бутерів з ікрою
( ікру везу в гості )
А де і яку ікру Ви брали, якщо не секрет? Бо раніше ікрою чоловік займався, а в цьому році це моя місія
Балаболка• 22 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
Я в Данії , то купляла тут місцеву ..
Зрозуміло, дякую за відповідь! Гарного вечора