Feel good• 21 декабря 2022

Залужний звернувся до Зеленського, щоб він підписав закон

Про посилення мір проти дезертирства.

Звернення (там хвилина відео) :

Опитування - це лише суб´єктивна думка кожного, але...
Результат:
вже голосів: 848
282 (33.25%) Я не підтримую підписання
207 (24.41%) Дуже спірне питання
194 (22.88%) Результати
161 (18.99%) Підписання необхідне
4 (0.47%) Свій варіант
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Зараз рашен іпсо буде розганяти, що Зєля втік в омерику
А Зелін ипсо розганяти про мега важливу місію в сша
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Вы так свою мысль забавно сформулировали, что непонятно, кто на ком стоял и кто чего не достоин и тем более кто кому оправдания ищет.
Надоело что-то? Переключайтесь.
Мне понятно, вам нет. Увы
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляЕленнн
’заява може бути під тиском ОП.’-- скоріше всього.Занадто у Залужного високий рейтинг,треба понизить, і зпрацювало,-он в ФБ вже коменти закрив...

.. такий момент.. проф. військові- морально готові до того стресу,що на війні. Мирні люди,завдяки йому,неочікувано попали в заміс..,і психіка може не витримувати.. І не справедливо,що дехто, що колись ховавсь від 4 повісток -так буде жорстоко наказувати.

Хоча ці мирні люди добровільно колись віддали забезпечення своєї безпеки комусь в руки.,то тепер маєть приймати все -карма,вона така....
Якщо Залужному потрібні були рейтинги, а не закон, то він би просто не просив його підтримати.
А потрібно понизити рейтинг Залужного і взагалі підривати довіру до найвищого командування саме тим, хто пише ’діяв під тиском ОП’
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Зелін іпсо це хто такі?
Розшифруйте
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Очевидно, что их назначил Залужный.
Только теперь сюрприз, сюрприз оказывается, что Залужный это неизвестно кто и чем он занимался - не понятно)
Это не к вам, это ответ на комментарий выше
Там уже деякі пишуть, що Залужний - бандит.
Яка гуманна у нас країна, що під час війни люди не бояться працювати на ворога так відкрито і завзято, трясця
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляLE-NA-YA
ви помиляєтесь ! не робіть кумирів ,будь ласка ! ми ж не оркостан ??
Ми не оркостан, а поважаємо Залужного за правильні рішення і нереальні успіхи усіх цих місяців, враховуючи можливості наші і ворога
автор Feel good • 21 декабря 2022
Ну, этот Пригожин довольно уважительно высказывается о Зеленском.

Вот видео вербовки пригодным заключённых:

У них есть свои жёсткие принципы, которые для войны подходящи.

Так и на нашей стороне воюют зеки.
Знакомая массажистка работает сейчас с командиром полка, который на пару недель с передовой приехал в увольнение.
Он рассказывает, что основная масса наших полны решимости.
Есть в его подчинении и зеки. И именно с ними проще всего. Они понимают, почему они там, имеют свои принципы, организованы и решительны.
Так что в мирное время они - угроза обществу, а в военное - довольно эффективны.
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Його не просто так запросили. Буде останнє китайське попередження за порушення свободи слова і гіперкорупцію в ОП. Корупція - для американців як червона тряпка. Зе їх постійно провокує. ..
Дай Бог, якщо так...
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Ні на те є спеціалісти, розвідка, контррозвідка. Це їх робота. Війну ми маємо з 2014. За півроку до повномасштабного вторгнення Зе мав інформацію. Я своїх розвідників так і розвідки Британії і США. Памятаю як на сесіях ВР - слуги, кричали, що виділення грошей на армію - це PR. Допіарились. У нас були у розробках ракетні програми - грім-2 з дальністю до 500 км, дрони… фінансування цих програми припинилось, бо гроші потрібні були на дороги… Чим він думав? якби у нас була хоча б тисяча ракет з дальністю 500 км- чи напав би Пуйло? Дуже сумніваюсь.
100%
Але тепер блогери-експерти пишуть: ’неважливо, яким він був до 24.02.22’. Ага, капець як неважливо!
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляblonsa
ссср тоже не верило что гитлер нападет.что вы вешаете всех собак на зелю.молодец он.и стальные яй..ка у него в отличии от кабаева.прям мы могли кучу ракет и ядерки за год наклепать.конечно без помощи других стран мы б не справились с врагом.
За 3 роки.
Наш оборонпром в цей час працював - лиш на експорт, держзамовлення було нуль.
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляblonsa
То Ви Зеленського із Сталіном рівняєте, який сам взагалі-то планував на Німеччину напасти??
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляMarryV
Что им сделал Залужный? Хотя после Пташки не удивительно даже.
Тю, на Пташку була атака ботів
Klodia• 21 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зелін іпсо це хто такі?
Розшифруйте
Она всем отвечает: ’Мне понятно, вам нет. Увы’-))))
Helenka2011• 21 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
А відповідь залежить від причини, чому саме люди наші гинуть. Від нестачі зброї, якої по факту нема, а на паперах є. Від щурів які зливають позиції та їм нічого за це не роблять. Та від багатьох факторів. Кум з-під Лиману повернувся, коли був питали його, чого тобі бракує, може щось прислати, купити. Казав єдине: пришліть нам нового командира. І доречі, їхній ротний лікар ніколи в житті нікого не лікував. Він медбрат, санітар. Хлопці самі себе лікували, бо хтось стоматолог, хтось офтальмолог, а в когось дружина-хірург та по відео говорила й показувала як шити...
Massaraksh• 21 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
За 3 роки.
І як тут не згадати Мотор Січ, в ЗЕД-відділі якої працювали представники наглядових держкомісії та перевіряли контракти увесь цей час. Не було замовлень від держави, зате відвантажували на рашку. І комісії ’нічого не бачили’.
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 21 декабря 2022
Ответ дляLE-NA-YA
А ви не бачили звертань війскових,які не укомлектовані ,не вдіті і їх кидають на передову ’ голих ’?? томут люди і відказуватись почали ! А командуванню пох... комусь дуже віигідно їм рота затулити ! Зніміть окуляри вже рожеві ! в нас також є проблеми ! І по виплатам є питання ! а багато хлопців оформлення не мають правильного !
Та им все равно , у них никто не воюет
Поэтому плевать скольких убьют
Invictusgirl• 21 декабря 2022
Ответ дляParasolechcka
Єдине що вважаю доцільним це позбавлення громадянства і всіх майнових прав усіх чоловіків, що незаконно перетнули кордон. Це громадний ресурс для матеріальної допомогитим, тим хто воює і оберігає країну. В Європі таких негідників дуже багато. Вони навіть термін придумали для жінок з дітьми ’Обіженки’. Поводяться брутально та негідно. Німцьі вже їх призерати почалиґ. докотились.. А ось наших військових дуже поважають..
Но зачем им тогда ЕС даёт пособия ?
Здоровым , наглым мужикам , зачем ?
Invictusgirl• 21 декабря 2022
Ответ дляLE-NA-YA
Зато в Эпицентре полно броников , как это назвать ?

https://epicentrk.ua/shop/bronezhilety/?sort=desc
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
1234svetsvet• 21 декабря 2022
Ответ дляLayka
Честно, вызвало у меня какие-то противоречивые чувства. Что между президентом и Залужным возникло непонимание((( А это самое ужасное в настоящее время. И обращаться к президенту через СМИ, чтобы проклятые выродки из раши ликовали, что у нас что-то идёт не так, такая себе идея... Может я чего-то не понимаю ...
Может они к выборам уже готовятся
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Мама Никитки-2 так ви ж стаєю і бігаєте хоча і намагаєтеся це іншим приписати.
Складайте, ви ж мама Никитки (а чого не Микитки?))), звикли складати такі примитивні приклади. Так, я вас знаю як і інших ваших товарок. Зеленоботи звичайні, роса замінює навіть воду)))
Mussja• 21 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Тю, на Пташку була атака ботів
Звісно атака ботів, порохоботів
МАМА НИКИТКИ-2• 21 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Леди Репях• 21 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Поддерживаю. Известная здесь личность😎
чаревна• 21 декабря 2022
Скажу одно, сейчас со всем строго. Накажут как солдата, так и командира в случае чего.
Если надо для дисциплины, то надо!
чаревна• 21 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дуры так пишут, у кого ширинка прячется под юбкой
Unmistakable• 21 декабря 2022
Муж - офицер, за закон, потому как в армии главное - дисциплина, и порой место боя покидает сразу десятки человек, при этом подставляя других. Я вот думаю, а какой толк от трУсов. Ну не может человек воевать, боится... Суворое наказание врядли его превратит в героя.
Unmistakable• 21 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
100%
Ой зараз буде ’Боневтік’, а я особисто, як дружина офіцера, згадую 3 роки перед війною як суцільне приниження армії. Нікому не потрібні були, жодного кроку до покращення їх матеріального стану, жодних військових програм чи навчань. Згадали про армію....
Леди Репях• 21 декабря 2022
Ответ дляFeel good
А Вы ожидали, что Зеленский, глазом не моргнув, хладнокровно подпишет этот закон, даже понимая, что он нужен в военное время.

Он не военный по сути и оч.сопереживательный, хоть и сильный.
😄😄😄
Ну Вы насмешили. Кому он сопереживает? Своим друзьям из 95-го квартала?