Про посилення мір проти дезертирства.
Звернення (там хвилина відео) :
Опитування - це лише суб´єктивна думка кожного, але...
Звернення (там хвилина відео) :
Результат:
вже голосів:
282 (33.25%)
Я не підтримую підписання
207 (24.41%)
Дуже спірне питання
194 (22.88%)
Результати
161 (18.99%)
Підписання необхідне
4 (0.47%)
Свій варіант
Olga Zelenyak• 21 декабря 2022
Ответ дляblack-opium
Ну то есть , то что из них был бы шашлык от одной только спички , то это ничего ?
Они могли высадится где нибудь в поле или на парковке возле аэропорта. На то это и десант. Им взлетная полоса не нужна.
Но они там высадиться там даже не пытались. Очевидно не потому что со спутника увидели масло, разлитое на взлетной полосе.
То, что Жуляны были подготовлены это отлично.
Но бои за Киев разворачивались в других местах под руководством и при участии других людей. Но почему-то вы упорно делаете вид, что этого не понимаете.
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляok1904
Бориспіль захищали, тихо, якісно, без паніки
І без чисельних інтерв´ю про свій героїзм в подальшому
Massaraksh• 21 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я запитала конкретно про навмисні дії, а ви вже про інше
А відповідь залежить від причини, чому саме люди наші гинуть. Від нестачі зброї, якої по факту нема, а на паперах є. Від щурів які зливають позиції та їм нічого за це не роблять. Та від багатьох факторів. Кум з-під Лиману повернувся, коли був питали його, чого тобі бракує, може щось прислати, купити. Казав єдине: пришліть нам нового командира. І доречі, їхній ротний лікар ніколи в житті нікого не лікував. Він медбрат, санітар. Хлопці самі себе лікували, бо хтось стоматолог, хтось офтальмолог, а в когось дружина-хірург та по відео говорила й показувала як шити...
Ответ дляoneself
Второй источник написал что Зе улетел в Вашингтон. Если честно, в начале не поверила, думала вброс, только что второй паблик опубликовал инсайд (они пишут то что потом сбывается), и что это значит для нас?!!
Значит, что поехал договариваться о большей помощи для Украины.
Ответ дляMaralisa25
Автор вы ьы прежде чем создавать тему с громким заголовком, хотя ьы просли сам закон и вставиои правильно его название в заглавие своей темы. Закон называется об усилении уголовной ответственности за целый перечень преступлений совершенных военными. И такими преступоениями считается не только оставление позиции (дезертирство, как вы назвали в своём посте), но и просто кривое слово сказанное в сторону командира от 3 до 5 лет уголовки без права на смягчающие обстоятельства. А вот убийцы и насильники по саоим статьям такие права имеют. О как..
Дезертирство и неподчинение приказам командования и без этого законодательно относились к криминальным нарушениям, там нормальные такие сроки могут дать.
Может, кто-то понимает, в чем принципиальная разница между «было» и «стало»?
Donchanka_• 21 декабря 2022
Ответ дляizu
Удалено администрацией...
Дайте ссылку, пожалуйста, тоже подпишу.
Ответ дляAdvoco
Цинізм кришталевий, спочатку прос…ти підготовку до війни, зарити оборонку і ракетні програми в асфальт, розмінувати і розукріпити Південний напрямок, не евакуювати навіть дітей сиріт, культурну спадщину і стратегічні підприємства, бігати на договорняки до оману, а потім підписувати Закон про посилення мір до тих, хто тепер кров’ю захищає нашу краіну. Бо хтось там все про…іпав. Але може я чогось не розумію.до Залужного ставлюсь добре, хоче є сумніви що ця заява може бути під тиском ОП.
’заява може бути під тиском ОП.’-- скоріше всього.Занадто у Залужного високий рейтинг,треба понизить, і зпрацювало,-он в ФБ вже коменти закрив...
.. такий момент.. проф. військові- морально готові до того стресу,що на війні. Мирні люди,завдяки йому,неочікувано попали в заміс..,і психіка може не витримувати.. І не справедливо,що дехто, що колись ховавсь від 4 повісток -так буде жорстоко наказувати.
Хоча ці мирні люди добровільно колись віддали забезпечення своєї безпеки комусь в руки.,то тепер маєть приймати все -карма,вона така....
Olga Zelenyak• 21 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Пошла посмотрела. Увеличены санкции по существующим статьям: сроки стали больше, размеры штрафов выше.
Из нового, того что не было раньше, в КУпАП добавили
еще одну статью
Стаття 266-1. Огляд військовозобов’язаних та резервістів під час проходження зборів, а також військовослужбовців на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
еще одну статью
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Ви описуєте справжні проблеми армії, яких не мало.
Але це не корелюється з ’Люди зазвичай згодні воювати, а не вмирати в перші ж години’ - тут про навмисне посилання на смерть.
А по проблемах, і по лікуванню зокрема, є багато що додати, на жаль.
Ответ дляMarryV
А вы считаете у нас мало разработок сейчас за 9 месяцев, которые доводят до эксплуатации уже? Тех же дронов не менее 4 вариаций. Старый совковский разведовательный дрон Ту -14 Стриж, производимый Харьковским авиационным, реанимировали из небытия, начинили електроникой и по рашке шпарит, взрывает самолеты аж бегом. Украинские беспилотники Д-80 Дискавери и Е-300 Энтерпрайз получили разрешение на эксплуатацию зсу. AeroDrone, компания-разработчик БПЛА, объявила, что очень скоро начнет массовое производство дронов. Нептун дофинансировался и вышел. Это то, что вспомнила сразу.
Прям ничего не делали, причиндалами груши околачивали. Логистика без дорог существует разве что в фантазиях.
Я в шоці. Звідки такі дані і знання в зброї? В що перетворились милі жіночки! В житті би не вивчила стільки назв. Якщо це правда, то є надія на перемогу.
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2022
Ответ дляMaralisa25
Меня другое удивляет, что заставило Залужного пойти на такие меры спустя 10 месяцев войны и успехов с нашей строны пойти на такое.. Ведь люди уже реально устали за это время, а законы о сроке демобилизации так и не были приняты (несмотря на петиции). Зато этот закон об уголовке протянули за 3 дня
Припускаю, що він має більше інформації за нас.
Ответ дляБезимени890123
Тут ще такий момент, що воєнкоми призвали і комісії визнали придатними до служби чимало алкашів, асоціальних і відверто неврівноважених особин, яких ну ніяк не можна ставити до бою, бо вони підведуть інших адекватних захисників. От і виходить, що на папері бригади укомплектовані,.а на ділі - хтось має воювати і за себе, і за того, кого не можна і близько до зброї підпускати. Бо як таких випусти, то вони тупо тікають, кидають позиції, не виконують накази і через них гинуть найкращі. І як ще на таких впливати, як не через покарання.
Не призывать тех, кто не может, не хочет, не умеет воевать 🤷🏻♀️
Parasolechcka• 21 декабря 2022
Єдине що вважаю доцільним це позбавлення громадянства і всіх майнових прав усіх чоловіків, що незаконно перетнули кордон. Це громадний ресурс для матеріальної допомогитим, тим хто воює і оберігає країну. В Європі таких негідників дуже багато. Вони навіть термін придумали для жінок з дітьми ’Обіженки’. Поводяться брутально та негідно. Німцьі вже їх призерати почалиґ. докотились.. А ось наших військових дуже поважають..
Ответ дляLayka
Честно, вызвало у меня какие-то противоречивые чувства. Что между президентом и Залужным возникло непонимание((( А это самое ужасное в настоящее время. И обращаться к президенту через СМИ, чтобы проклятые выродки из раши ликовали, что у нас что-то идёт не так, такая себе идея... Может я чего-то не понимаю ...
Це швидше для народних мас, бо багато хто розводить зраду. Дисципліна необхідна в армії, як повітря. Я за закон!
Mira29-c3c3• 21 декабря 2022
Ответ дляMama Chelly
Згодна на підписання закону.
Розповідали ситуацію коли їде бій деякі покидають позиції, бояться, деякі не йдуть вперед, сидять тихенько в подвалі ( для прикладу) не вийдешь під пулі і не захистиш позицію заберуть позицію і в плін всіх...а вони сидять і не рухаються... таких історій дуже багато.
І все виконує менша третина роти.
І хіба це справедливо?
Maralisa25• 21 декабря 2022
Ответ дляЕлена1265
А где петиция? Тоже подпишу
Сбор подписей закрыли уже. 35000 за 6 дней говорят, о том, что люди не поддерживают этот карательный закон, как минимум..
Одяг та сумки• 21 декабря 2022
так треба підписувати. дизертирство і виход сотніф наших вбитих. Ти залишив позицію підставив когось( хто розумний той зрозуміє що так воно потрібне
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Те, що завтра його виступ перед конгресом
А, що, вже не спрацьовує телеконференцією? Дуже важливі слухачі?
Irina-5d24• 21 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Он в Сенате будет выступать. Как вы думаете, значит это для нас что-то или нет?
Хватит оправдывать уже
Когда перед Парламентом ЕС выступал, перед парламентами всех стран мира, то они не достойны? Надоели эти поиски оправданий
Massaraksh• 21 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так це пряме слідство того, що описане мною. Всі ці проблеми призводять до каліцтв, гибелі, яких можливо уникнути.
Ответ дляБезимени890123
А ви не бачили звертань війскових,які не укомлектовані ,не вдіті і їх кидають на передову ’ голих ’?? томут люди і відказуватись почали ! А командуванню пох... комусь дуже віигідно їм рота затулити ! Зніміть окуляри вже рожеві ! в нас також є проблеми ! І по виплатам є питання ! а багато хлопців оформлення не мають правильного !
Ответ дляIrina-5d24
Хватит оправдывать уже
Вы так свою мысль забавно сформулировали, что непонятно, кто на ком стоял и кто чего не достоин и тем более кто кому оправдания ищет.
Надоело что-то? Переключайтесь.