Куколка-мяуколка• 21 декабря 2022
Активно прячут кассовые аппараты
Доброго времени суток всем!
Замечаю последнее время что магазины прячут кассовые аппараты. Магазины работают, клиенты есть, прибыль есть... а аппарат - говорят не работает нет, о каких то налогах говорят, наличкой требуют рассчитываться. Что с ними происходит сейчас? Или это очередной Маниаут нам готовят?
Секретница• 21 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Зате від обороту залежить
Нет, и вы это прекрасно знаете. Но задание другое получили.
Борщец• 21 декабря 2022
У нас фора без чеків працює. Я б ще зрощуміла дрібнтх підприємців, але фора.
Секретница• 21 декабря 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Скорее всего чтоб не нарушать кассовую дисциплину. Там отчёт невовремя и можешь потом полгода на штраф работать. Плюс обслуживание кассового аппарата дорогое, на сколько я помню, то банк берет процент с сумм, которые через него проходят, условно еще один налог, около 2 процентов. Из-за этого ж и митинги были, а не потому, что не хотят проводить. От прохода через кассу налог у ФОП не увеличится, а вот расход на обслуживание равен еще одному налогу. Вот и вся петрушка. В мирное время с хорошим Выборгом многие на это пошли, а сейчас каждая копейка на счету.
+++
А Гетьманцева даже война не останавливает
Кнопус• 21 декабря 2022
Ответ дляIQ 80
А то что народу помощи ноль вас не удивляет ?
А то что гуманитарку разворовывают вас не удивляет ?
Или когда солдаты должны покупать каски и бронижелеты за свои , а тем временем их продают в Эпицентре не удивляет ?
Только кассовые аппараты ?
Ну круто , штош
Только кассовые аппараты ?
Ну круто , штош
И вы решили пополнить карту воров.
Полуничка• 21 декабря 2022
Ответ дляЛо Шарик
Вас это волнует?
Многие фопы в ноль или в минус работают. Дайте людям выжить.
🤣🤣🤣
Кнопус• 21 декабря 2022
Ответ дляСекретница
Вы серьезно? Какой бред.
Ответ дляЭта_Шикарна)
..за штрафи чула, (бюджет же ж треба поповнювати,от і будуть видушувать.) Народ,ті хто ходять до них купувати -радіє,-От барига!!! а потім ця ’барига’ плюне на оце все, нафіг закриє і виїде за кордон до спокійного життя, і народ залишиться з 1 магазином на округу, де (зовсім неочікувано!!!) ціни задеруть в половину, (бо конкуренції немає,і опять -же -штрафи. ).. І буде народ кошельком розплачуватися знову, та плакатися що знову все подорожчало у бариг... Якось так.
Ответ дляЯгодка опять
Пфф...що за ...?
Давайте будемо їм донатити? А чому ж ні? Вони ж такі нещасні))
А нічого, що оподаткування підтримує економіку країни?
Надіюсь, що ви все ж таки не з України ’ вещаєте’. Бо з такими як ви й ворогів не потрібно.
Они вас просят донатить?
Отстаньте от фопов, дайте им работать в такое сложное время
Ответ дляКуколка-мяуколка
К примеру Мейкап продает краски для волос по 112 грн, а у этих ’выживальщиков’ 200 грн ну и так все. Как вы думаете есть там прибыль?
Отож.
Банальный пример - Фейри 1 л в АТБ 100 грн. А в маленькой лавке у Фопа - 130 грн.
Так какого х..ра я буду его обогащать, зачем?? Зачем переплачивать? Если можно пойти в большой магазин и выбрать то чтот надо, пощупать, понюхать.
Только чтоб какой-то фоп, которых куча на каждом углу, у которого нет ни выбора, ни сервиса - магазин в стиле СССР весь товар за прилавком - мог себе наварить сколько хочет и считать это великим бизнесом 😀
Да щас.
В таких магазинах мелких должно быть выгоднее покупать. Или хотя бы быть классный сервис, отличный от крупных маркетов. Но у них в 95 % даже терминалов нет.
Нет ни выбора, ни удобства.
Так вопрос. Зачем нужны эти мелкие ФОПы?
Риторический.
Да щас.
Нет ни выбора, ни удобства.
Риторический.
Ответ дляIQ 80
Только кассовые аппараты ?
Ну круто , штош
Только кассовые аппараты ?
Ну круто , штош
))). та Ви шо...
Оно, - ’Єрмак закликав до боротьби з корупцією Джерело: ;
Ответ дляКіцюня
в нас на роботі світло є від генератора, а зв’язка нема, тому, термінал не працює, так ще й прро без інтернету не відкриває, а без нього через термінал не можна. Тому як би варіант тільки готівка і не від нас то залежить.
Вот, у вас проблемы с электричеством. И это, наверное, не только в вашем магазине такое. Тут понять можно.
А у нас в городе со светом все стабильно и меня просто бесит, когда уже на кассе говорят ’ой, а терминал не работает’. А в соседнем магазине работает почему-то.
У меня налички с собой зачастую нет.
Поэтому я просто перестала ходить в магазинчик с хорошим ассортиментом, но с вот таким вот подходом.
У меня налички с собой зачастую нет.
ku4eravaku4erava• 21 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Чек не дают. А если к примеру женщина разводится с мужем и собирает каждый чек для суда на памперсы потраченный?? А как в суде она алименты докажет что тратила на нужды ребенка купив памперсы у этого ’продавца’ а не на дискотеку? Они круто подывают этим прятанием терминалов таких мам.
Вот, к примеру, я приехала в городок в Украине, где только наличкой могу купить тетради ребенку.
Вам от руки выпишут чек, вы скажите что вам нужен чек
Ответ дляАлёна-01
У меня налички с собой зачастую нет.
я вже забула коли картою розраховувалась, бо або зв’язку
немає або світла. Біля будинку магазин там можна розрахуватись але чекати хвилин 10, бо постійно термінал спроби повторює, дуже все довго і дійсно краще готівка.
На роботі втрачаємо заробіток, але якщо вимкнули світло в момент розрахунку на терміналі взагалі ппц, бо в клієнта може показувати що зняло, а по факту воно просто блокануло. В нас і такє було, добре що сума маленька була, то свої гроші поклали та й все. Але після такого я терміналом взагалі не хочу розраховувати, то як лотерея як повезе.
Ответ дляКуколка-мяуколка
Чтоб не платить налог они это делают. Но сейчас это явление массовое что и удивляет.
Який «податок»? В нас мале підприємництво практично знищено паном Гетьманцевим, агентом росіі , дорога ви наша . В країні війна , інтернету практично немає всі просять знімати гроші, і тримати налічку, так як через відсутність світла і інтернету ви не зможете розрахуватись , а ви скрізь бачите привід , щоб пообурюватись. Та в цих умовах , що працюють підприємці треба їм дякую казати , що є місця, де можна випити кави, купити продукти , а не хаяти і не ябіднічати . Сходіть, зніміть кошти , і купуєте те, що треба. А якщо ні, то чекаємо повного відновлення інтернету, появи світла, а на це може піти декілька днів, і тоді йдете по магазинах .
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мейкап, це одна із сіток якого депутата, або приближених, і в більшості випадків вони продають не розмитнення товар , ось і ціна . Ви ж не вимагаєте в них документи на розмитнення , правда ж ? А проста людина підприємець отримує товар з розмитненням , він дорожчий набагато . Плюс оренда, світло , з/п, податки, бухгалтер, і куча інших витрат . Хто не побував в шкурі ПП, той не знає , що це таке .
Ответ дляПосле шести ни-ни
А зависит на 2 группе? Расскажите, очень интересно. А то я всегда плачу одну ставку, есть доход или нет. А оказывается без дохода могу не платить?
Та да, блиснула одна розумом, яка в цьому нічого не розуміє , лиш би поязвити . Чесно , з нашими податками, перевірками , палками в колеса малому бізнесу хочеться іноді все кинути , і виїхати з-за кордон. Чоловік так давно мене просить , але я патріотка ж (((. Плачу всі податки, окрім того увесь прибуток на армію, на допомогу, багато речей сина , в гарному стані роздала на деокуповані території , свої також . Де тільки не просять- стараюсь виділити час і на сітки , на окопні свічки , ввечері ріжу старі речі відповідних кольорів на смужки , для сіток , а все те так . Бісить . Якась дама з манікюром не може дійти до банкомату , зняти кошти , треба накапати . Та , завдяки таким підприємцям і тримається зараз країна !
Ответ дляКнопус
И вы решили пополнить карту воров.
Давайте я вас додам в групу приватних підприємців, побачите які в них проблеми , які зараз турботи, скільки зборів грошей, а тоді будете когось «ворами» обзивати . Дійсно, епіцентр вас не хвилює, крупні сітки , які під видом гуманітарки завозять партії товарів без розмитнення також , розкрадання гуманітарки , для прикладу почитайте про Запоріжський напрямок, хто його криє, чиї люди . А ось малий бізнес , так , хвилює . До речі, знищенням МП займається саме агент Кремля, Гетманець, по мітодичці «братів старших», помічник Сівковича, який зараз в Росії , і є зрадником України, працював на кацапстан .
marinina11• 21 декабря 2022
Ответ дляаленка03
Ви стикались з такою «єрундой» ? Якщо ні, то не судіть .
Именно я и стикаюсь с этим каждый день, это моя работа - вести бухгалтерию, в трм числе Фоп с прро и рро. И от того насколько здесь далекие люди от знаний налогового учета и реалий жизни, быть фопом и не знать элементарных вешей: какие налоги платить, сколько, как и что сдавать. Еще и называть это бизнесом.
klaraneill• 21 декабря 2022
автор, если всех фопов додавят своими налогами, что вы, простите, будете жрать, когда закроют на блекаут крупные супермаркеты? у нас сейчас в районе кроме мелких магазинчиков ничего не работает.