Кетрин-b4a8• 21 декабря 2022

ВПО Харківська область

На гарячій лінії відповіли що в листопаді було нове фінансування,тому в грудні чекайте від 23по 25 число ,все прийде за два місяці)
Якщо не прийдуть до 25 числа ,то зателефонувати на гарячу лінію і вони запишуть що не отримали кошти і відправлять все і потім все одно до кінця року повинні закрити ,бо с січня місяця потрібно буде заново писати заяву що ви проживаєте і досі за вказаним місцем ВПО
Yaky• 22 декабря 2022
А на какой номер,вы,звонили?мне сказали,что если с 23-25 не получу,то уже в январе придет выплата,А за перерегистрацию ничего не говорили.я звонила на номер,уполномоченного призидента с вопросов впо (как-то так...)

автор Кетрин-b4a8 • 22 декабря 2022
ВПО гаряча лінія 066 813 6239
автор Кетрин-b4a8 • 22 декабря 2022
Ответ для Yaky
Але якщо по суті то квартальні звіти про нарахування закривають одним роком )
Тому якщо нам не виплатять то в січні вже дадуть с нового року а про ці забудуть
Yaky• 22 декабря 2022
Ответ дляКетрин-b4a8
Все может быть....будем надеяться,что получим в этом месяце)))
Таня -ad59• 22 декабря 2022
Ответ для Yaky
А можете номер телефона написать не могу тоже правды добиться уже два месяца нет ВПО с детьми.
автор Кетрин-b4a8 • 22 декабря 2022
Ответ для Таня -ad59
Тільки звоніть як я
Воно каже всі оператори зайняті і відключається
Ви знову і знову набирає доки вам не відповість консультант
Бо я дзвонила с 10 і тільки с 14 раза мені відповіли😁😁😁😁