Астановитесь• 21 декабря 2022

Чіхуашка: крик душі!

Дівчата, в мене вже око сіпає, допоможіть порадою будь-ласка.
Коротка попередня історія: бабуся сильно захворіла, а в неї 6 років жила чіхуашка. Зараз до моїх поточних задач додалася бабуся (бо живемо недалеко) і її собака (собаку забрали до себе).

Бабуся останні тижні дуже погано почувалася, думаю, годувала собаку як і чим могла. Хоча, за словами ветеринара, собака загалом в гарному стані. Але забрала я її із кривавим проносом. ((

Далі ветеринар, аналіз крові (нормальний), уколи, діагноз гострий коліт, у додатку. Всі призначення приймали. Я дуже поступово за рекомендацією ветеринара переводила собаку на штучний корм (Brit sensitive).
Далі було кілька днів, коли собака нормально їла ті хрустики, був сформований кал, вибачте, нормальне самопочуття. Весела, воду п´є все чудово.
Але потім вона від хрустиків відмовилася, повністю, різко і кілька днів ходила майже голодна. Вимагала виключно те що ми їмо (вет чітко дала зрозуміти що не можна, я розділяю цю думку). Я не давала зі столу нічого, в доступі був постійно корм. Позавчора я не витримала, зварила трохи телятини, вона ´вдихнула´, але будь-які спроби змішати з вареним рисом і все - не їсть. ((
Два дні на вареному м´ясі і знову пронос, я не встигаю все відмивати і міняти ті пелюшки, щойно Атоксил їй дала.

Що робити?!(
В мене дитина, робота, я фізично не можу щось в режими ´скатєрть-самобранка´ для собаки окремо готувати. Гроші є, будь-який корм найкращій не проблема задля її здоров´я. Але вона 3+ доби ладна нічого не їсти взагалі, чекає лише м´ясо без домішок і одразу пронос. Це терор.

Скільки вони можуть без їжі на принципах? Чи є надія що зрештою вона зголодніє і почне їсти ті гранули? Чи це небезпечно, цукор в крові впаде з голоду і всьо?
Дякую за пораду.
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляАнтиТроль
Собака вже не молода, сидіти на м’ясі їм не можна. Якщо ви готові годувати натуралкою, то давайте повністю всі елементи, не тільки варене мясо, а й овочі, зелень, крупи, олію, рибу. Так само, як з людьми, треба раціон. Корм це швидко і адаптовано під тварин. Я своєму також все давала, основна їжа корм, але зі столу давала. Як наслідки, має наліт на зубах, бо м’яка їжа на зубах залишається. Від твердого корму навпаки зуби чистіші.
Я не готова окремо готувати збалансовану натуралку через катастрофічний брак часу і специфічні смаки собаки, тому й питаю поради як її перевести на штучне харчування для її ж здоров´я.

автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ длявиканастя
Симпарика это клещи и блохи
Ні, ветеринар сказала від глистів теж, купувала там в аптеці, 300 грн. таблетка, думаю, це Сімпарикп Тріо від усіх паразитів (коробки не маю).
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляНоу коммент
Попробуйте консервы мясные для собак с гастро проблемами их много видов. Типа таких Royal Canin Gastrointestinal Canine Cans.
Дякую, а якщо паштет то завжди тільки паштет? Чи з тої ж серії хрустики теж в раціоні мають бути?
задумчивая мордочка• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
у меня кошка ест роял каниновский гастро интестинал и сенситив. Влажный.
пробовала и другие корма, сухие типа ориджин ее поносило.
попробуйте подобрать влажный корм. переходить с домашнего стола на сушку это конечно стресс для животинки. А вот если найти влажный то может и будет есть. Может для чихов есть и спец корм.
Кровавый понос хоть прекратился?
виканастя• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Ну так дайте ей эту таблетку и корм тот что рекомендовал ветеринар. Собакам не нужно разнообразие. Проголодаться поест.
У моей собаки был кровавый понос, все дело оказалось в глистах.
Иногда отказывается есть, потому что сходит с ума от многочисленных течных сук.
задумчивая мордочка• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
либо сушка либо влажный.
можете при переходе подкладывать в корм горячо любимую ею курочку
Ноу коммент• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Комбинировать можно, будет ли есть вопрос). Попробуйте хоть как то выйти на регулярное питание, таким маленьким голодать нельзя, желчный на УЗИ проверьте, у них бывает застой желчи и поэтому не едят. У подруги чиху удаляли желчный с вашими симптомами. Лечение не помогло.
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
Кровавый понос хоть прекратился?
Так, після уколів і курсу антибіотиків слава Богу, крові немає.
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляНоу коммент
Дякую Вам.

автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ длявиканастя
Добре, сьогодні пили Атоксил, тому завтра дам Сімпарику, щоб не знижувати дію препарату сорбентом.
Ноу коммент• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Дякую Вам.
Проблемные собачки конечно) у подруги три, все из крутых питомников. Так у всех полный набор болячек, сердце, печень, желчный, загиб матки, незаросший родничок, небные занавески разросшиеся Пипец на ветов уходит.
задумчивая мордочка• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
может пробиотики еще ей надо?
а рис на мясном бульоне? обычно на мясном бульоне едят лучше) Вместе с мясом.
Если вы собаку не победите, еще один лайфхак от меня:
когда у кошки были очень большие проблемы с печенью (я думала от них и помрет) она есть не хотела ничего кроме курицы. А мне тоже некогда было.
Вот. Я варила курицу+рис все вместе. Потом резала мелко, фасовала в маленькие пакетики получалась такая влажная кашица из риса, куры и чуть бульона и в морозилку. Потом на ночь достаешь три пакетика на следующий день. Они спокойно размораживаются и съедаются.
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ длязадумчивая мордочка
может пробиотики еще ей надо?
Пробіотики є, даємо (намагаємось давати з кашею яку вона не їсть) ось такі. Рис на воді, але поливала бульончиком, мішала з м´ясом, не їсть все одно.
Моя мрія перевести на штучне харчування щоб розуміти що тварина гарантовано повноцінно харчується і мати хоч якусь мобільність в разі якщо знову треба буде кудись тікати. А заморозки, натуралки роблять нас під час війни більш вразливими. (
Ноу коммент• 21 декабря 2022
Кормовая добавка с пробиотиком для собак Pro Plan Veterinary Diets FortiFlora Canine 7 саше по 1 г добавляйте в еду раз в день, неплохо помогает
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляНоу коммент
Дякую Вам! Це мабуть у нас воно і є.
Мини-бикини• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Підкажіть будь ласка, якщо давати паштет, то лише паштет весь час чи паштет + гранули тієї ж серії?
Для нормалізації травлення перший день лише паштет, далі можна комбінувати з улюбленим кормом і взагалі відмовитися дні за 4.
І сорбент краще давати для тваринок https://masterzoo.ua/ru/tabletki-dlya-koshek-i-sob...
Було б не погано ввести в раціон ще і вологий корм, мабуть його не вистачає в раціоні)
Kateryna-S• 21 декабря 2022
А я слабая и моя чушка меня победила. Приходиться в еду собачью всегда крошечку мяса со стола нашего добавлять , и тогда ест. И разнообразие любит. Надо хоть 2 разных корма каждый день, а то не ест, и как собака автора по несколько дней сидит голодная и взгляд такой обвиняющий-умирающий.
Кстати, и выглядит один в один, только не болеет.
Закусенец• 21 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Ось воно, я теж трохи слабкість проявила коли побачила що вона голодує і все, морально вона мене перемогла.)
Я зрозуміла, треба знову пережити цей складний період і більше не вестися на маніпуляції. Дякую Вам.
У моей сотрудницы тоже собака отказывается есть сухой корм. Так она его брызгает каким то то ли спреем-соусом(точно не помню) и только тогда собака ест. Загуглите, может поможет
автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляМини-бикини
Супер, дякую!

автор Астановитесь • 21 декабря 2022
Ответ дляЗакусенец
ООО, це цікаво, пішла гуглити, дякую
Дежурный по кухне• 22 декабря 2022
В мене була така проблема , тільки в мене тойчик. Доходило до того, що не їла по три дні. Моє серце не витримувало і історія повторювалась. Тоді мені порадили корм Йозера для малих порід. Перехід був важкий, але я не піддавалась. Пила воду і не їла днів 4, потім понюхала корм і з´їла пару зернят. Мабуть сподобалось, а може занадто зголодніла, але за кілька хвилин була пуста мисочка. Зараз це улюблений корм , тільки почує як відкриваю лоток , танцює на задніх лапах.
автор Астановитесь • 22 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Дякую Вам. Якщо з Brit нічого не вийде, спробую Йозеру для дрібних собак.
Дежурный по кухне• 22 декабря 2022
Ответ дляАстановитесь
Та нема за що, рада допомогти. Ми, як тільки взяли свою красуню, теж купували бріт, але вона не з´їла ні гранули. Мені чогось цей корм не подобається, занадто сухий.
автор Астановитесь • 22 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Ну, я його трохи скуштувала, на смак непоганий наче. Але так, сухий (порівняти поки не маю з чим).
Мини-бикини• 22 декабря 2022
https://practik.ua/superfood/liver-sauce
Це про соуси, але там багато цікавенького)
автор Астановитесь • 22 декабря 2022
Ответ дляМини-бикини
Супер! Дякую Вам.
автор Астановитесь • 24 декабря 2022
Дівчата, дякую Вам усім за підтримку і поради!
Лайфхак знайдено на основі Ваших коментарів: сухий корм Brit Sensitive трохи припудрюю пробіотиком ProPlan (1/2 пакета на один прийом їжі), трохи бризкаю водичкою з пульвера, переміщую і собака все з´їдає з радістю. Кал сформований, діареї вже нема. Думаю, їй не вистачало в кормі саме інтенсивного запаху, а пробіотик смачно пахне печінкою. Сподіваюсь, місяць пробіотик з кормом точно не зашкодить, а потім можливо спреї-сиропи для тої ж цілі візьму.
Дякую Вам усім!