Редиска Я• 23 декабря 2022

Ви вірите в те, що рівні відносини без сварок приїдаються та стають не цікаві?

Мій досвід таких відносин, що вони були рівними настільки, бо зник інтерес до людини. Утримував просто час та події, які пройшли разом.
Регионщица• 23 декабря 2022
Так і є. Людям паралельно

Gvenna• 23 декабря 2022
З сварками швидше б розійшлись.
Сфера влияния• 23 декабря 2022
Автор, зависит от конкретного человека, который просто стал неинтересен. Если бы он вел себя по другому, также надоел бы ...
Детские_Будут?• 23 декабря 2022
Мені приїлись сварки
Коли були рівні стосунки-чудесно було
автор Редиска Я • 23 декабря 2022
Ответ дляGvenna
З сварками швидше б розійшлись.
Так і є. Обидва боялись поставити крапку. Я навіть пішла до психолога, щоб відкрити очі на ці стосунки. Бо все було формату не погано і не добре. Нейтрально.
В нових стосунках є сварки, є конфлікти. Але то не часто і не формат, що виводить нас з рівноваги.
Аноним_Галя• 23 декабря 2022
Це залежить від темпераменту людей. Якщо два інтроверти то не тільки можуть не сваритися, а й взагалі практично не спілкуються, але їм норм. Є більш темпераменті особи, яким треба іноді, сброс емоцій.
Фрикаделька• 23 декабря 2022
Неправда. Помимо ссор в жизни есть куча всего интересного да и бытовых вопросов, которых нужно решать вместе.
Gvenna• 23 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Класно, що той досвід в минулому.
Бажаю успіху й добра.
ХвостПистолетом• 23 декабря 2022
Не вірю, що можна жити без конфліктів з людиною, яка тобі не цікава. Її присутність дратуватиме з часом, виникнуть сварки.
Тому ні, без сварок жити можна тільки з близькою людиною. Або з сусідом на обговорених умовах. То це вже ніякі не стосунки.

Хлопаю ресницами• 23 декабря 2022
Ответ дляФрикаделька
TANYA 0 0 0 0• 23 декабря 2022
Є різні темпераменти людей, одні без сварки не можуть їм стає скучно і нудно, завжди тереба адреналіну. А є такі як я, що скандалів не люблю взагалі, стараюсь уникати, не через те що я не права, а через те, що потім довго відходжу.
Хлопаю ресницами• 23 декабря 2022
Терпеть не могу ссоры или выяснения отношений.
Живу нормально только спокойно и ровно.
С мужем не скучно и никогда не было скучно уже 25 лет.
Губки-уточкой• 23 декабря 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
Живу нормально только спокойно и ровно.
Аналогично) и срок тот же 😂
Но я сама не истеричка, могу просто не обратить внимания на какую-то ерунду, на что другие устроят скандал))
Ниф_ниф• 23 декабря 2022
Є такі люди, яким потрібна драма в стосунках і, навіть, якщо все добре, вони все одно виводять на конфлікт і скандал. Такого не терплю.
Стосунки мають бути тою спокійною гаванню, де можна відпочити душею.
rybka21• 23 декабря 2022
Звичайно, вірю, що такі стосунки існують, і є такі люди, яким цікаво сваритися.
Але таке не для мене. Розважаюсь у іншій спосіб
Цвіту і пахну• 23 декабря 2022
Ответ дляРегионщица
Так і є. Людям паралельно
Ну чому? Пишуть що в стосунках багато етапів, ’приїдання’ один із них
Фокус-Покус• 23 декабря 2022
Ответ дляФрикаделька