Челюскина• 23 декабря 2022
Покажите свои печки и камины, вы уже украсили свой дом на праздники?
Хочу посмотреть на красоту, вдохновляюсь пинтерестом. Мы в процессе заготовки дров. Смотрю на елку, а игрушки и блестящая широкая золотистая гирлянда уже морально устарели))
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Автор, у зв’язку з вимкненням електрики використовую камін за призначенням, вважаю, що прикрашати його - це порушувати правила пожежної безпеки.
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Это понятно, а возле?)
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Это понятно, а возле?)
Возле - дрова стоять в корзинці з Юска. Я цього року трошки тільки прикрасила. Сходи, наприклад, гірляндою на батарейках. І красиво, і під час відсутності електрики корисно.
Стрекозей• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Дуже гарні у вас сходи, майстер молодець!
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Красиво. У нас пока так))
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Красиво. У нас пока так))
Дякую.
А ви потім будете ці дрова використовувати для каміна? Дивіться, щоб там шашель не завівся, бо в мене таке було вже.
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Дякую.
Хотели для декора. Может обработать как-то?
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Навіть не знаю, що вам сказати. У мене будинок (дача) дерев’яний зруб. То ми від шашеля зовні обробляли, там якась токсична речовина. Якщо заведеться шашель, то ви його почуєте. Дуже неприємні звуки від нього.
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
У соседей есть на чердаке. Мы свой обработали, не знаю на сколько это эффективно. А как он у вас внутри не завелся?
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Мой в квартире
Хотела спросить чего настоящий не поставили, потом еще раз почитала в квартире)
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Ну він був всередині кругляка, але ось ці дірки проточив із-зовні. Потім в ці дірочки заливали з шприца протишашелевий розчин. Це така зараза, шо капець.
Обробляли ми будинок ззовні в 2015 році, а завівся він в 2020, тобто цей розчин став менше діяти.
Потім ще ці дірки якоюсь замазкою обробляли.
Челюскина
• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Ясно, спасибо. Буду иметь ввиду
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Дякую. Це мені бригада з Житомирщини робила. У одного з майстрів 11 дітей, у іншого - 13!!! Не тільки дітей «вміють робити»!
Стрекозей• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза