Челюскина• 23 декабря 2022

Покажите свои печки и камины, вы уже украсили свой дом на праздники?

Хочу посмотреть на красоту, вдохновляюсь пинтерестом. Мы в процессе заготовки дров. Смотрю на елку, а игрушки и блестящая широкая золотистая гирлянда уже морально устарели))
кошкомышь• 23 декабря 2022
Мало в инете картинок?

автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
Мало в инете картинок?
Гав
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Автор, у зв’язку з вимкненням електрики використовую камін за призначенням, вважаю, що прикрашати його - це порушувати правила пожежної безпеки.
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Это понятно, а возле?)
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Это понятно, а возле?)
Возле - дрова стоять в корзинці з Юска. Я цього року трошки тільки прикрасила. Сходи, наприклад, гірляндою на батарейках. І красиво, і під час відсутності електрики корисно.
Стрекозей• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Дуже гарні у вас сходи, майстер молодець!
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Красиво. У нас пока так))
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Красиво. У нас пока так))
Дякую.
А ви потім будете ці дрова використовувати для каміна? Дивіться, щоб там шашель не завівся, бо в мене таке було вже.
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Дякую.
Хотели для декора. Может обработать как-то?

Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Навіть не знаю, що вам сказати. У мене будинок (дача) дерев’яний зруб. То ми від шашеля зовні обробляли, там якась токсична речовина. Якщо заведеться шашель, то ви його почуєте. Дуже неприємні звуки від нього.
Купи слона• 23 декабря 2022
Мой в квартире
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
У соседей есть на чердаке. Мы свой обработали, не знаю на сколько это эффективно. А как он у вас внутри не завелся?
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляКупи слона
Мой в квартире
Хотела спросить чего настоящий не поставили, потом еще раз почитала в квартире)
Жена_КотораяСтена• 23 декабря 2022
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Ну він був всередині кругляка, але ось ці дірки проточив із-зовні. Потім в ці дірочки заливали з шприца протишашелевий розчин. Це така зараза, шо капець.
Обробляли ми будинок ззовні в 2015 році, а завівся він в 2020, тобто цей розчин став менше діяти.
Потім ще ці дірки якоюсь замазкою обробляли.
автор Челюскина • 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза
Ясно, спасибо. Буду иметь ввиду
Майор Медуза• 23 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Дякую. Це мені бригада з Житомирщини робила. У одного з майстрів 11 дітей, у іншого - 13!!! Не тільки дітей «вміють робити»!
Стрекозей• 23 декабря 2022
Ответ дляМайор Медуза