Esya• 24 декабря 2022

Можна знайти тварину за фотографією?

Іноді читаю рашистскі пабліки. Ось приклад, одна тварина задає питання чому «громят» Донбас, а Маріуполь не чіпають. Про моральність питання я вже мовчу, питання чи можна знайти її в соцмережах, щоб відповісти особисто і відверто.
Татьяна-bfd8• 24 декабря 2022
Типичная матрешка. Каноничная

Татьяна-bfd8• 24 декабря 2022
Таких тысячи
автор Esya • 24 декабря 2022
Так, але так мерзенно читати такі коментарі. Я спочатку щось доводила, потім тролила їх, а тепер просто злість… Я думала таких тупих і конечних не існує, а нє є і рожа ще мерзенна фу.
Матильдa• 24 декабря 2022
можно

https://ok.ru/profile/573286827210
автор Esya • 24 декабря 2022
Ответ дляМатильдa
можно

https://ok.ru/profile/573286827210
Дякую.
Наушники• 24 декабря 2022
Не думала, что есть люди, которые сидят в одноклассниках)
автор Esya • 24 декабря 2022
Ответ дляНаушники
Та хіба то люди.
Таня Кузнецова• 24 декабря 2022
Я не пойму, что в их группах интересного ? С какой целью вы там ? А то что они пишут , так в этом здравого смысла искать не стоит . Зачем извините кого то искать и с Г* вном связываться ?! Они же полудурки -это доказанный факт !!!