Непостоянная постоянность• 24 декабря 2022
Чому себе так поводить?
В мене важкий характер признаю це.
Якщо не по моєму, я начинаю злитися.
Зустрічались рік. Він кілька раз не приїхав на побачення то робота, то ще щось. Я крутнула хвостом і послала подалі. Пішов. Передумала покликала, з´явився. Так кілька раз. І постійно вертається. Чому як ви вважаєте?
Якщо не по моєму, я начинаю злитися.
4есотка• 24 декабря 2022
Лікуйте автор свій гонор!
Вважаю якщо виносять мозок (не важливо хлопець чи дівчина) то нафіга такі відносини?
Відчувати себе ганчіркою? Ні є любителі мозахізму але то вже індивідуальні вподобання.
сЛАдКОежКА• 24 декабря 2022
Потому, что дурачок и любит быть жертвой, ведясь на Ваши манипуляции
Пустощі-веселощі• 24 декабря 2022
Бо ви знайшли один одного. Тиран-жертва і вічні маніпуляції, будете так розкачуватися роками.
маразм
Їжак в панчохах• 24 декабря 2022
Потому что слабохарактерный либо вы единственная женщина, которую он смог найти.
Мурзилка• 24 декабря 2022
Но вот если ещё пару таких выходок автора и исчезнет навсегда думаю, поэтому автор цените, что есть и меняйтесь и не видите себя так
ПрипоРошенная• 24 декабря 2022
Секс з Вами непоганий, то поки не зустрів своє кохання, для зняття напруги його все влаштовує.
Алина-1240• 24 декабря 2022
Автор,на каждый горшок есть своя крышка.ищите человека ,для которого ваш характер не будет проблемой,и с которым будет взаимопонимание
Непостоянная постоянность
• 24 декабря 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Навіщо Ви його спочатку посилаєте, а потім кличете назад?
Чесно, я закохалась , як малолетка.
Але мене збиває постійно,сказав і не приїхав. Якась не серйозність.
Непостоянная постоянность
• 24 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Ми однакові по характеру. Але він як мужчина більш стриманіший.
Алина-1240• 24 декабря 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
Та нет,и даже вы скорее в роли’жертвы’чем он
люблю_тортики• 24 декабря 2022
Він робить так як йому зручно. Покликали - буде секс, немає часу-бажання - ігнорить, адже Ви все одно покличите