Лорка-хлорка• 25 декабря 2022
Ви наважилися на 3 дитину?
Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів:
128 (37.43%)
Результат
84 (24.56%)
Наважилися
80 (23.39%)
Інший варіант
50 (14.62%)
Відклали планування
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
планово третий ребенок? вы очень богатые или сектанты? в других вариантах ....вопросы о .....что в голове у таких людей
А кому можна народжувати дітей?
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Квартирантами, напевно, зайняте.
Думаю, саме так
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
В чому інша сторона? Я і в тій темі називала речі своїми іменами.
І більшість ,як і тут, називали виіхавших мужиків крисами.
Ми мабуть з вами прочитане трактуємо кожен по-своєму. Як там цькували одну дописувачку у якої брат на війні . Це просто капець.
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Так такі як автор і цькують.
Ви потрібно оправдання (в першу чергу перед собою) і пошук однодумців, що вони все правильно зробили і що вони самі розумні, і чоловіки іх за сім´ю думають, а не криси. У всіх них одна пісня
Разачаровусь_очень_быстро• 25 декабря 2022
Ответ дляПросто звязда
Я и на второго не решилась
Аналогічно
В такому світі живемо, що і дітей на таке обрікати не дуже хочеться
Не любовница• 25 декабря 2022
Ответ дляПожарник
Не повірите, але для мене теж це важливо) І впевнена, що сім´ї кожного із захисників мріють про якомога скоріше повернення батька додому, але бувають обставини, коли особистим доводиться жертвувати. Якби усі ті чоловіки, що захищають країну, повтікали за кордон, не мали б ми вже держави.
Та кому ви це розказуєте? Людям які втекли як щури з тонучого корабля? Для яких тільки особистий комфорт важливий?
Ухахайкина• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ми вибрали інші професії і захищати не будемо, маємо повне право на вибір
Удалено администрацией...
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Ваш осєменітель вас не задовільняє?
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Мій вважає своїм обов´язком дбати про нас, це питання пріоритетів
Та ні. Ваш вважає, що потрібно рятувати свою дупу) Повірте, Ви та діти точно були не на першому місці.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
І чим було б краще мені і дітям , якби він нас залишив на кордоні?
Ухахайкина• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Не посадять
Так, не посадять, а конфіскують ваше майно на території України.
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Так такі як автор і цькують.
І такі. І інші.Після тієї теми таке мерзенне відчуття з’явилося.
Гинуть молоді хлопці,чиїсь сини,чоловіки,батьки. І ,блін,за що?
Щоб читати такі коменти ,як у вчорашній темі.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
Не переживайте за наше майно , воно вже продається
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
От на холєру ви цю тему створили ? Щоб що? Людей подраконити ще більше?
Виїхали то й сидіть там тихо.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Виїхали то й сидіть там тихо.
Тема про дітей , це ви робите проблему з виїзду , переїжджати це нормально і народжувати дітей там, де безпечно і комфортно теж
18 мнеУЖЕ• 25 декабря 2022
Читаю тему... Автор только обороняется
Для советчиц тема третьего ребёнка - тема больная, ранит. Похоже, все б его хотели, но им не дано, вот и бесятся.
Ответ дляПросто звязда
Мед проблемы не столь значит важны, раз у вас вопрос рождения ребенка открытый
Та деякі і на той світ готові відправитися, але народять.
Колись тут читала, що має ниркову недостатність, двічі була преемплаксія (не знаю чи вірно написала), чуть богу душу не віддала, але третю дитину народила.
Фігня, що дві перші могли сиротами бути
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Вам мабуть складно повірити, але для жінок і дітей, чоловіки та батьки яких зараз воюють, теж було б краще, якби ті були поруч. Але є чоловіки, які мають моральні обов’язки і чоловічі принципи. А є особи з інстинктами самців.
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Так нормально . Але не таким чином,як зробили це ви.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В нас інші пріоритети і принципи, я не питаю про інших, чим конкретно мені і дітям було б краще?
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Автор не знає, що таке моральні обов´язки і чоловічі принципи.
І букв для неї забагато
Не обижаюсь• 25 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Мені от сьогодні вже 42, хотілось, і не наважились, то вже пізно мабуть і ми навіть не разом з чоловіком зараз
И мне 42 .
Еще в январе планировали .
У меня один сын .
Прошли все обследования.
АМГ у меня 1,34.
Но уже все ...
Еще в январе планировали .
У меня один сын .
Прошли все обследования.
АМГ у меня 1,34.
Но уже все ...
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Про пріоритети ваші з чоловіком я зрозуміла) От тільки принципів у вас немає. Інстинкти самозбереження, інстинкти як у самця і самки - то не принципи. Але Ви не зрозумієте, мабуть.
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
У мене після кожної такої теми такі ж відчуття.
Маю надію, що після війни таким будуть справедливі покарання -кому судові, з ким так розберуться. Тилових крис, а тим більше втікачів ніхто не любить
jannjann77• 25 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
Какая чушь...
Следующий за сыном ребенок был бы как запасной?
Увеселять и отвлекать мать, чтоб не думала о первом?
Жестоко, но верно.
ЖонДуан• 25 декабря 2022
Ответ дляСоседушка
Тобто ви, вибачте, настільки підвладні тваринним інстинктам, що тільки 3 задовільнять? 1, 2 ніяк?
Завжди здавалося, що тим людина і відрізняється від тварин, що може приборкати себе, не йти за покликом природи
Але мабуть таки ні...
одна дитина це взагалі не материнський інстинкт. а щоб було.
у вас скільки, що ви тут все знаєте?
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Не буде. Марно надієтеся .
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Тобто , якби виїхали на пару годин раніше , то це якось змінює ситуацію з плануванням дітей?
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Мова не про мене,а про дачу хабара .
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви ж пиши е що вони цілий день у школі.Як ви ними займаєтесь? Мої діти ніколи на продовжений день не ходили,завжди забирала після уроків.А вам не має цілий день чим зайнятися і дурь в голову лізе.Ідіть займіться старшими або працюйте
Авторка, видно, просидівши в двох декретах підряд, пішла на роботу, але це швидко їй набридло. Треба терміново третій декрет. Старших дітей у школі та в гуртках виховувати будуть. Все ж безкоштовно!