Лорка-хлорка• 25 декабря 2022

Ви наважилися на 3 дитину?

Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів: 342
128 (37.43%) Результат
84 (24.56%) Наважилися
80 (23.39%) Інший варіант
50 (14.62%) Відклали планування
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Автор не знає, що таке моральні обов´язки і чоловічі принципи.
І букв для неї забагато
Я б не виходила заміж за чоловіка, який здатен нас покинути в такій ситуації

автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Про пріоритети ваші з чоловіком я зрозуміла) От тільки принципів у вас немає. Інстинкти самозбереження, інстинкти як у самця і самки - то не принципи. Але Ви не зрозумієте, мабуть.
Звичайно , що інстинкти самозбереження і захист нащадків - це основа всього
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Мова не про мене,а про дачу хабара .
Я ж питаю , як змінює ситуацію з дітьми , якби ми виїхали за кордон на пару годин раніше?
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Всі дурні ,одна ви розумна.так?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Авторка, видно, просидівши в двох декретах підряд, пішла на роботу, але це швидко їй набридло. Треба терміново третій декрет. Старших дітей у школі та в гуртках виховувати будуть. Все ж безкоштовно!
Я не була в декретах зовсім, після закінчення лікарняного починала працювати
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Називайте речі своїми іменами. За чоловіка, який не має честі, порушив закон, втік з країни і зараз не може повернутись, бо виіхав незаконно.
Нічого спільного з ’покинув вас’ тут немає
ЖонДуан• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Тема про дітей , це ви робите проблему з виїзду , переїжджати це нормально і народжувати дітей там, де безпечно і комфортно теж
ну це питання спірне, чи буде там спокійно, всі сподіваємося ,звісно, але якщо хочете , народжуйте.

ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви б виїхали чесно,без взятки.Тоді це ше можна було зробити. Ви виїхали після запровадження ВС.
ЖонДуан• 25 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Читаю тему... Автор только обороняется
Для советчиц тема третьего ребёнка - тема больная, ранит. Похоже, все б его хотели, но им не дано, вот и бесятся.
наоборот,пик, беременеют, чтоб выезжать мужу можно было
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Всі дурні ,одна ви розумна.так?
Всі різні і вибирають собі чоловіків , які їм підходять, комусь подобаються брутальні у військовій формі, а комусь - повна протилежність
Соседушка• 25 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
одна дитина це взагалі не материнський інстинкт. а щоб було.
у вас скільки, що ви тут все знаєте?
У мене 1 )
Повністю задовольнила себе
Народжувати більше - ні, такого не треба, я не інкубатор 😀
У житті ж є купа інших цікавих справ, занять, ніж вагітніти та займати всю нішу свого часу годуванням, вихованням та ходінням коло дітей
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Для чого йому кудись повертатися, якщо ми остаточно переїхали? Якби він залишився на кордоні, а ми поїхали далі , то це і називається покинув
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Тобто на передовій всі брутальні,у військовій формі.Серед них немає вчителів,інженерів ,ІТ,звичайних хлопців,які до військової справи відношення не мали взагалі ?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Ми виїхали з дому, коли заборони виїзду ще не було, указ вийшов , коли ми вже були в черзі до кпп
___NATYSIK___• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Це не ваш?
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
І букв для неї забагато
Та я вже зрозуміла. Бувають такі люди. Живуть як хом’ячки: поїли, поспали, потомство залишили (чим більше - тим краще), в нірку від хижака сховалися - все, життя вдалося!
І діти ж будуть із таких батьків приклад брати!
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А для чого сунули хабаря ?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Мені не важливо , які там, а них своє життя і вибір,в мене -своє. Ще раз повторюю, що чоловік в армії ніяк не може покращити життя.
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ для___NATYSIK___
Це не ваш?
Може ваш

ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Як це неважливо?😡😡😡
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
А для чого сунули хабаря ?
А що мали робити , стоячи в черзі?
ЖонДуан• 25 декабря 2022
Ответ дляСоседушка
У мене 1 )
Повністю задовольнила себе
ну воно і так було зрозуміло, що ті, хто мають 1 дитину, такі агресивні й заздрісні, і не рожали б ніколи.
з вашого допису зрозуміло, що вам взагалі діти не потрібні.
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Як це неважливо?😡😡😡
Отак, я ж не можу їхнім життям керувати
ПироженкА• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А що мали робити , стоячи в черзі?
Правильно.хтось своє життя кладе за нас з вами ,а хтось взятку суне в кишеню такому ж гадові ,як ви і ваше сімейство .
ПлакалаВАвтомобиле• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Вона не зрозуміє( І особа чоловічої статі, яка драпала в перші ж години війни за хабаря за кордон, теж не зрозуміє.
Знаю купу чоловіків, які, довізши сім’ю до кордону, поверталися і йшли в військомат. Але то ж чоловіки!
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
За мене ніхто життя не кладе , я цього не хочу
Соседушка• 25 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
А для чого сунули хабаря ?
Так а чего б не сунуть - им же надо быстрее 😏
Скорее вывезти яйненосца и отпрысков семени
Одним словом, типичные жлобоукраинцы...
ЖонДуан• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
ви в Ірландії?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
І якби чоловік пішов у воєнкомат, то я мала б вигрібати сама за кордоном і радіти цьому?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляЖонДуан
ви в Ірландії?
У Франції