Майская киска• 25 декабря 2022
Какие маленькие украинские городки вам понравились, чтоб там
Пожить месяц?
УжеВотДа• 25 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Тогда однозначно Берегово. Очень люблю нежно
. Еще Хуст нравится, Виноградов, Вишневец и Збараж
Я за Берегово,жили там пару месяцев детя там очень понравилось.
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
Живу 10 месяцев в Трускавце, нравится
А я жила там немного, не понравилось.
Много совдепа..вот недалеко Сходница поинтересней
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
А я жила там немного, не понравилось.
Мені Східниця не дуже.
Хочу в Сатанів ’змінити картинку’
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Сатанів ,як там хто знає? Цікавить приватний сектор, чи є подобово кімнати
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Мені Східниця не дуже.
Хочу в Сатанів ’змінити картинку’
Я не была там..вообще маленькие городки не моя тема..мне нужны тц, кино..салоны, движение..
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну от мені тепер треба в Сатанів порівняти, ще така мін.вода є на Харьківщині... Туди теж треба в майбутньому
Пупс• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
Живу 10 месяцев в Трускавце, нравится
Так это же курорт
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
В молодості я по цій причині любила Алушту
Уравнобешенная• 25 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
В Чернівцях не було де пообідати ? З яких ви країв сюди прибули ,що для вас не знайшлося відповідного закладу?
В Хотині
КликОЛЬКА• 25 декабря 2022
Люди, а вам не стрьомно на такі питання ворожою мовою - давати відповіді? І прямо нікого не бертежить нічого. Війна? - нє, не чули.
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Дааааааа и я
столько воспоминаний оттуда
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
В Хотині
Хотин маленький, але є заклади в центрі, є на виїзді з міста, коло автостанції. Не більше, не менше, ніж в інших таких самих малесеньких містечках.
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Так наче на попередніх сторінках обговорили все про це. До речі тут міста рекомендують, які обстріляні і що? От хто їх рекомендує?
После 18• 25 декабря 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Ще Новоград-Волинський
Брюховичі (Львівська область)
Кам´янка (Черкаська область)
Брюховичі (Львівська область)
Кам´янка (Черкаська область)
Ну ви і порівняли, стародавній Коростень, який доречі майже по віку як Київ, і Кам´янку 🤦
Голубая устрица• 25 декабря 2022
Ответ длякошкомышь
Я проживала в ньому 20 років, потім 18 років уже в Києві.. І війна змусила знову вернутися додому.
Я була дуже приємно вражена, як місто відбудувалося, точніше відновилося. На нервах повилазили проблеми, пішла в поліклініку і була здивована, що зроблений ремонт, є безкоштовна лабораторія, узд і т. д.
Мер старається, у мене є з чим зрівняти..
Бажаю нашому місту миру і процвітання!

Непогодка• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Ми там влітку відповивали. Дуже класно, сподобалося всім, навіть підліткам. Краса скрізь - безмежна. Правда, інфраструктура так собі.
Ищу Аленя• 25 декабря 2022
Любой город, где есть новая почта. Все можно заказать - продукты, лекарства, одежда.
Непогодка• 25 декабря 2022
А жити сподобалось в місті Стрий Львівської області. Люди доброзичливі, чемні, така приємна вимова, базар (!), комфортна атмосфера. Історію України можна вивчити просто ходивши по місту. Мінуси: дороги (!), відсутність парку (принаймні, близько центру)
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Чертков Тернопольской области.
Жили там три недели с 1 марта.
Влюбились.
Потрясающая архитектура, две фунционирующие синагоги (сильных еврейских общин в плохих городах нет), невероятная история (Чертковская оффензива). Если бы не работа мужа, осталась бы там до конца войны.
Жили там три недели с 1 марта.
Влюбились.
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
В Збараже же два дома в три ряда. Он малюсенький
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Сатанів моя мрія. Так і не доїхала туди. Там зберігся найстаріший єврейський цвинтар в Європі (з 14 ст.) у яблуневому саду над Збручем.
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Знайомі ВПО оцінили Хотин, казали, що в них Хотин лиш з замком асоціювався, але як виявилось жити в місті добре.
Я зараз в Чернівцях. Так ось, нам вимикають світло по 17-18 годин на добу, найгірша в Україні ситуація, а в Хотині взагалі НЕ ВИМИКАЮТЬ
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Єврейські цвинтарі нічого особливого з себе не представляють, я бачила дуже давнє, воно не досліджеге, недалеко від Сатанова теж над Збручем в селі моєї бабусі на Тернопільщині, зараз можна подуматм, що то лиш лисі кам´яні виступи гір над Збручем, в Бердичеві була, теж подивилася. Я в Меджибіж би поїхала подивитися ВСЕ, адже там спочиває засновник світового хасидицизму , основоположник позитивного мислення Баал Шем Тов. Але нічого більше за Меджибіж не знаю. Мені і Козятин з Жмеринкою милі, люблю маленткі містечка, але люблю їх і на Сході, Півдні ще більше
66сезон666серия• 25 декабря 2022
Ответ дляУты-фрутик
сорри за флуд, потому как не актуально сейчас.
но прекрасный маленький городок, где был движ круглые сутки - это для меня Бердянск. с киевской зп можно было в отпуск с ребенком получить массу удовольствия при их ценах и серсисе.
Да,плюсуюсь.
Хотела там квартиру купить. И не успела
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Ми забрали свекрів з Чернівців доглядати ще в ковідний карантин, квартиру там здаємо в оренду, тут сини їх поселили в невеличку квартиру, але вона на електриці в приватному секторі, світла немає більше, ніж є, враховуючи , що електричне опалення, то в 3-4 години ночі 10-12 градусів в приміщенні, для старих лежачих це холоднувато
Вездевлазиющая• 25 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
знайомий сказав, що на диво дуже задоволена сім´я Хотином. Наче нічого особливого в містечку немає, але добре
КрытыхРынков• 25 декабря 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дрогобич.
мені теже дуже сподобався, дуже затишний і має свою особитсу енергетику.
Пушка заряжённая• 25 декабря 2022
Ответ дляПосле 18
В Кам´янці навіть краще.
Там вода ,повітря і продукти дуже смачні
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Ответ дляВездевлазиющая
В Меджибожі була. А Сатанів мені важливо відвідати з релігійної точки зору.