Бабканадвоесказала• 25 декабря 2022
Шукаю коричневу туш.
Порадьте, будь ласка, які подивитися.
Стебель_березы• 25 декабря 2022
Теж шукаю доньці коричневу і водостійку. А бачу або коричневу звичайну, або чорну водостійку
Угадайс• 25 декабря 2022
Я декілька разів таку замовляла
Добре підкручує і розділяє вії, у мене особисто не обсипалась під очима.
Угадайс• 25 декабря 2022
Купила зараз таку, але ще не відкривала По відгукам теж непогана в бюджетному синменті. Але оті усілякі ГлемБі, що в Еві не беріть. Є такі, які зовсім не сохнуть на віях.
LIANA171185• 25 декабря 2022
В Avon раньше были цветные)
А вообще пройдитесь по магазинам ’Ева’,’Prostor’ или ’Watsons’.Может там что подскажут.
Пупс• 25 декабря 2022
Бабканадвоесказала
• 25 декабря 2022
Дуже дякую усім, багато варіантів. Почитаю і визначуся