куркулиха• 25 декабря 2022

Я незадоволена і зла

Чоловік сказав, що я весь час зла. Я злюсь на чоловіка і маю до нього повно претензій, бо він мене не розуміє, не чує більшої половини з того, що я кажу. Деколи це взагалі тупо, він паркувався, так що не міг би вийняти речі з багажника, я кілька разів про це сказала, паркується далі. Зупинився і каже, ой, там ж речі. Зла на дитину, тому що вона мене не слухає майже ніколи, щоб я не казала. Або я маю повторити 10 разів, крикнути або ігнор. В мене від цього відчай, я не можу нічого зробити. Я не задоволена роботою, бо там постійна не довіра і контроль, який дуже втомлює. Вчора попросила чоловіка повісити 10 іграшок на ялинку, поки мила підлогу, то він одну розбив. Я псіхануда, він до мене що я не задоволена. А я не знаю, чим маю бути задоволена. Ще й ця війна. Порадьте щось.
Пульт от линолеума• 25 декабря 2022
Заведіть коханця
Гомосноб• 25 декабря 2022
Тримайте себе в руках, а як це робити, не знаю)))))
всемВсёИмного• 25 декабря 2022
он прав, то что ві перечисли и бровь бы не двинулась
а как погода в сексе? там вы сыты?
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Заведіть коханця
І що це мені дасть? Пришвидшить розлучення?
Вот Она Я• 25 декабря 2022
Заспокійливе пропийте, більшість претензій якісь дрібні у вас
Первая ласточка инфляции• 25 декабря 2022
Займіться чимось одна.. спортзал, йога, кафе з подругами
Треба відволікатись від побуту та роботи
Ревнивая жена• 25 декабря 2022
Вам бы к доктору, к психиатру. И я не шучу.
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ длявсемВсёИмного
а как погода в сексе? там вы сыты?
Секс 2 рази в тиждень
Пульт от линолеума• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Розцінюйте, як хочете)
Анонимушка• 25 декабря 2022
Автор, у вас комплекс большого начальника. Оставьте в покое своих домашних. Они сами вспомнят о том,что вещи в багажнике и перепаркуются. Займитесь тем,что в ваших силах- ищите работу, больше спите и украшайте ёлку самостоятельно, если это приносит вам удовольствие. А если не приносит, то не ставьте ее совсем. И да, ёлка не нужна ребенку,который сам не хочет ее украшать).
Ревнивая жена• 25 декабря 2022
Плохой муж? Вас насильно замуж выдали? Плохой ребенок? Вам его готового привели или, всё таки, Вы рожали и воспитывали? Плохая работа? Или Вы работник так себе?
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимушка
Так, мені треба все контролювати. Не знаю нащо
jannjann77• 25 декабря 2022
Тю, купите молоток и гвозди и забейте на все.
Карамелька• 25 декабря 2022
Скільки років дитині?
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ дляКарамелька
Скільки років дитині?
5 років
Говорящая галограмма Чингисхана.• 25 декабря 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Заведіть коханця
И он будет автора бесить
всемВсёИмного• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Секс 2 рази в тиждень
я про ваш оргазм спрашиваю
parele• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Пропейте магний в6. Ещё очень хорошо помогает ромашковый чай. Не пить. Набирать в рот и держать подольше.
Анонимушка• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Боритесь с собой. Это вам не доставляет удовольствия ,а только разрушает.
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ длявсемВсёИмного
я про ваш оргазм спрашиваю
Есть оргазм, все норм
Просто болталка• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Ви, Рак по гороскопу?
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Ви, Рак по гороскопу?
Лев
Карамелька• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
5 років
Що саме Ви змушені повторювати по 10 разів? Може, треба просто 1 раз пояснити, а не давати команду 10 разів.
всемВсёИмного• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
а что случится без вашего контроля?
вам домашние точно дали понять, надоело и подальше ваш контролинг
ПростоБелка• 25 декабря 2022
Ви докулупаєте так чоловіка ,що останетесь без нього
Тоді будете ще більше зла
Подумайте про це
всемВсёИмного• 25 декабря 2022
и автор поставье себя на место мужа..нравилось бы когда вас постоянно прессовали бы?
автор куркулиха • 25 декабря 2022
Ответ дляПростоБелка
Тоді будете ще більше зла
Подумайте про це
Мені здається, що я прошу звичайні, прості речі, а він і того не робить
Просто болталка• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Лев
Тоді пів біди - взяти себе в руки, вітаміни, хоббі найти і т.д.

Бо якби сусідній знак - то виходу нема, лиш змиритись)))
Нервогенератор• 25 декабря 2022
Бідні ваші оточуючи
Ви ж бачите що справа в вас
Працюйте над собою
Хоч заспокійливе пропийте
Бо нерви в вас расшатані що капець
Анонимушка• 25 декабря 2022
Ответ длякуркулиха
Для чего вы просите о том,что и так очевидно? Со стороны это выглядит как бубнеж, ну или общение с умственно отсталым.
Вас напрягает,что муж просто сидит без дела, когда вы моете полы?