Рву и мечу• 25 декабря 2022

Життя дірьмо

Чудес не буває бога не існує. Як мені вже надоїло таке життя.
ok1904• 25 декабря 2022
Автор шукайте те, що наповнює Вас радістю!

ЖаннаНеАгузарова• 25 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так, тільки дітки гріють душу, поки маленькі.
А як дітки виросли, то душу гріють котики 😻😻😻
Брынза• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Яка Ви умнічка, вмієте підбадьорити!
І з фантазією все ок)
Тільки я не поняла про ’носили на собі’, це шо значить, чи то не носили? Вопщем не ясний момент.
Брынза• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Цукерки?)
Карина75• 25 декабря 2022
Сегодня значит день не удался. Если сейчас плохо, то надо выпить кофе и посмотреть что то или почитать. Это жизнь дерьмо сейчас, в этот день и этот вечер. Это надо понять. Затем спокойно лечь спать, а завтра будет новый день. Будут другие мысли в голове и другие взгляды на ситуацию. Выход и правильное решение всегда приходят утром.
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Счастье это такое..
Главное деньги и здоровье
100%
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Яка Ви умнічка, вмієте підбадьорити!
Завжди ваші коменти влучні))) обожнюю вас)

Гербария• 25 декабря 2022
А що вас радує? Якби ви знали, що живете останній рік, щоб ви хотіли зробити? Де бути? Подумайте про це.
Сьогодні Різдво.
Ісая 9:6

Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім´я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Цукерки?)
Цукерки хіба наповнюють ментально?
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
А я Вас
Вдячна! Я іноді теж собою не задоволена, але не сьогодні, бо сьогодні перший день після зимового сонцестояння, день Нарождення Сонця, сьогодні день на 1 хв довший ніж вчора.
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Вы сами к себе притянули все это своими словами
Попросите у Бога прощение
Иначе будет ещё хуже
то ми парашу притягли до себе? Якщо попросимо в бога пробачення вона відвалить?
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ээээ, не уособлюйте, той закон стосується лише особистості, а не суспільства.
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Шо то ха вибірковість така? А діти яких вбили що притягли до себе кожен?
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
А я Вас
Ой, так , але чомусь сумно, мабуть і я вже здаюсь… нерви не витримують… якась депресія накатує
Эта_Шикарна)• 25 декабря 2022
Автор, жизнь полна страданий во все времена. Страдают все, только одни физически, а другие изводятся морально, и это тоже муки.
Часто страдания имеют примитивную причину, а сжирают человека до тла.

Счастье - это передышка между страданиями, миг! Быть счастливым целый час невозможно, за этот час вас одолеют и омрачат десяток мыслей, которые украдут ’счастье’!
Я не буддистка, но часто вспоминаю 4 благородные истины в буддизме:
1.Существует страдание.
2. У страдания всегда есть причина  — это человеческое страстное ЖЕЛАНИЕ чего-то либо.
3. Страдание можно прекратить.
4. Существует ПУТЬ, который ведёт к прекращению страдания.

Выход и пути выхода из страданий есть всегда, не падайте духом где попало!)
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Ну то треба зайнятись якимсь фізичним навантаженням
Красота неземная• 25 декабря 2022
В мене мама хворіла на онкологію, після побаченного і почутого там мій світогляд перевернувся, а віра у всевишнього зросла.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
До чого в цій темі невинні дитячі душі?
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
До чого в цій темі невинні дитячі душі?
От до того, що невинні. Ви кажете особистість - я вам привела приклад. Діти чим завинили перед богом?

ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Про теорію реінкарнації що Ви знаєте? В ній дитячим душам відведена окрема частина
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ой туди я навіть лізти не хочу. В мене своє бачення. Ви ж не хочете на мене зараз наїхати що я в таке не вірю?
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ні, звичайно, то є Ваш життєвий шлях. у кожної душі він свій унікалтний. Тіло- фізична оболонка , не більше
ПриснитсяЖЕ• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Це повне знецінення життя і підкорення обставинам. Як на мене звичайно. Для когось - це порятунок від самого себе. Десь ви праві. Я була на кладовищі - лежала сімі’я на ділянці. Батьки, батьки батьків і діти батьків. Такі да. Була оболонка і нема...
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Так, завтра вже буду, я працюю на виснаження + вся ситуація почала на мене впливати негативно. Вже з‘яваляється думка що треба було з родичами іхати за кордон(((( тут все не складається ..(((
Кому там слова не давали• 25 декабря 2022
Я зустріла коханого, та він- служить
І радісно, і добре, і чудо
Бо мені вже 40, невдалий шлюб.
А в Бога я прям не вірю.
Та вірю, що все буде добре
Бо я, люблю
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Треба робити те, що ’перекриє’ цю неприємну емоцію. Після одного з ракетних обстрілів я довго не могла прийти в себе, вимушена була щось шукати, знайшла, вийшовши з зони свого комфорту.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Мусимо триматися на плаву, проблема , ми немвідчуваєио стабільності. Будь-якими способами треба трисатися, жити одним днем, вчитися радіти малрму. Шукайте те, що внутрішньо наповнює Вас.
автор Рву и мечу • 25 декабря 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
І я про те
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Знаете я як в тій пісні : ай нід долларс😂😂😂😂
Откушу что там торчит• 25 декабря 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Я зустріла коханого, та він- служить
І радісно, і добре, і чудо
Бо мені вже 40, невдалий шлюб.
А в Бога я прям не вірю.
Та вірю, що все буде добре
Бо я, люблю
Вдалого вам кохання, в мене теж був невдалий шлюб… але кохання я так і не зустріла(