Вчора якось мені було не дуже.
У мене враженя, що вцілому все якось «топчеться на місці». Маю на увазі що є завжди хороші новини, і землі звільняються. Але це не прискорює якби кінець війни. Не знаю як пояснить. Ну от типу я вважаю що треба х₴ярить по москві. Що тоді іх стадо взвиє і скаже йому всьо, закінчуй спецоперацію. А з іншого богу стадо так не скаже, бо воно стадо, а царьок завжди правий, він іначєнємог. Тоді сенс бить по Москві, виходиь? І зброя. Знов якось так дофіга дається, но воно все «захисне», так? Патріоти то ж ПРО? (Слава богу, бо зараз зима і вже мені головне дійсно захистити ці ТЕЦ. Як ваші відчуття? Я ніколи тут не скиглила, но якось всорашній пздц в херсоні і поплавило, чисто настрій загальний геть впав
roza_kolu4ka• 25 декабря 2022
Зараз вас тут запалюють, але я вас цілком розумію.
Є відчуття, що все стоїть на місці, бо не аж якихось глобальних змін, типу звільнення харківської області чи херсона..
Але я себе заспокоюю тим, що не може все швидко розвиватись, зсу готуються, групуються, навчаються, щоб далі видавлювати це зло з нашої землі...
Тримаємо кулаки, донатимо, молимось, чекаємо.. це все, що ми можемо
boringmovie• 25 декабря 2022
краще хай наші потопчуться на місці місяць-два-три і зроблять якийсь ’прікол’ руським... ніж їх будуть оце як м´ясо кидать лиш би територію повернути. хай довго, але меншими втратами.
але маскву бомбіть тре в любому випадку!
Snow bunny• 25 декабря 2022
Ответ дляroza_kolu4ka
Бо погода несприятлива, все розмокло, техніка не може просуватися.
Операцію по Херсону готували 2-3 місяці, лупашать по їх складам і дислокаціям і зараз
Так шо швидко не буде, то тільки простим людям здається шо нічого не відбувається
Я як дружина ЗСУ шника, знаю як хлопцям кожен день важко дається, і ніхто не топчеться
Шо б підготувати наступну вдалу операцію як Харків, Херсон треба час
Нам треба набратись терпіння
я тоже думаю-пока трупы своих детей они не пособирают по запчастям на рублевке -к ихней башке не дойдет ЧТО УБИВАТЬ УКРАИНЦЕВ. БОМБИТЬ УКРАИНУ НЕЛЬЗЯ.что война-это горе.и что ответочка на башку свалится и будут хоронить СВОИХ ДЕТЕЙ если не угомонят кремлекарлика своего любимого и иже с ним компашку
Ответ дляOnyx83
Каждый метр земли нашей парням даётся очень тяжело, нечеловеческими усилиями и многими потерями, чтобы кто-то стал скулить ’у меня ощущение что мы топчемся на месте’.
И да, ПВО - оборонительное, но оно от того треша, типа как в Херсоне, от которого вы приуныли.
Гарна відповідь, а то не можливо читати про ,,відчуття,,smile]facepalm[/smile]
Ответ дляРойЛеля
Тут принято думать, що до літа лишилось ждать, людям так легше.
Я себе не налаштовую на такий скорий кінець. Хоч би до наступної зими.
На фронті все рівненько, головне що не гірше.
Не може бути швидко, а так хотілось би
Та я якось за Ронт взагалі спокійна. І за білорусь.
А от оці обстріли..
чесно, уі петріоьи чого тільки зараз у нас? Чого не пів року тому? Чому не після першого обстрілу енергетики. Чому аж зараз. От правда, ці помічники, я ім дякую звісно, але як вони можуть так довго чекать, дивитися на це… ускладнювать. Трохи теж бісять
А от оці обстріли..
Ответ дляOnyx83
У меня в головн просто какие мьісли. Вот почему б не создать чисто фиктивньій союз (без изменений в єкономике той стоаньі) , что вот мьі в союзе с сша. И с єтого момента обстрел Украиньі - єто нападение и на ту страну (сша в моем примере). И все, ответка со всех орудий.
И еще пару вариантов у меня. Да, дурацких, но вполне себе возможньіх, если нормальньіе специалистьі их «сформулируют»
Но нет . Надо соблюдать правила. И боже ж збав сбить ракету из ппо евросоюза. Чтоб при обстреле ста пакетами наше ппо охраняет плотно восток и центр, а европейское наш запад зазизает. Но тьі шо тьі шо, низзя ж!!!‘ третья мировая итд
Тфу
Ответ дляTeonaa
Тфу
Зачем это США? Вы правильно обозначили свои фантазии, вернее ’дурацкие варианты’.
Татьяна 0285• 25 декабря 2022
Це ж вам не американське кіно де супер герой один рятує планету. Те що як ви кажете топчемося на місці - це бажання берегти хлопців і дівчат, чи їм потрібно бігти як стаду стінка на стінку? Втрачати людей і нічого цим не добиватись?
На фронті все відбувається так як має відбуватися, не можуть хлопці кожен день, тиждень звільняти як по графіку шось. І так роблять колосальну роботу.
Я їм вірю, молюся і переживаю тільки за те щоб повернулися живими додому. Кожен см дається важко.
Ольга_1301• 25 декабря 2022
Мої відчуття = прогнози Буданова.
А там ’все буде Україна’.
Чекаємо і донатимо ЗСУ.
А там ’все буде Україна’.
Чекаємо і донатимо ЗСУ.
freedom_2015• 25 декабря 2022
Ответ длякраказябра
Воістину 3,14@да
у вас прекрасно все )і нік і аватар і відповідь
Ответ дляboringmovie
Даже бєзсмьісленно?)))
Та да( ублюдошная нацьія
Ажурная мышь• 25 декабря 2022
Автор, так и русня скавчит, что надо по центру принятия решений сарматом влупить.
Была бы возможность у нас, давно бы ударили по москве. А у нас ее нет. Ракеты дальнобойные Atacms нам дали американцы? Почему? Так ото ж.
Ответ дляСhanelKa
По моїм відчуттям ми переможемо
Русні повна дупа і ізоляція
Якщо питання в коли, то ще треба час. То не на пару місяців
В 2023 якось ще не впевнена
В 24 точно
Але це моя суб’єктивна думка
Без гадалок
Русні повна дупа і ізоляція
В 2023 якось ще не впевнена
В 24 точно
Але це моя суб’єктивна думка
Без гадалок
І я впевнена в нашій перемозі, але строки лякають. Хочу жити в Україні, а не перебувати за кордоном, але не можу собі цього дозволити до перемоги
boringmovie• 25 декабря 2022
Ответ дляTeonaa
Даже бєзсмьісленно?)))
Та да( ублюдошная нацьія
москву не бєзсмьісленно бомбіть. вони тільки силу зрозуміють. ппо у них фігове, а вони собі думають, шо раша велика, масква десь там відсидиться і буде все, як було. ага) побацім-побацім