Ненавязчивый синтезатор• 25 декабря 2022

Вперше в житті тушитиму квашену капусту. Боюся зіпсувати.

Завтра гості, хімічу зараз з того, що є вдома. Маю ребра, хочу натушити квашеної капусти.Одна бабуся каже спершу відварити, а інша шо тільки не варити, лиш промити. В інтернеті варіанти різні. Варити перше, чи не варити?
_Астрея_• 25 декабря 2022
Нет, варить не нужно

РойЛеля• 25 декабря 2022
Ніколи не мочила, не варила. Прямо отак і на сковородку, коли ребра обжарити
SectetlyYours• 25 декабря 2022
Как Вы замужем оказались если никогда не тушили капусту?)))
_Астрея_• 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
А где написано, что автор замужем?)
Не умею мерить• 25 декабря 2022
Не варить и не промывать, лук поджарите и потом туда капусту.
автор Ненавязчивый синтезатор • 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Чоловік мій ще в мами своєї її не їв, казав шо дує його)))
Ход конём• 25 декабря 2022
Ее надо долго тушить и подлёте воды, я ещё не нарезала мельче.
Маю літру, не маю права її зіпсувати)))
Налитое яблочко• 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
А замуж только умелицы управляться с капустой выходят?))))))

SectetlyYours• 25 декабря 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Вся еда которую готовят дома это ерунда. Не нужно боятся что-то сделать не так. Это не мишленовский ресторан. Отключите страхи, слушайте сердце и кайфуйте
SectetlyYours• 25 декабря 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Да выходят и такие, что яичницу в коронные блюда записывают
Беззубовна• 25 декабря 2022
Промивають коли зовсім перекисла, щоб прибрати кислоту.
Налитое яблочко• 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Ну кухарка вам нужна, тут да, не спорю.
Дівчатка, всім дякую)
наКоблучках• 25 декабря 2022
Я обычно тушу квашенную капусту наполовину с сырой. Не варю и не промываю.
Ответ длянаКоблучках
Так мама моя робить. От вони мені голову і заморочили з тою капустою)
наКоблучках• 25 декабря 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Це дуже смачно)) спочатку піджарюю цибулю, потім додаю свіжу капусту, потім квашену і томатну пасту.
Поумничка• 25 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Я тушкую капусту, іноді досить непогано, а чомусь незаміжня
Поумничка• 25 декабря 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Мені така сама смачна, коли сира з квашеною

Чупа-чупс• 25 декабря 2022
Ребра маринуєте в соєвому соусі та меді, тоді обсмажуєте до скоринки в сковорідці. Туди квашену капусту( без промивання, варки і т.д.) В накриваєте кришкою. Тушкуєте до готовності, кілька разів перемішуючи. Хай смакує!
Единорог помог• 25 декабря 2022
беріть 2/3 сирої. і 1/3 квашеної. не маринованої з оцтом, а саме квашеної.
до сирої додаю трохти олії, води і як закипить і провариться хвилин 5-10 ( трохи зменшиться в обємі) тоді додаю квашену. тушу на середньому возні помішуючи до тих пір, поки капуста не змінить колір на карамельний
Единорог помог• 25 декабря 2022
забула додати.... спеції : лавровий лист, духм’яний і гіркий перець ( всі не мелені). трохи солі. якщо недостатньо кисла на ваш смак, то трохи лим. кислоти додати. є люди томатну пасту додають.
Люблю кетчуп• 25 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог помог
а зачем вообще тушить квашеную? что она дает? на вкус?
я всегда только свежую с том.пастой тушу
Единорог помог• 25 декабря 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
квашеная - кислоту дает по-вкусу.
за счет добавления квашеной к обычной свежей = свежая не так разваливается.