Ля-ля-ля• 25 декабря 2022
Чи варто вчитися їздити на авто за механічною коробкою?
Ще не знаю, на якій машині буду їздити (немає авто). Чи варто вчитися на механіці про всяк випадок?
Зупка_цем• 25 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Я не агітую, кожному своє, але в мене кайф саме в тому, щоб переключати, і саме тоді коли я цього хочу, на 2-3-5-6 тис обертів, залежно від настрою і ситуації
Я думаю що механіка буде завжди краще для траси але гірше для міста
Тут вже треба вибирати залежно від способу життя
Я б точно не взяла механіку за умови що треба кожного дня їздити по місту на роботу- з роботи у години пік
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляMILOCHKA22
Не знаю у меня сейчас Subaru Forester,все устраивает и по городу и по трассе и по полям выехали.
Користувала тільки аутбек, автомат, ну таке, не вразила
Без QR коду• 25 декабря 2022
Навіщо автор????Ви збираєтеся їздити на механіці?7 років за кермом і не розумію цих дискусій за механіку.І не розумію,що в моєму житті повинно статися,щоб мені сісти за механіку,є таксі на випадок катастрофи.
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляЗупка_цем
Я все життя практично жила в Харкові, жодних незручностей не було, ніколи, враховуючи, що їздила досить багато, під 100 тис на рік
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Так кожному своє, я не розумію, що повинно статися, щоб я сіла за автомат окрім критичних ситуацій
Ля-ля-ля
• 25 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
А мене автомат бісить аж
Я вже тут читаю третій комент про те, що автомат це погано. А чим він вам не подобається?
Ответ дляЛя-ля-ля
Це справа смаку,от і все
Я вчусь зараз на механіці,водити буду механіку
Мені подобається механіка і проблем з нею в мене нема,але я пробувала і автомат,і це теж класно,особливо по місту
А я женатая• 25 декабря 2022
Для автора
Однозначно треба вчитись і здавати на механіці, навіть якщо ви ніколи за неї не сядете, ті хто здавав на автоматі обмежені автоматом, а невідомо як ваша доля складеться далі
MILOCHKA22• 25 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Мне тоже интересно пишете тогда конкретную модель, а то может китайца с немцем сравнили,и пишут фуууу.
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Я відповідала вище, я керую автомобілем, задаю оберти і динаміку самостійно, це як мінімум
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Автомат це ніяк не погано, це на любителя і на лінь користувача
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляMILOCHKA22
Я конкретно написала про СХ7 з двигуном 2.3, про німців навіть не пишу, бо хвалена дсг на службовому автомобілі чоловіка здохла ледь проїхавши 40 тис
Барвіночка• 26 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Зимой лучше механика
MILOCHKA22• 26 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Да читала,ваш отзыв,спасибо.
MILOCHKA22• 26 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Зимой лучше механика
Зимой лучше полноприводная))))
Вумна вутка• 26 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Варто, чому ні? Хоча я ніколи на механіці не їздила, але знаю, що про вмяк випадок навички є і права дозволять сісти за кермо будь-якої
Я також ніколи не їздила, а за кордоном прийшлося сісти на механіку. Тиждень страждань і все згадала. І це я останній раз їздила в автошколі десять років тому.
Бусурманша• 26 декабря 2022
я вчилася у автошколі на машині з механічною коробкою
тільки у автошколі на такій і їздила.
не думаю, що зараз уже згадаю, як кермувати такою машиною
одне, що точно знаю, що знову повторювати цей досвід не хочу
хоч я їздила, вчилася і здавала на права на такій машині, але автомат - то як зануритися у казку, у порівнянні
тільки у автошколі на такій і їздила.
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
є вибір - механіка або автоматична коробка
У нас автомат, учусь на механике. Жизнь непредсказуема. А права на автомате не подойдут на механику. А так вы в любых обстоятельствах сели и поехали. Мало ли что и где. Да и интересно это. Мне нравится. На автомате все само происходит, конечно в городе автомат лучше, а так мне нравится механика.Все-равно принцип усвоен и никуда уже не денется
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Да, но восстановить не в пример легче, чем с нуля освоить
Восстановить это одно, а еще и права, закончив курс на автомате, только для автомата подойдут
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Нет такого) по крайней мере когда я училась
Есть! И права разные
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Я как раз сейчас на механике учусь. О да, великие мучения, конечно, прям высшая математика.
Зато права полноценные будут.
Автор, идите на механику, с такими правами сможете все водить. Мало ли как жизнь сложится, война показала, что лучше уметь больше, если есть возможность получить это больше.
Зато права полноценные будут.
Совершенно согласна!
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Я жалею, что время тратила на коробку. Лучше б парковку учила. А механику можно было б взять потом пару дополнительных уроков и ехать.
Вы не понимаете в чем суть вообще! Права разные!
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та ладно. 600 грн коштувало, щоб не вписали автомат.
Странные люди, ну вам не приходит на ум, что человек может будет сам сдавать, а не за взятки
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
Вы не в Украине живете? Или на Западной? Ну лучше и не представляйте, что может случиться, чтобы вы сели за механику, возможно чужую, и о такси даже речи не было
Ниф_ниф• 26 декабря 2022
Ответ дляShipowner
Механика, мне пригождается регулярно
« о думать» -не думаю, это исключительно на автомате происходит, все переключения, механика для меня интереснее
Только мужу вчера говорила, что на нашей не так интересно, как на инструктора