Та_шо_ж_таке• 26 декабря 2022
Терміново, у мами пальці на руках зігнулись і не розгинаються, що може бути?
Вона за 300 ки від мене, подзвонила
Це може бути мікроінсульт?
Каже дуже болить рука, але не схоже на судорогу
Це може бути мікроінсульт?
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ми на зв’язку кожні 20 хв, поки що все нормально. Руку відпускає, все пам’ятає і в розмові як звичайно.
Вишневий цвіт• 26 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да, пробовала. Приехала самостоятельно после узи, на котором обнаружили тромб. Даже никто не заикнулся про скорую.
А я вот с микроинсультом маму не могла оформить. Вернулись домой и вызвали скорую.
Вишневий цвіт• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Разогнулись пальцы?
ЭмчЭндЭм• 26 декабря 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
А когда скорую нужно звать ?
Вы понимаете , что с инсультом счет идет на пару -тройку часов ?
Вместо того, чтобы гонять скорую, просто перечитайте ответы автора.
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляВишневий цвіт
Разогнулись пальцы?
Так, але пальці ще не працюють нормально, каже наче була довга судорога.
Вже відбивається від мене, бо я її випитую про те, що вона пам’ятає і заставляю руки вгору піднімати
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Якщо що позвоните? Так вне дай Боже , вы еще больше времени потеряете. Вызывайте скорую
Так, якщо вона не візьме трубку, то сусід піде до неї, там поряд будинки.
СиренаФеоктистовна• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
И тогда еще два часа будете ждать скорую
Меряю от 0• 26 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вам пощастило, що вас взагалі прийняли. У Києві на порозі лікарні пропонують викликати швидку і лише тоді вони мають право оформити.
Якщо ви були після УЗД, то у вас 99,99% було направлення на госпіталізацію. Без нього вас не мають права госпіталізувати. Або направлення, або швидка. Навіть якщо ви на порозі лікарні.
Меряю от 0• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Справа ваша, але схоже, що мамі терміново треба лікар.
Я розумію, що ’кури, утки’. Але з ким вони залишаться, якщо мама (не дай Боже!) лежачою чи інвалідом стане? Вам треба просити сусіда викликати мамі швидку, ви не зможете, бо з´єднання зі швидкою відбувається територіально. І навіть якщо вона не хоче - їхати у лікарню.
КрестьянинДиор• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вони не полікують, там в райцентрі дуже погана лікарня. Хто туди попадає з серйозним, назад чи в гробу чи каліки
Вибачте, здається, вам треба їхати до мами і везти її до лікаря.
ЭмчЭндЭм• 26 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
У меня на руках просто было заключение УЗИ. Врач который проводит ультразвуковую диагностику не выдаёт никакого направления на госпитализацию. Более того, привозила мужа на приёмный покой к отёком Квинке, папу, травмированного болгаркой. Ни единого отказа и ни единого упоминания о скорой
Вишневий цвіт• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Автор, вы создали тему,вам дали советы,вы их отвергли и оправдываете свою бездеятельность. Смысл?
Мама ваша и выгребать потом это все вам,так что и думать и принимать решения тоже вам
Вишневий цвіт• 26 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
И я о том же написала,но с направлением-в очередь,в лист ожидания
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
Вона не поїде у лікарню. Розумієте?
Якщо немає ніяких симптомів більше, то що казати, як дзвонити швидкій? Що руку звело, вони і не поїдуть.
Меряю от 0• 26 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Можливо, це було до медичної реформи? Після медреформи вас не мали права брати безоплатно без швидкої чи направлення. Тому і відмовляють і вимагають викликати швидку. Може, якщо Квінке і пряма загроза життю то інакше, але якщо людина не помирає прям зараз - відправлять викликати швидку хоч на поріг лікарні, навіть з інсультом.
Меряю от 0• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вона не поїде у лікарню. Розумієте?
Так ви ж навіть не спробували, звідки ви знаєте, що у швидкій скажуть?
Якщо її, не дай Боже, паралізує, як в лікарню везти будете? В лікарню треба їхати поки людина йде своїми ногами. ’Вона не поїде’ - інфантильна відмова. У неї серйозний симптом, невже ви не розумієте, що таке саме по собі не проходить?
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
Ну вона ж не собачка, щоб я їй казала, що робити. Вона розуміє наслідки і тому подзвонила мені відразу, щоб я була в курсі і спостерігала.
Справа не у відмові, а в тому, що викликати швидку треба на щось. Із переліку симптомів інсульту немає нічого.
Меряю от 0• 26 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А сенс у цій темі, якщо ваша мама налаштована нічого не робить і вас це влаштовує?
Щоб викликати швидку достатньо набрати їх номер. А диспетчер вже сам вирішить чи потрібна швидка чи ні. Якщо ви переконані, що це не інсульт і взагалі дрібниця, то незрозумілі ваші дії зараз. Вам купа людей написало, що це дуже серйозний симптом (і не обов´язково це інсульт, а ось ризик інвалідизації величезний). Ви ж наполягаєте, що сусід придивиться, чи мама ’не хоче лікарні’ і т.д.
Просто подумайте ще раз: чим більше пройде часу тим важчі будуть наслідки. Саме по собі таке не проходить, на жаль.
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляIndigoDi_UA
Судорога, или Нотта.
Так дякую, я читала, але воно пишуть поступово розвивається, а тут одразу звело, наче судорога, але надовго.
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ дляМеряю от 0
Я в стартовому пості питала, що це може бути.
Я не питала поради, чи їхати, чи викликати швидку, правда ж?
У інсульта багато симптомів, поки що жодного немає. Якби ця купа людей реально стикалася саме з таким симптомом, і відписалася, це було б дійсно зрозумілим.
Так як у мами проблеми з копчиком, нирками, бувають судоми ніг, недавній ковід, то варіанти можуть бути.
Та_шо_ж_таке
• 26 декабря 2022
Ответ длядамаАмстердама
Ну что там с мамой, все впорядке?
Дякую що спитали, все добре, буду ще дзвонити до ночі.
Призналася, що трохи переробилася сьогодні. А їй не можна..