Кашка-маняшка• 26 декабря 2022

Вас не дивує, що Різдво 25го, а Миколая 19?

Навіяно святкуванням моїх друзів.
Я їх частково розумію, тільки в тому, що Різдво 7го, вони не хотять святкувати разом з руснею. До релігії ,це святкування не має ніякого відношення. Бо люди взагалі не розумію суть самого свята, та і в церкві останній раз напевно були дуже дуже давно.
Так і хочеться сказати " або хрестик зніми, або труси вдінь".
Тапки вітаються🤣
Стильная штучка• 26 декабря 2022
а что именно в этом факте должно удивлять?

Татьяна-bfd8• 26 декабря 2022
Так святой Николай же 6. Причем тут 19?
shaleniravliki• 26 декабря 2022
Ну у кого Рождество 19, у того и Николай 5
ИМХОля• 26 декабря 2022
6 го Миколай
So_so• 26 декабря 2022
Меня ничего не удивляет. Я не религиозна и Вы тоже (иначе бы не судили других, а были бы заняты личным ростом в рамках своей веры).
Коварная Зая• 26 декабря 2022
Прийде час, всі церкви перейдуть на новоюліанський календар. Але не всі люди стануть християнами. Ніхто цього і не обіцяв
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так святой Николай же 6. Причем тут 19?
Ну ось вони Миколая святкували 19го, а Різдво вчора

Уточка• 26 декабря 2022
Не знаю як кому, але мені важко звикнути до нових дат, і 19 грудня для мене завжди залишиться Днем Святого Миколая.
Коварная Зая• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Ну так і від вас щось відпало? Чи від них?
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляСтильная штучка
Що люди не розуміють суті. Вони Миколая святкували 19го, а Різдво вирішили 25го.
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Я не суджу, тільки здивована.
Татьяна-bfd8• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Так сходите и объясните им суть
Веснушка• 26 декабря 2022
А что не так? Рождество-это начало церковного года, если они решили праздновать 25го, то всё верно. Николая заканчивает цикл праздников, если в прошлом году рождество они праздновали 7го января, то 19 Николая-нормально, а вот в след году уже 6 декабря Николая будут праздновать.
Тоска в носках• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
І?
Кундалини• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Не до всіх одразу приходить усвідомлення що й до чого. Дайте їм час, на наступний рік може дійде.
So_so• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Я не суджу, тільки здивована.
На исповеди расскажете. Гордыня и грех осуждения. Всё как есть. Ещё и врёте, здывована)
Карамелька• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Кому яка різниця? Хай святкують, коли хочуть
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Як раз засуджуєте тут тільки ви.
So_so• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Як раз засуджуєте тут тільки ви.
Так мне можно людям раздавать советы трусы надеть, крестик сними. Я не религиозна.

В рот не ложи• 26 декабря 2022
Автор, ну ведь тех, кто всегда праздновал Рождество 7 числа, Новый год 1 числа совершенно не смущал. Чему вы удивляетесь.
Жабры жабы• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Я не суджу, тільки здивована.
Да ладно?) А к чему тогда про трусы и крестик?)
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Вам слова такі як сарказм і гумор знайомі?
Дама-мадама• 26 декабря 2022
6 Миколая, 25 Різдво. І це вам потрібо або хрестик зняти, або труси вдіти, а краще все разом - самі не розбираєтеся, щей засуджуєте друзів.
Раздражевская• 26 декабря 2022
Меня удивляет только то, что другим не всё равно как остальные что-либо отмечают.
Обнимашкина• 26 декабря 2022
Ответ дляКашка-маняшка
А в чому суть на ваш розсуд?
Лыжи со вспышкой• 26 декабря 2022
Слава богу, у меня нет таких «друзей» хороших, которые будут обсуждать и поливать меня грязью. Надеюсь и у вас их с каждым годом будет меньше, так как такие как вы должны жить в одиночестве.
oboeva• 26 декабря 2022
А как праздновали,дарили друг другу подарки и ели?
автор Кашка-маняшка • 26 декабря 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Амінь
Обнимашкина• 26 декабря 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Мало того, їх не бентежило, що день народження власний вони святкують за новим календарем, а народження Христа, за старим. Диво господнє, не інакше.
Директриссимо• 26 декабря 2022
Мене вже нічо в цьому світі не дивує