Сиамская сороконожка• 26 декабря 2022
А кава, чай на подарунок на НР нормально?
Ви б зраділи, чи просто було б приємно таке отримати?
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ длявкрации
Приємно. Люблю корисні речі
Дякую, і я.
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляВ шоколаде
Зависит от характера отношений. Если б муд подарил - убила бы)
Ні, родичам, друзям, знайомим.
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую, і я.
Навіть якщо я каву не п,ю, згодиться для гостей. Або комусь на могорич)
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Чай набором- так, каву рідко вживаю)
Тим, хтотвживає часто і регулярно.
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляalisarich
Для меня нет, это не подарок
А які варіанти, щоб недорого і корисно, приємно?
В шоколаде• 26 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Ні, родичам, друзям, знайомим.
Тоді супер, корисні подарунки найкращі. А то понадарюють то вази, то посуд не потрібні і без смаку.
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляОябунчик
Так але тільки такі як я п´ю.
А якщо просто смачна кава, яку б всі пили?
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляОябунчик
Так але тільки такі як я п´ю.
На жаль, не знаю смаки 10-12 сімей.
Оябунчик• 26 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Якщо знаєте, що сподобається то звичайно. Мені важко догодити.
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляОябунчик
Ну ми тестували - 5 людей, всім зайшла, таку і буду дарувати.
Курс капусты• 26 декабря 2022
Ух ты какая Я• 26 декабря 2022
Для мене б краще чорний шоколад, горіхова паста аумі, сира шматок смачний, якісь батончики з сухофруктів, тощо.
Цветик-семицветик• 26 декабря 2022
Нормальный, но я не делаю культа из НГ и не считаю, что должны быть какие-то дорогие и значимые подарки для презента друзьям и знакомым
dreamsunny• 26 декабря 2022
Я кофеман, поэтому всегда рада когда кофе дарят) хорошему чаю тоже была бы рада...
Оябунчик• 26 декабря 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Колись мій керівник на роботі дуже любив ароматизовану каву і чай і всім дуже нахвалював. Я такого пити не можу, тільки натуральну і дорожчого сегменту. Але є люди не вибагливі.
Оябунчик• 26 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Так, але не ці набори фруктових чаїв. Бо то на любителя.
Я теж так вважаю. Потрібно добре знати смак людини, котрій даруєш.
Сиамская сороконожка
• 26 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Ось такі бачила, 96 пакетик.,
або lovare набори, я собі маленький набір купляла, добрий чай
Я Ловаре люблю, але не всі смаки, купила по акції 6 наборчиків, буду формувати подаруночки.
Машка-замарашка• 26 декабря 2022
Ответ дляОябунчик
Заварна Лаваза ( Роза, Ора) і чорний чай це універсальний варіант))
Налогообложу• 26 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Ось такі бачила, 96 пакетик.,
Красиво смотрится, но я не люблю чаи с ароматизаторами. Если бы мне подарили такое
Курс капусты• 26 декабря 2022
Ответ дляНалогообложу
Так, він приїдається, тому і купляла маленький набір спробувати) але у малого тепер традиція- роздуми який сьогодні чай попити))