Летчица• 26 декабря 2022

Ваші відгуки про радіесс?

Які ваші відгуки про радіесс, шукаю в інеті, нічого не знайду?
Зажуженная Жужжа• 26 декабря 2022
Моя косметолог категорично не радить
Зажуженная Жужжа• 26 декабря 2022
Причина - не виводиться і лишається пластом під шкірою
автор Летчица • 26 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
наче саме радіесс виводиться
Марс атакует• 26 декабря 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Моя косметолог категорично не радить
А моя навпаки категорично радить.
Автор, я робила. Дуже задоволена. Але процедура не із приємних.
Ну і потрібно дивитися, які саме проблеми ви хочете вирішити за рахунок редієса.
Зажуженная Жужжа• 26 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
наче саме радіесс виводиться
Ні. Я хожу в клініку де крім косметології хірургія. І це те, що вона вже бачила своїми очима
daryl• 26 декабря 2022
Мой отзыв о рэдиэсс, не знаю, или можно ссыль на сторонний сайт давать: https://irecommend.ru/content/dovolna-kak-slon-60
ДолькиКабана• 26 декабря 2022
Тьотя робила, вже два роки назад. Недешево, але результат вартий того.
В неї схильне до набряків і птозу обличчя, хоча вона струнка, тому філлери їй не радили.
Носогубка майже непомітня і овал чіткий, їй 46.
Клин_Кляйн• 26 декабря 2022
Регулярно его делаю. Супер результат
КохайтесьЧорнобровi• 26 декабря 2022
Радиесс ничем не вывести потом, если что-то пойдет не так. Мой врач категорически против. Более того, потом сверху на радиесс гиалуроновую кислоту ни в каком виде колоть нельзя. В интернете полно негативных отзывов.
Пенять на зеркало• 26 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Радієс повинен колоти професіонал. Інші бояться, не впевнені, так як у разі помилки до нього не має антидоту.
У руках професіонала чудовий препарат. Знахідка для облич, схильних до набряків, а ця радість у 80% слов‘янок після 30-ти. Робила і ще буду.
lily300• 26 декабря 2022
Делала каждый год, обожаю его. Классно поддерживал овал!
КохайтесьЧорнобровi• 27 декабря 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Вам пощастило, але не факт, що іншим також. При набряках треба ставити нитки ког, я саме так і роблю. Мій лікар професіонал, я не одну думку професіонала чула про недопущення використання цього препарату, включаючи пластичних хірургів.
Пенять на зеркало• 27 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так, нитки взагалі супер. Хоча теж набряк добрі 1,5 тижні. Але ж питання про радієс. І нитки дещо можуть змінити риси, а радієс покращує саме свій природній овал.
Тут вже за показаннями, не усім потрібні нитки, особливо у молодим ще красуням.
В мене теж 2 косметологи пластичні хірурги. Але ніхто не проти радієса. Ще врахуйте, що нитки дорожче, тому можуть схиляти до них.