Ло Шарик• 26 декабря 2022

Кінець зими близько. До весни залишилось 64 дні

Ще мінус один, а ми продовжуємо чинити опір монстру, розбиваючи його глиняні ноги. Сьогодні можна тицьнути дулю мутновідящім, які пророкували напад картопляників в ніч з 25 на 26. Замість цього Україна веде перемовини з США про можливість завдання ударів по б*дорусі. А я все ще намагаюсь зрозуміти плани сво-лоти.... Невже мета - потрапити в історію, як ...уйло?
На морозе• 26 декабря 2022
Прошлые были интереснее

Женщинас• 26 декабря 2022
💆‍♀️ ще зовсім трішечки перетерпіти 👌
автор Ло Шарик • 26 декабря 2022
Ответ дляНа морозе
Прошлые были интереснее
Теми чи дні?
автор Ло Шарик • 26 декабря 2022
Ответ дляЖенщинас
💆‍♀️ ще зовсім трішечки перетерпіти 👌
Стільки, скільки треба, а це ми вміємо
Доставучая• 26 декабря 2022
Обіцяла писати щодня у ваших темах, тому звітую про життя свого мега-пуза)
Я прожила надзвичайно важкий день, дитячий день народження - це ще той стрес))
Але добре, що без тривог, зі світлом..
Мені ще протягнути 64 дні
автор Ло Шарик • 26 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Але добре, що без тривог, зі світлом..
Мені ще протягнути 64 дні
Разом ми - сила. В усьому! Тим більше - в народженні нових українців
Зубачистка• 26 декабря 2022
Ответ дляЛо Шарик
Очень хорошо рожается,когда мужа не видишь месяцами🤨
автор Ло Шарик • 26 декабря 2022
Ответ дляЗубачистка
Сама така, але я не готова до вагітності зараз. До війни були розмови, минулося (
Зубачистка• 26 декабря 2022
Ответ дляЛо Шарик
Если бы муж был рядом,я бы не думала. Мне уже 33