Бесбардак• 26 декабря 2022
Книги мальчику 12 лет какие?
Посоветуйте что читают с удовольствием ваши в таком возрасте. Спасибо большое!
Бесбардак
• 26 декабря 2022
Ответ дляИнфотуфелька
Моєму, правда, 14 просить про Шерлока книжки
О..., Шерлок это да - моя любовь! Сын такое ещё не будет читать
Хачапууури• 26 декабря 2022
Мій замовив Зов Ктулху Говарда Лавкрафта.
Чесно, навіть не знаю, що за жанр(
котопёс• 26 декабря 2022
Ответ дляХачапууури
А нормальні для 13 років?
Якщо дитина не дуже чутлива, то так. Це класичне чтиво для любителів жахів. Я б усім рекомендувала його читати, як міфи, чи то Біблію, бо відсилання на його твори та персонажів дуже часто зустрічаються у літ-ру, фільмах та ін.видах мистецтв. Є правда одна деталь, вона не обов´язково спливе, але, мені здається, якщо автор в улюблені потрапить, це треба обговорити. Лавкрафт був дуже нестабільною людиною з расистськими замашками.
Принцепесочка• 26 декабря 2022
Моему 10, но может и Вашему что то из книг зайдет..
Хоббит
Дом странных детей (там 3 книги. По 1 фильм есть)
Лунастры прочитал
Сейчас начал читать Эрагон
Хоббит
Лунастры прочитал
Сейчас начал читать Эрагон
Жена сына• 26 декабря 2022
Гравіті Фолз, серія книг і коміксів, обожнює.
Девід Вольямс всі що є українською прочитані з великим задоволенням, як і Роальд Дал.
Капітан Підштанько
13 поверховий будинок на дереві
Це най най.
Ще рекомендують коти вояки, син щось на них ніяк не наважиться.
Майнкрафт якщо таке любить.
Капітан Підштанько
13 поверховий будинок на дереві
Це най най.
Майнкрафт якщо таке любить.