Почему такое случилось?
Сейчас этих плиток очень много, думала они безопасны.
Паравозик• 27 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Оставили плиту электрическую включенную , свет появился , болон газовый нагрелся и взорвался
Я видела много фото таких случаев и всегда эта туристическая печка стоит на обычной печке. Так что тоже уже склоняюсь к обычной халатности хозяев
язззззь!!!• 27 декабря 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
У нас з газовим балоном. Але я газовим балоном звикла користуватись з дитинства. Спочатку закручує вентель і тільки коли догорить газ у комфорці - комфорку. Заправляти балон не більше ніж на 70%.
А чому так?
Ответ дляязззззь!!!
А чому так?
Тому що балон заправляють на холоді, а в приміщенні об´єм газу та тиск підвищується. Якщо балон у приміщенні буде використовуватися, то його потрібно заправляти чистим БУТАНОМ , а де ж його взяти? Заправляють автомобільною зимовою сумішшю пропан-бутан .