Купила сумку за майже 3 тисячі гривень на наступний день зламалася одна сторона ,все полетіло зібрала,що могла ,але пружини не вистачає,як висновок з одного боку злітає і неможливо її так носити.
Гроші звісно не повернуть,хоча думала сходити туди,де купила її,провина ж не моя,що вона зламалася на наступний день і 2500 це не 500 гривень
Запасная спина• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Я купувала те,на що гроші були
А що за бренд? Шкіра?
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Та блін ні звісно не шкіра, Майкл корс
Ооооо накінець я побачила так сказать « вживу» людину яка купує підробки корс, гес пінко- я роки 4 вас чекала, скажіть чесно - для чого?
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Корс оригінал можна купити від 79 Дол.
Які 3000 за фейк?..
Чекайте……не поченайте. Я чекала цю людину 4 роки щоб запитати
Бусурманша• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Може ви мені грошей підкинете на оригінал,раз така розумна?)
На распродажах точно за такие деньги можно купить оригинал
Вишневий цвіт• 27 декабря 2022
Ппц....за 3 тис можна купити гарну шкіряну сумку . Для чого купувати китайську підробку за 3 тис? Її можна купити за 500 грн на алі
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Я дивилась дешевше ніж 12 тисяч не знайшла
А куди ви дивились? Це ще треба знайти корс за 12 штук 🫣
Швабристка• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Може б ви задумались як стати розумною щоб вам хватало на оригінал?
Я не розумію яка потреба в тому щоб в тебе на сумці було написано майкл корс?
Трахтибидох• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Если у вас нет денег, на кой вам оригинал? Носите то, что по кошельку
100pudov• 27 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Оригинал на распродаже баксов 80-100 стоит... Зачем подделку покупать за такие деньги...
Притом можно купить и кожаную за такие деньги и не подделку под бренд
Миллион АлыхРос• 27 декабря 2022
Купила недавно зубную пасту, подделку на Колгейт. В итоге, начали сильно кровоточить десна, как никогда раньше.