Ку ка ку ка ку• 28 декабря 2022

Вдовы отличных мужей

Я знаю, что тема идиотская и скорее поныть, но все же. Увы, сейчас достаточное количество женщин остались вдовами по разным причинам. Это грустно. Но мне постоянно странно слышать от знакомых, кто как она будет без него теперь. Мол 20-30 лет он её обожал, на руках носил, финансово обеспечивал, морально поддерживал. И это гадко, но в такой момент я думаю о тех женщинах, которым не повезло в жизни встретить такого мужчину. Я все сама всегда. Никто мне не помогал особо. За спиной много разочарований, развод, абъюз. Ну у неё то хотя бы было 20-30 лет светлых. Дети. А есть такие, которым и слова доброго никто за всю жизнь не сказал. У них семьи и детей нет. У меня, например, нет и не этой войной не похоже, что уже будут. Почему таких не принято жалеть?
Глубоководная селедка• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я не хочу приуменьшать ваше горе, но вы, действительно, думаете, что когда не складывается личная жизнь по 10-20 лет и нет детей, то это не боль и не горе для женщины? Я стольо слез за 15 лет выплакала. Столько разочарований. Все сама, сама, сама...но это не понять тем, кто много лет жил в любви. Я сочувствую вашей утрате, но я тоже много выстрадала.
А ви дійсно не бачите різниці?? у вашому випадку ви нікого не губите ! А тут людина 10-20-30 років пліч -опліч проживає душею і серцем ,і тілом доречі з другою людиною ! вона лишається половини душі ! Звісно у випадку коли любові не було і там були пагані відносини ,то може щей порадіє...але ви порівнюєте нерівноцінні речі !

Я_канеша_извиняюсь• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Нездоровая. Вдовы это был пример. Зависть к тем, кто вышел замуж в 20-25 и лет 20-30 жил в любви, ласке, без измен, тяжелой работы, без разводов и т.д.
Скільки в вас злоби, ненависті і заздрощів, авторко.
Огидне читати таке.
А ви не думали про те, що доля вас оминає саме через це?
Ви не вмієте бути вдячною, щиро відчувати вдячність всем серцем за те,то маєте, чим володієте.
А ви цього не бачите, не цінуєте.
Ви тільки помічаєте, що у когось щось є, а от у вас немає.
І це несправедливо по-вашому.
Не впевнена, що зрозумієте мене(
Глубоководная селедка• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Огидне читати таке.
А ви цього не бачите, не цінуєте.
І це несправедливо по-вашому.
Не впевнена, що зрозумієте мене(
це точно....
Скользкая• 28 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
Полный бред, что каждый имеет то то заслужил, в жизни нет справедливости.
В жизни нет справедливости. Полностью согласна.
Я говорю исключительно о браке (отношениях). Никто не заставляет жить с алкашами и абьюзерами, тем более рожать от них детей и становиться зависимыми финансово.
Лень гуглить• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вас потрібно пожаліти? То потрібно було тему писати як саме вам тяжко. А не в порівнянні з іншими
Фиона Шрековна• 28 декабря 2022
а кто вам доктор?
нашли бы себе нормального мужика и тоже жили бы припеваючи. Но вам же наверное качелей хотелось.
sur_sur• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А до чого тут ви?
Чоловіки тих вдів загинули, захищаючи країну. Ми всі перед ними у вічному боргу, перед їх дітьми, сім,ями.
Про вас нам нічого не відомо.
Маєте якісь заслуги?
Вся такая растыкая• 28 декабря 2022
А чому вам так важливо, щоб вас жаліли? Ставлення суспільства може відрізнятися в різних випадках. Вам можуть не співчувати, а навпаки порадіти, що ви врятувалися від абюзу.
Так само у випадку з хворобою - онкохворим прийнято співчувати, а хворих з гепатитом стигматизують і навішують ярлики. При цьому онкологію можна заробити способом життя, а гепатит в стоматолога чи при переливанні крові підхопити.
Я приблизно розумію ваші емоції, сама не одружена і дітей вже ймовірно не буде. Але для мене буде дном заздрити вдовам. Це те ж саме, що сказати, що батьки, в яких померли діти хоча б трохи відчули радість материнства/батьківства, а в когось дітей нема і не було.
При цьому особисто мені себе не шкода, з емоцій просто прийняття і певна приреченість. І співчуття чи жалість від оьочення я навпаки не хотіла б відчути.
Щодо смерті і вдов, то завжди шкода, коли помирають саме хороші люди. 20-30 років у шлюбі це не так багато, як відчувається зі сторони, це ще активні люди 40+ і 50+. І щаслива сім´я це таки рідкість, справді шкода таких жінок і дітей, вони втрачають опору і так звану стіну.
Самотні чи розлучені жінки часто інші - вони загартовані, сильні, витриваліші.
Фиона Шрековна• 28 декабря 2022
не туда, сорри
но все равно мужик норм

Печенюшка• 28 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
а кто вам доктор?
Сейчас пойдет во двор выйдет крикнет эй мужик нормальный ты где ау ))))
Фиона Шрековна• 28 декабря 2022
Ответ дляПеченюшка
ну если так искать, то не удивительно, что приплывает абы что
Фиона Шрековна• 28 декабря 2022
это как с работой.
все равно, что я раотаю за 10 т. буду волать, что то кто то 200000 получает. Везет же ему
автор Ку ка ку ка ку • 28 декабря 2022
Ответ дляsur_sur
А до чого тут ви?
Про вас нам нічого не відомо.
Маєте якісь заслуги?
Мы сейчас не о войне. А в целом. Жил человек и умер по болезне в 50-60 лет. Сейчас такого много, к сожалению, тоже((
Санта Барбара• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А навіщо ви себе з кимось порівнюєте?
Така тема якась слизька. Можна ще порівняти себе з мамою, що втратила дитину. Чи ще щось.
Ну таке..
Чи ви хочете щоб вас відкрито вслух жаліли? То виставте душу перед усіма, розкажіть про свій біль. І вас пожаліють.
Лень гуглить• 28 декабря 2022
Ответ дляДюймовочка
Вы действительно думаете, что всем женщинам, которые удачно вышли замуж - просто повезло ?(хотя есть и такие ) , но большинство пашет над собой и днём и ночью , чтоб представлять из себя что-то. Читают, работают , интересуются ...
Ой, прям таки всі, хто вийшов заміж, працюють над собою, а хто один- не працюють

Звідки тоді тут теми від заміжніх що нікуди йти? Що трагедія коли зрадив? І максимум на що здатні так то на морожену курку
бЭйбА• 28 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
А вы знаете алгоритм успешного поиска успешных мужчин.
Как интересно)))
Исходные данные
в меру страшная, в меру тупая, талантов нет, руки из Ж. 40+
вес 115 кг
Запрос
мужчина внешности Бреда Питта, с загородным домом, владелец не менее трех фирм, возможностью возить на Мальдивы не менее 5 раз в год, верный, добрый, умный, хороший любовник.
Оловянный_Прагматик• 28 декабря 2022
Ви зараз фактично навіть не міряєте горе, а заздрите що хтось прожив сімейне життя краще,а коли помирає кохана людина то втрачається часточка тебе, і це горе і аж ніяк не приходить до голови думати як ти прожив це життя, можливо саме в вас щось не так якщо такі думки впринципі приходять до голови, повинне бути розуміння що втрачаєш близьку людину в це горе а не прожив скількись там років як в раю...
Лень гуглить• 28 декабря 2022
Не читала що вам тут всі понаписували. Підозрюю що багато гадості. Просто сама постановка теми , відверто кажучи, не дуже. Не варто було з вдовами порівнювати.

Але чудово розумію ваш біль. Я й заміж сходила в свій час. Але .... Я ніколи не відчувала себе в парі. Завжди у всих відносинах,недовідносинах було ти і я. Але не було ми. З колишнім чоловіком не так давно говорила про це. Просто у нас діти і хотілося б щоб ми могли хоч за потреби спілкуватися без скандалів . Але розмова нагадала чому ми розійшлися. ((( Так, я іноді заздрю тим, хто знає що таке взаємне кохання. Бо мені 37 років і я вже не вірю що можна його зустріти. Коли без дітей не змогла, то з дітьми тим більше. Від цього дуже боляче. Психолог не допоміг.
Обіймаю вас.
Директор Пляжа• 28 декабря 2022
Ідіотська тема, автор, це правда. Смерть - це завжди жах, біль і страх. Якщо думати як ви, то вам і нічого втрачати, тому ви повинні бути щасливою. А життя всі різне проживають, і заміжні, і ні, і щастя буває не тільки в тих, в кого є чоловік, і навпаки... Дурна тема, ми всі не знаємо, що у нас попереду.

sur_sur• 28 декабря 2022
Жив, захворів і помер.
Воював за країну і загинув.
Ну, тим хто від хвороби помер, я теж співчуваю. І тваринам співучаю.
Але для мене є різниця між Героєм, який загинув в їм,я Вітчизни, і звичайною людиною. Є, яка жила не дуже помітно і так же померла.
Так і з вдовами. Кохання - то таїнство двох особистосей, які знайшли один одного у цьому буремному світі, і через роки зберегли те кохання, плекали його, і діти в таких сім,ях випромінюють добро і щастя. .
А хтось не знайшов, не здатний був знайти, або не дочекався, так, одружилися, бо більшість одружуються.
Це як при комунізмі - от каждого по способностям, каждому по потребностям)) Не буває такого.
Ви б ще запитали, чому не всі люди рівні?)) Бо вони не рівні від народження.
Хтось народився Барброю Стрейзанд, а хтось Вів,єн Лі. Але, виявляється, вродливі теж плачуть, а ’невродливі’ отримують Оскара.
Брюлик в стразах• 28 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
А навіщо ви себе з кимось порівнюєте?
Ну таке..
Мені здалось що авторка саме це і зробила. Принаймні вся друга частина її стартового посту саме про те як важко коли ти все життя самотня, не маєш з ким народити і виховувати дитину, не маєш до кого пригорнутись, не маєш підтримки і доброго слова. І автор не звинувачує, не радіє чиїмось смертям, вона сумує що не має до своєї ситації співчуття, вона тільки чує як жаліють інших. І їй просто так важко бути самотньою що вона б помінялась з жінкою що втратила чоловіка (хоч вона до кінця не усвідомлює як це насправді і сама дає характеристику що це ’тема ідіотська’ і думки дивні). Такий це крик душі.
Але що бачить більшість коментаторів ? - ’заздрість’, а ’заздрість’ це в нас ’погано’, одже і авторка ’погана’ а якщо вона погана то вона мабуть бажає тим жінкам в яких є сім´я чогось ’злого’ ну бо вона ж ’погана’?!
Ось було декілька жінок що втратили чоловіка і при тому зрозуміли автрку і співчували їй і навіть десь погоджувались що вони принаймні мали щастя хоч мали і страшний біль, але не жалкують є що згадати, є улюблені дітки.
Вапщета• 28 декабря 2022
Що значить повезло тим, хто з чоловіками? Бути дружиною-це також робота. Мене один раз знайома розсмішила, теж вона без чоловіка і дітей: « тобі повезло, у тебе класний чоловік, а мені завжди якісь … трапляються» ?! Класний чоловік? А хто насправді знає, що відбувається в родині і як це щастя «напрацьовується». Мій чоловік і коловся, і пив, був доволі егоїстичною персоною. Бути дружиною і зберігати кохання-це все робиться жінкою. І якщо у вас з чоловіками не складається, то змініть своє відношення до них, розвивайте жіночність, а не створюйте дурні теми.
Борисфенка• 28 декабря 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви ж були заміжньою? Уявіть, що у вас було не розлучення, а з чоловіком стався нещасний випадок в той момент. Ви б зараз також розповідали, який то ваш Вася був золотий чоловік і яке у вас було щасливе сімейне життя.
Коли дуже схочете жалості, розповідайте іншим, що ви не розлучена, а вдова, жалості буде більше.
Вдів жаліють, тому що фінансово скрутно стає, дітей самій піднімати треба. А не тому, що сімейне життя закінчилося.
Заюшка_хозяюшка• 28 декабря 2022
Ответ дляВся такая растыкая
З прийняттям можу погодитись, але приреченість? Ви дійсно вважаєте себе такою, що не заслуговує? Таких людей не існує. І вік теж немає значення. Можливо, у вас очікування завищені. Ви максималіст?
Схема сыра• 28 декабря 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
И у меня у мужа 4 года назад, обнаружено на 4 стадии, но целый год жил..Это ужас, да, знать.. ждать.. и видеть, и ничего нет возможности сделать. Сын в 7 лет без прекрасного отца и я по Невралгии посыпалась уже год спустя после смерти. Думала, что выдержала стойко, а нет. Внутри всё происходило незаметно…Последствия необратимые(
Я вообще теперь как параноик. Ищу симптомы болячки у себя((((. То там болит, то тут...4 УЗИ сделала пока. Нужно теперь гормоны сдать.
Низкодозового КТ у нас в городе нет, а так бы все тело проверила.
Срочнокпсихологу• 28 декабря 2022
Ответ дляВорона
Вдова не виновата, что муж умер. А женщина, которая не смогла построить свое счастье - виновата сама. За что ее жалеть?
Глупости, это просто невезение. Никто не виноват ни в чем
Срочнокпсихологу• 28 декабря 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Это карма, автор, накосячили вы в прошлой жизни, вот вам и не везёт. Работайте над собой, вместо того, чтобы пребывать я позиции жертвы, иначе и в следующей жизни будете такой же несчастной
Вот это версия про карму - ваша трусость и жестокость. Так что работайте и вы над собой.
Аноним Первый• 28 декабря 2022
Автор, я вас понимаю, понимаю прекрасно о чем вы. Я из таких как вы.
Аноним Первый• 28 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Вы нормальная вообще? Я как раз вдова , муж 20 лет на руках носил, я никогда ни в чем не нуждалась, обеспечивал на высоком уровне, от этого еще больнее как раз
да, нормальная, у каждого своя боль.
Аноним Первый• 28 декабря 2022
Ответ дляВорона
Поражаюсь такому мнению, и еще более 51 лайку... какие у нас люди все таки жестокие. Кому-то везет, а кому-то нет. Счастливое замужество во многом тоже вопрос банального везения и, как бы странно это не звучало, кармы. Да, вот эта вся есть работа над отношениями и т.д. и т.п... но кому-то банально повезло выйти замуж с первого раза очень удачно, а кому-то нет, и это тоже огромная боль.