Жертва интернета• 28 декабря 2022
Что вообще показывает ЭЭГ?
Для чего назначают детям и что можно увидеть на ЭЭГ
175см55кг19лет (она)• 28 декабря 2022
Перелопатив не один медицинский форум, я поняла, что ээг только лишь для исключения эпилепсии. Остальное не информативно.
Баба на горошине• 28 декабря 2022
Підвищену судомну активність, роботу мозку. Наприклад, ви знаєте, що якщо еег виконується одночасно з прищіпками від ЕКГ, то можна піймати закономірність: робота мозку - збій роботи серця або падіння тиску? Звичайно, не у всіх є такі проблеми. Але інколи лікують серце чи тиск, а по факту це збій у роботі мозку. Це як один з прикладів.