Уравнобешенная• 28 декабря 2022

Чи варіант зараз перейти в дистанційну школу, а потім в офлайн?

Коли школи запрацюють..
Тобто, на півроку?
Єдина Країна• 28 декабря 2022
А вы так уверены, что через полгода будет оффлайн?)

Бутылка Кифира• 28 декабря 2022
Да, вы можете переводить ребенка столько, сколько считаете нужным. Там только выпускные классы 9и 11 можно перейти только до конца первого семестра.
Броніки для Моніки• 28 декабря 2022
Залежить від місцевості та школи. Домовленості з учителями, клас і тд.
автор Уравнобешенная • 28 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Не зрозуміла.. які домовленості?
автор Уравнобешенная • 28 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
Тим більше..
13чудоСВЕТА• 28 декабря 2022
В нас всі виходять на навчання офлайн в 20 числах, школи і університети.
Клептоманка• 28 декабря 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
З 9го школа

Броніки для Моніки• 28 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
Не зрозуміла.. які домовленості?
Домовленість з вчителем про дистанційне, а потім офлайн навчання. А з ким ще домовлятися?
13чудоСВЕТА• 28 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
З 9го школа
В нас з 23.
Фамильная фондюшница• 28 декабря 2022
Дівчата, серьезно, починають працювати школи?
Клептоманка• 28 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
А вони шо не працювали?
Фамильная фондюшница• 28 декабря 2022
Ответ дляКлептоманка
А вони шо не працювали?
Для нашого четвертого , ні. Перший, другий 9,11
Сеточка• 28 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Це напевно від міста залежить.
В нас тиша. Сподіваюсь, що хоча б у вересні діти нормально підуть до школи
автор Уравнобешенная • 28 декабря 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Дистанційна школа повноцінна, це треба забирати документи
Броніки для Моніки• 28 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
Тоді вам вирішувати. Але на пів року я б не віддала. Є ще сімейний, здається, тип навчання. Можна в своїй школі не забирати документи.
Броніки для Моніки• 28 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Працюють. Залежить від місця знаходження школи. В Києві багато шкіл працює, але багато і на онлайн.
Єдина Країна• 28 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
Тим більше..
Мы купуємо сыну додатково дистанційку, без перевода. Тобто він вчиться у своїй школі онлайн + проходить матеріал і здає тести у платній дистанційці. Така собі подстраховка, щоб не пропустив нічого. А ще додаткова перевірка.

Мы просто не хочемо втрачати місце у своїй гімназії. Але якщо не важливо, куди потім повертатися, так, я б мабуть переводила в дистанційну.