Кукуша• 28 декабря 2022

Поясніть поведінку колишньої дружини. Це ревнощі чи що?

Чоловік бачиться із своєю дочкою черкз вихідні. Інколи пару годин на свята. Брати дитину у відпустку колишня дружина не дозволяє. Коли їде з міста сама з дитиною теж не повідомляє. І от один із епізодів. Чергові вихідні. Вона пропонує забрати дитину о 5ій ранку, бо має йти на роботу. Категорично не погоджується віддати її в напередодні ввечері. І такі моменти постійно. Вона вже вдруге одружена, має іншу дитину. Але з моїм чоловіком поводить себе саме так. Це вона досі мститься чи як? Коротка довідка, одружилися вони по її зальоту, на розлучення подав чоловік, коли дитині було 2 роки. Розлучені вже 5 років.
100pudov• 28 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
В 5:30-6 в школу?
Бідолашні. Не уявляю себе в такій ситуації (((
Так, як згадаю - так від болю серце стискається. І до останнього відтягую щоб не повертати їх в той режим. Зараз школа на 9:00. То підйом в 8:15.
Але, в вихідні.... 6:30 ’ мапам, ти ще спиш? Я прокинувся’

А я с Рио-де-Житомира!• 28 декабря 2022
Це не ревнощі, а образа. Можливо, вмотивована.
Сегодня сержусь• 28 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
В смысле «ее дело»? У ребёнка два родителя с одинаковыми правами и обязанностями и из-за «прибабахов» одного из них должен страдать и второй и ребёнок.
Тут или вести себя адекватно или вполне обоснованно быть посланной нафиг в требованиях забираний в 5 утра.
Я не в курсе какие там отношения, но думаю вы бы тоже не горели желанием отдавать ребенка бывшему мужу и его новой жене.
Соня-сонятко• 28 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Но она же отдаёт на выходные с ночёвкой, в ответах автора это есть.
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Она делает как ЕЙ удобно. И это правильное решение. Муж автора с автором пусть подстраиваются
Соня-сонятко• 28 декабря 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну, ОНА не мать одиночка, что бы плевать на второго родителя.
И да, у меня есть бывший муж и ребёнок (во избежание получения ярлыков о непонимании «как это»).
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
А у меня один хороший муж и два ребенка, рожденных в браке. И я повторю - правильно бывшая жена делает, что отталкивается только от своих интересов, а не подстраивается под мужика, который бросил ее с двухлетним ребенком на руках.
автор Кукуша • 28 декабря 2022
Тему закриваю, так як логіка мені тепер зрозуміла. І це тільки підтвердило, що мій чоловік лох, на жаль. Він і буде підлаштовуватися.